Doktor Martin: Záhada v Beskydech

• Slovensko Doktor Martin: Záhada v Beskydách (více)

Příběhy populárního doktora Martina s tváří Miroslava Donutila vyvrcholí úplně novým a tím největším případem jeho kariéry v celovečerním filmu v kinech. Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den o malé dítě a současně s tím musí přijít na kloub záhadě, jejíž stopy vedou hluboko do historie až do doby první republiky. O dávném tajemství beskydských lesů dnes už ví jen málokdo a na povrch se dostane teprve nálezem podivuhodně malé kostry. To samo o sobě vnese do městečka v horách rozruch, ještě větší pozdvižení ale vyvolá představa, že do řešení se vrhnul strážmistr Topinka a doktor Martin, který si připravil nejedno překvapení. (Bontonfilm)

Rosalinda

Á "ablaflazablafla"!!! Aneb konec doktorů Martinů v Čechách, potažmo v Beskydech. Z původního seriálu nezbyl kámen na kameni... Teď přichází Topinka. A to teprv bude zkáza!!!! Zlatý seriál o nejprotivnějším pánu doktorovi ve střední Evropě. Tak bylo alespoň možno se sem tam i zasmát. Od této chvíle KONEC! ()

rakovnik

Dovolím si několik postřehů, jež jsou trochu - ale ospravedlnitelně - mimo film. Seriál doktor Martin se mi nelíbil, ale v programové bídě byl večer puštěn. Troufám si tvrdit, že i tím vznikl fenomén vysoké sledovanosti. Nicméně to tvůrce nemělo vést mylně k závěru, že pustí do kin film, na který přijdou (TV truc) diváci. I dle Mirky Spáčilové se tento mylný předpoklad naplnil. Měsíc po premiéře v kině premiéra v televizi? Nebylo se čemu divit. Příběh nejen slabý, ale po polovině se přehoupl v parodii. V té hrála hlavní roli figurka místního policisty. Ovšem špatné počty pokračují. Strážmistr bude mít svůj seriál a nejen tento film naznačuje, že bude ještě slabší, než původní Martin. I na televizi slabý film mě odrazuje od následujícího seriálu. Hvězdička za krásnou krajinu a druhá za pár vtipů a na počest paní Štěpánkové. ()

Martin741

S komentarom uzivatela Pierre naprosto suhlasim, film je strasne biedny, Donutil je odporny, detektivna zapletka je uboha a nebojim sa napisat retardovana - reziser Zahradka sa nevyzna.......ubohy scenar a priserne dialogy .... dal bych odpad, ale co potom s Bastardami, kamenakmi a Babovreskami, zejo : 5 % ()

bourec

Na dvě série Doktora Martina sem nekoukal,a ani sem neměl nikdy v úmyslu,navíc většinou tyhle předělaný úspěšný seriály mě nechávaj ledové klidnym.U celovečerního filmu sem ale udělal vyjímku.Běželo to v kinech,šla na to jen kritika,a vlastně se to poměrně brzo dostalo na televizní obrazovku.Přiznám se,že sem to i přes děsnou kvalitu dokoukal do konce.A jestli někdo chtěl za tejden sledovat Topinku v jeho vlastnim seriálu,tak ho tohle muselo vyléčit.Je to totiž hrozně idiotská postava.A film.Hovadina se spoustou až parodickejch,ale trapnejch scén,která padá opravdu hodně do černý barvy,a jen moje shovívavost tomu nepošle odpad.10%. ()

zette

Doktor Martin jako celovecerak, to chtelo bud dost odvahy nebo dotaci... Ale ja se na to celkem tesil, protoze Topinka ve svem serialu doslova perlil. Tady mu trosku chybel dech, jako ostatne vsem. Serialy jsou urcite povedenejsi. A nijak tomu nepomohla neskutecne spatna kriminalni zapletka. Ale treba let ve sportovnim letadle byla celkem sranda. Tocime v poslednich dekadach daleko horsi komedie. ()

otík

Letní a vlastně i vánoční pohodová komedie, která všem, kterým se líbil seriál Doktor Martin, naservíruje stravitelný a milý příběh v době, kdy Martin má skoro dvouroční dítě, žije "spokojeně" s Lídou Klasnovou, má zcela novou ordinaci a díky strážmistrovi Topinkovi se zaplete do detektivního případu. Příběh sám o sobě není ničím výtečným, ale je to slušný příběh, zamrzí ovšem totální absence Tomáše Měcháčka jako mladého Brázdy, škoda jen okrajové role Gabriely Marcinkové jako sestřičky Ireny a dalších oblíbených postav. Naopak do popředí se dostal strážmistr Topinka (pro mě v pohodě, je to ten správný ochránce pořádku) a zcela nové postavy slovenského policisty a policejní studentky. Film rozhodně má na to, aby pobavil a jako pilotní díl k novému seriálu Strážmistr Topinka určitě obstojí. A také jako nesmělé loučení Donutila s dr. Martinem to ujde. ()

panMartin

Seriál se mi líbil, oproti seriálu jde o hluboký propad a pěknou sračku. Krimi zápletka je úplně retardovaná, a humor je vyloženě trapný. Smutné, hloupé, odporné, daleko za hranicí trapnosti. Upřímnou soustrast všem , kteří za tuto....ehm....vyhodili peníze a šli na to do kina. ()

Mrkvič

Seriál nemusím a i první Martinův film bych oželel a dělal raději něco jiného. Naneštěstí jsem se dívat musel, ale vydržet se dalo. Občas je film zajímavý i pro tatínky, když se do děje vmísí mimino. Tatínci ocení i pohled na Maximovou. Za trest je Donutil, to je postava příšerná a herecký projev, nevím no. Což ale vychází už ze seriálu, takže nešlo čekat žádné změny. Topinku mám rád a přesně do lehce ujetého seriálu se známými ksichty ale nic moc kvalitami, přesně zapadá. ()

Cocacolix odpad!

Pamatujete na Pelíšky? To měl být původně televizní film. A tohle? To je špatnej film i pro televizi a přesto měl v ČT někdo pocit, že bude dobrej nápad nasadit to do kina. To málo, co měl člověk rád na seriálu, tady chybí. Dochází zde spíš k předání žezla pro spin-off s policajtem - ňoumou a představení nových podpůrných rolí. Jako absolventský film by to bylo jakž takž, ale odpustit tenhle příběh a zpracování profesionálnímu štábu z ČT prostě nejde... ()

Autogram

Krimi zápletka je úplne retardovaná, a humor je vyložene slabý. Oproti seriálu ide o hlboký prepad, pretože všetko, čo vyváralo akú-takú zábavu v seriáli, tu chýba. Doktor Martin má síce neprirodzené, arogantné a hlúpe správanie, ale nová hlavná postava Topinka je oveľa horšia a filmovo nezaujímavá. Jeho chystaný seriál veľmi rád odignorujem. Za ten debilný záver musím ísť ešte o jednu hviezdu nižšie, ako to pôvodne vyzeralo. ()

jefff

Oproti seriálu velmi slabé. Prostor dostal spíš Mikluš, aby upoutal na vlastní seriál než Donutil, který předchozí seriál táhl. Zde má jen pár scén a nulovou příběhovou linku. Sám příběh není špatný, ale mozaika postav je do něj vklíněna hodně toporně. Slabé. ()

klukluka

Miroslav Donutil měl údajně prohlašovat, že v ničem horším nikdy nehrál. Myslím, že se hluboce mýlí. Tohle není žádný skvost, ale proti těm jeho 3+1, nebo jak se ta televizní příšernost jmenovala, je tohle pohodová, naprosto neškodná záležitost. ()

Gogo333

Doktor Martin mě bavil a byla to příjemná odreagovačka. Bohužel ve filmu moc prostoru nemá a příběh se točí spíše kolem Topinky, což předpokládám má být asi jako lákadlo na vlastní seriál Strážmistr Topinka. Detektivní příběh mě moc nezaujal a celé to bylo takové nudné a otravné. ()

cmenda

Od filmu jsem si příliš nesliboval a alespoň jsem nebyl zklamán , humor dost jalovej a zápletka připomínala jak pejsek s kočičkou dělali dort a podobně to i dopadlo. ()

filipvrbik

Jako standartní prodloužený (čti nudnější) díl s detektivní, ale poněkud nezajímavou zápletkou. Není to ani nějak vyloženě špatné, ani nějak vyloženě dobré, prostě průměr..Určitě potěšila postava Elizavety Maximové (která se jmenovala Volná :-) ), naopak Jiří Bartoška se tu prakticky nezjevuje..Nápad s letadlem byl fajn...50% ()

Zemřela herečka Jana Štěpánková

Zemřela herečka Jana Štěpánková

21.12.2018

Česká herečka Jana Štěpánková zemřela. 84letá dáma nakonec nezvládla boj s těžkou nemocí, podle všeho zemřela již v úterý, dnes se s ní pak měli rozloučit její blízcí. Mezi její nejznámější role… (více)