Hráči (TV seriál)

USA, 1997, 18x45 min

Tvůrci:

Dick Wolf

Victor Hammer

Ice-T, Costas Mandylor, Frank John Hughes, Željko Ivanek, Frances Bay, Jack Conley, J. August Richards, John Finn, Andrea Roth, Mark Harelik, Kyle Gibson, Derick Alexander, Michael A. Miranda, Michael Michele, Diane DiLascio, Shawnee Smith, Philip Casnoff, Jenya Lano, Michelle Stafford, Eyal Podell, Glen Campbell, Mary Ann Schmidt, Gregory Itzin, John Saint Ryan, Roy Thinnes, Gareth Williams, E.E. Bell, Reb Brown, Michelle Clunie, Alexondra Lee, Angela Paton, Katie Wright, Kate Hodge, Ron Brice, Josh Coxx, Kieu Chinh, David Shackelford, John Bradley, Liam Kyle Sullivan, Kathleen Luong, Johnny Williams, Meredith Monroe, Tim DeZarn, Bruce Kirby, James Wellington, Teddy Lane Jr., Billy 'Sly' Williams, Sy Richardson, Michelle Arthur, Jack Kehler, Vic Polizos, Júdži Okumoto, Faith Minton, Wayne Grace, Rebecca Staab, Michael Ralph, Gonzalo Menendez, Richard Roat, Lorin McCraley, Miguel Pérez, Mia Cottet, Bob McCracken, Tim Ransom, Barry Lynch, John Lafayette, Steven Anthony Jones, Jordan Baker, Seth Morris, Jackie Clarke, Marta Martin, Allen Lulu, Mia Korf, Adam Zolotin, Leslie Hardy, Mike Breyer, Patricia Place, Prince Ital Joe

Skoda ze tenhle serial televizi profrcel jako vlak Hosticema. Hodne jsem se bavil nad vychytanymi dily.(2.4.2004)

Pamatuju si na tento seriál a nejvíc mě tam zaujal Costas Mandylor. Muž s neobvyklým jménem a pěkným vzhledem.(28.10.2009)

Tak tenhle seriál si pamatuju. Bohužel jak už se tady psalo , profrčel TV Nova tak rychle že jsem nestihl ani všechny díly. Párkrát jsem hledal na všech možných stránkách , ale nějak asi o něj není zájem. Stáhl jsem i pár dílů , ale opět nebyly všechny. Škoda - měl jsem ho moc rád.(11.6.2012)

Aj slovenský dabing bol OK, ale keď to kedysi bežalo na NOVE a ICE T "promlouval" hlasom VLADIMÍRA KRATINU, bola to bomba. No a potom už KRATINA na "daboš dlabal" a jeho part zdedil rutinér BOHDAN "brendon" TÚMA. (23.6.2008)(23.6.2008)

Takoví pružnější, svižnější a stokrát vtipnější Hustlers :-)(17.3.2009)