Chucky

Horor / Mysteriózní / Thriller
USA, (2021–2024), 18 h 24 min (Minutáž: 41–54 min)

Tvůrci:

Don Mancini

Hudba:

Joseph LoDuca

Zackary Arthur, Brad Dourif, Jennifer Tilly, Devon Sawa, Alyvia Alyn Lind, Teo Briones, Lexa Doig, Fiona Dourif, Barbara Alyn Woods, Christine Elise (více)

Série(3) / Epizody(24)

Poté, co se na předměstském výprodeji objeví stará panenka Chucky, je idylické americké město uvrženo do chaosu, protože série děsivých vražd začíná odhalovat pokrytectví a tajemství města. (JasonCZ)

Gig

Chucky je zpátky ze vším, co jsme milovali i nesnášeli. Tvůrce i hlas masového vraa vtěleného do "mírumilovné" panenky. Z počátku jsem si říkal, že je trochu infantilní, když náctiletý kluk si bere panenku do školy... (Původní klučík v původní Dětské hře byl malý hošík). Ale vše zaklaplo jak má. Prostě je to Chucky. Nic víc, ale taky nic míň. Kdo má rád Dětskou hru (tu původní), pro toho je to povinnost. ()

BLEEDER

VEĽKÉ PREKVAPENIE! Tento seriál bol fakt dobrý. Seriál sa púšťa do rôznych tém, ktoré zvláda veľmi dobre. Vývoj postáv cez celú sériu bol prekrásny. Dej bol skvelý a dobre premyslený. Veľká dávka flashbackov bola senzačná spolu s Chuckyho detstvom a minulosťou. Postavy z predchádzajúcich filmov tu nechýbali a dávka nostalgie bola neskutočná. Atmosféra bola veľmi dobrá. Bolo tu veľmi veľa pekných momentov, ktoré naozaj emocionálne fungovali. S postavami si vybudujete naozajstný vzťah a v priebehu seriálu sa o postavy naozaj bojíte. V predchádzajúcich filmoch s Chuckym bol dej veľmi rýchly a bolo vám väčšinu času jedno, či niekto zomrie alebo nie. Jediné čo vytýkam boli miestami nedobré herecké výkony, občasné zlé vizuálne efekty a fakt, že si seriál neužijete, pokiaľ ste nevideli všetky predchádzajúce filmy o Chuckym. Bohužiaľ Česko a Slovensko sú tak netolerantné a až chorobne konzervatívne krajiny, že keď vidia bozkávať sa dvoch chlapcov, okamžite tomu dajú zlé hodnotenie a nepozerajú na reálne kvality tohto seriálu. Trápne...  90% ()

TakzvaneSam0

První část seriálu - Napínavá, v určitém slovasmyslu strašidelná a dobrá.  Druhá část už byla vtipnější což si myslím že trošku narušovalo hororovou linii Dětské Hry. Klasické klišé kde se z totální pizdy ( Lexy ) stane kladná postava. Nicméně Chucky působil zajímavě, a myslím že si s těmi postavami hrál dobře.. Propojení mezi Nicou a Chuckym taky skvělé.. Jeniffer Tilly která hraje Tiffany taky skvělá.. Chtěl jsem dát i 4 hvězdičky ale bohužel to tam kazila Lexy a hodně humoru což prostě ruší hororovou linii.. Nicméně krve je tam taky dost.. Průměrný seriálek :) ()

Gamora

Řekněme si to narovinu, Chucky měl prostě skončit po druhém díle. Další díly pak byli jen horší, nesmyslnější a komplikovanější. Ale přecejenom tenhle seriál na tom tak špatně není, Chuckyho CGI tu nevypadá tak příšerně, hereci jsou fajn, příběh je složitý ale oproti ostatním filmům je to celkem nadstandart. První půlka seriálu za mě byla lepší než druhá, ale i ta ušla. Pokaždé kdy je na scéně Chucky to je celkem sranda. Akorát mi příjde trochu zvláštní výběr hudby do pozadí, nic nemám proti Billie Ellis stylu hudby jen mi to přišlo trochu nezvyklé do seriálu o vraždící panence. 6,5/10 ()