Komentáře uživatelů k TV seriálu (45)

Tyhle potvory Bratří Warnerových a jejich sestry mě vždycky dovedly rozesmát. To je totiž tak moc trhlý, až je to hezký.(25.4.2003)

My jsme Warnerovi...a to je naše sestra:)))) Super je především satira na fungování filmového studia, ale i takové ptákoviny jako "Helllllooooo, nurse!!!!" jsou děsně nakažlivé. Nebo alespoň tehdy byly;)(23.5.2003)

Jedna z mála dobrých věcí, které dal Spielberg světu. 80 %(27.7.2004)

Bratri Warnerove jsou naprosto dokonaly. Jejich sestru jsem uz tak rad nemel, ale oni me dycky dokazali rozesmat...(7.9.2003)

Půl bodíka přidám čistě z nostalgie, jinak to ale nebylo nic moc. Jen to vždy zabavilo svou šílenou ztřeštěností, a vyšumělo do prázdna...(10.8.2009)

Souhlasím s názorem, že je to tak trhlé až je to pěkné. Někdy i poučné. Pamatujete si třeba na Yakkův zeměpis, ještě s Československem a Jugoslávii? Pokud ne hledejte na youtube třeba.(24.10.2010)

Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako i my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás Zlého. Amen. No a teraz keď som sa pomodlila, tak zasrané televízne stanice ako trápna JOJ s jej ostrovtipom a zaostalá Markíza so smrtiacimi filmami by mohli dať niečo poriadne ako je toto a nie tie sračky typu Bučkovci.(11.3.2013)

Ach Bože, zamknuli je do věže, ale oni zdrhnou zas! Nedokážu zapomenout zvláště na ten díl, kdy bratři ukazovali Picassovi, jak mají kreslit a taky jak Einsteinovi pomohli s jeho slavnou teorií.(13.4.2006)

'my jsme animaci vazeni, cvoci radne prasteni. my jsme vazne prastene, postavicky kreslene, jsme vazne cvoci, neni to jen pocit, ve dne ba i v noci, my animaci jsme a ne, ze ne!..." - animaci jsou stale s oblibou promitani v ustavech pro choromyslne.(20.11.2005)

Můj milovanej pořad na tehlejším Supermaxu :o)(5.8.2007)

Made by Cartoon Network...čo to znamená...že to bolo skvelá rozprávka, keď som bol mladý...a dodnes si to pamätám(22.9.2008)

Kde jsou ty doby, kdy jsem každé víkendové ráno koukal na Supermaxu nejdříve na Animáky a poté na Dobrodružství Rudly a Koumáka, kteří dostali svůj vlastní seriál. Vtipná byla už znělka studia Warner Brothers před samotnými Animáky, ve které se objevili všechny postavičky Looney Tunes (mimochodem, ti měli v Animácích vydařená camea). Pak přišla ta chytlavá pínička a po ní v prvním filmu trojice sourozenců Warnerových, kteří předvedli, jak dovést někoho k šílenství. Pak následovali další dva filmy s jinými hrdiny (Veverka Kecka, předškolačka Minka, holubi Péřáci, kočka Rita či myši Ruda s Kápem - Rudla s Koumákem).(5.11.2006)

• Marek1991

Tak toto sa mi vážne nepáčilo. Bolo to prehnané a nejak som sa veľmi nebavil, skôr príbeh s tými dvoma myšami bol lepší, ale toto ozaj neprekročilo priemer.(2.9.2012)

My Áááánimááci jsme, máme smlouvy výhodné... Jsme správně praštěné, postavičky kreslené, jsme vážne cvoci, není to jen pocit my ÁÁÁnimááácííí jsme ! ! ! ! Pořád mi tohle zní v uších... I když už jsem to pěknou řádku let neviděl... A je bylo to suuuper(3.1.2007)

• hous.enka

Na muj vkus prilis sileny a excentricky. Takovyhle humor nemam rada.(26.5.2011)

Pomatuju si jen jedinou scénu, jak tam byl Einstein a vymyslel teorii relativity :D Hrozná blbost, ale sranda.(12.10.2010)

Tyto praštěné postavičky se mi jednou dobou tak líbily že sem si je i nahrával z televize a vůbec mi nevadilo že je to v cizině a narozumím tomu ani slovo. Sourozenci Yakko, Wakko, Dot, trojice holubů, mrzutá veverka, dva myšáci a další hrdinové tohoto skvělého seriálu mi zkrátka učarovali ani dnes se můj pohled na ně nemění.(26.2.2006)

Dokonalý animovaný seriál. Veď je za tým pán Spielberg. Nápady a nápady, kopa srandy a skvelých postavičiek ( je ťažké si vybrať favoritov ).(23.1.2011)

Jako malý jsem furt uháněl rodiče aby mě pustili k televizi nebo mi toa spoň nahrávali na video, protože u tohodle jsem nemohl propásnout ani jeden díl. Ještě teď bych se na to podíval :-D. Plný počet... není co řešit.(4.2.2008)

Jeden z mých nejoblíbenejších dětských pokladů (hlavně ústřední píseň). Zatímco Disney v devadesátých letech upadal, Warneři se jakoby nezměnili a i nové postavy měly co dát. Více než ústřední trojku sourozenců Warnerových jsem však miloval Rudlu a Koumáka, kteří se zrovna dnes večer chystají ovládnout svět.(16.7.2009)

<< předchozí 1 2 3