Tento seriál nás zavádí do Scoobyho dětství. Scooby a jeho parta už jako malé děti řeší záhady ve městě, kde vyrůstají. (helloween93)

OG_Swifty odpad!

Jednak nemám rád Scooby Doo a taky proto, že animace je oproti ostatním SD mnohem hnusnější... Jako kdyby někdo zanimoval Trnky Brnky ()

ostravak30

Zvláštní, tento seriál vznikl dávno po celé řadě filmů a seriálů o Scooby-Doo, přesto animačně je na tom mnohem hůř než předcházející seriály, které jsem shlédl. Možná tím tvůrci chtěli zvýraznit fakt, že se děj odehrává v dětství hlavních hrdinů. Zajímavé pak na seriálu je i vykreslení jednotlivých charakterů postav. Velma je zakřiknutá, málomluvná dívka a jak jediná ze všech se nikdy neplete. To Fred se plete pořád a vždycky obviňuje zrzounského souseda. Daphne se soustředí pouze na módu a tak jen Shaggy a jeho pes zůstávají pořád stejní. Jenže se objevuje zase to, co už obsahovaly seriály předchozí. Jednotlivé díly jsou příšerně schématické a kromě toho, že se mění příšery a místa, kde se s partou hrdinů nahánějí je všechno v podstatě stejné. A tak seriál brzy nudí a je šíleně nezáživný. Hvězdu navíc tak dávám za jediné, co je na seriálu nadprůměrné a to je hudba. Ať už úvodní znělka nebo ta v jednotlivých dílech je silné zpestření a probere diváka z letargie. ()