Pochopitelně slabší než originál, ale pořád dívatelné.(26.1.2009)

• OG_Swifty

Jednak nemám rád Scooby Doo a taky proto, že animace je oproti ostatním SD mnohem hnusnější... Jako kdyby někdo zanimoval Trnky Brnky(28.9.2016)

• ARI50

Nebyl to vůbec špatný nápad jít zpět ale nebylo to ono ale budiž.(22.9.2018)

• ostravak30

Zvláštní, tento seriál vznikl dávno po celé řadě filmů a seriálů o Scooby-Doo, přesto animačně je na tom mnohem hůř než předcházející seriály, které jsem shlédl. Možná tím tvůrci chtěli zvýraznit fakt, že se děj odehrává v dětství hlavních hrdinů. Zajímavé pak na seriálu je i vykreslení jednotlivých charakterů postav. Velma je zakřiknutá, málomluvná dívka a jak jediná ze všech se nikdy neplete. To Fred se plete pořád a vždycky obviňuje zrzounského souseda. Daphne se soustředí pouze na módu a tak jen Shaggy a jeho pes zůstávají pořád stejní. Jenže se objevuje zase to, co už obsahovaly seriály předchozí. Jednotlivé díly jsou příšerně schématické a kromě toho, že se mění příšery a místa, kde se s partou hrdinů nahánějí je všechno v podstatě stejné. A tak seriál brzy nudí a je šíleně nezáživný. Hvězdu navíc tak dávám za jediné, co je na seriálu nadprůměrné a to je hudba. Ať už úvodní znělka nebo ta v jednotlivých dílech je silné zpestření a probere diváka z letargie.(17.6.2019)

• -bad-mad-wolf-

Tyhle baby verze úspěšných kreslených seriálů jsem nikdy nechápal...(17.3.2009)