Kino - Program - Praha
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Horní Počernice
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kasárna Karlín
- KC Beseda Klánovice
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Balt
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Letní kino Klubovna
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
- Rest.art
Praha - CineStar Praha - Anděl
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Kaskadér |
T | 16:00 | 19:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:20 | 20:10 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:45 | ||||||||||||
Jedna noc |
16:40 | 18:40 | 20:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 12:00 | 14:40 | 17:15 | 19:50 | ||||||||
Kaskadér |
T | 13:10 | 15:45 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:15 | 15:40 | 18:00 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 21:20 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 15:30 | |||||||||
Občanská válka |
T | 12:00 | 17:40 | 20:30 | |||||||||
Povaha lásky |
T | 19:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | ||||||||
Tarot |
T | 17:30 | 19:30 | 21:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:00 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | |||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:30 | 15:50 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | 15:45 | 20:20 | |||||||||
Kaskadér |
T | 21:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:50 | ||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 17:20 | 21:10 | |||||||||
Tarot |
T | 14:10 | 18:20 | 21:30 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:45 | 17:20 | 20:00 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:00 | 15:00 | 17:10 | 19:20 | |||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:30 | 15:50 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | 16:10 | 18:50 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 21:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 13:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:50 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 17:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:40 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 14:10 | 18:20 | 21:30 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:45 | 17:20 | 20:00 |
sobota 18.05.2024
Občanská válka |
T | 10:10 | 14:40 | 19:10 | 21:20 | ||||||||
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 16:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:45 | 20:00 | ||||||||||
Back to Black |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 10:00 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:50 | 20:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 19:20 | ||||
Garfield ve filmu |
T | 11:20 | 13:30 | 15:50 | |||||||||
Kaskadér |
T | 10:10 | 21:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 11:20 | 13:00 | 16:10 | 18:50 | 20:20 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:15 | 16:45 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:40 | 12:00 | 13:30 | 15:10 | 16:30 | 18:10 | 19:30 | 21:00 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 10:20 | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Tarot |
T | 10:00 | 14:10 | 18:20 | 21:30 | ||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:45 | 17:20 | 20:00 |
neděle 19.05.2024
Občanská válka |
T | 10:10 | 14:40 | 19:10 | 21:20 | ||||||||
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 16:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:45 | 20:00 | ||||||||||
Back to Black |
T | 11:30 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 10:00 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:50 | 20:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 19:20 | ||||
Garfield ve filmu |
T | 11:20 | 13:30 | 15:50 | |||||||||
Kaskadér |
T | 10:10 | 21:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 11:20 | 13:00 | 16:10 | 18:50 | 20:20 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:15 | 16:45 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:40 | 12:00 | 13:30 | 15:10 | 16:30 | 18:10 | 19:30 | 21:00 | ||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 10:20 | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Tarot |
T | 10:00 | 14:10 | 18:20 | 21:30 | ||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:45 | 17:20 | 20:00 |
pondělí 20.05.2024
Občanská válka |
T | 14:40 | 19:10 | 21:20 | |||||||||
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 12:10 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 12:00 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:50 | 20:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 19:20 | |||||
Garfield ve filmu |
T | 13:30 | 15:50 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | 16:10 | 18:50 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 21:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:20 | 16:45 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 13:30 | 15:10 | 16:30 | 18:10 | 19:30 | 21:00 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:50 | ||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 14:10 | 18:20 | 21:30 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:45 | 17:20 | 20:00 |
úterý 21.05.2024
Občanská válka |
T | 14:40 | 19:10 | 21:20 | |||||||||
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 12:10 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 12:00 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:40 | 20:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 18:00 | ||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:30 | 15:50 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | 16:10 | 18:50 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 18:10 | 20:45 | 21:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:45 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 13:30 | 15:10 | 16:30 | 19:30 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 16:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 12:10 | 14:10 | 18:20 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 14:10 |
středa 22.05.2024
Občanská válka |
T | 14:40 | 19:10 | 21:20 | |||||||||
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 12:10 | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 12:00 | 15:40 | 17:40 | 19:40 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:50 | 20:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:10 | 17:10 | 19:20 | |||||
Garfield ve filmu |
T | 13:30 | 15:50 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | 16:10 | 18:50 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 21:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:20 | 16:45 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 13:30 | 15:10 | 16:30 | 18:10 | 19:30 | 21:00 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:50 | ||||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Tarot |
T | 14:10 | 18:20 | 21:30 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:10 | 14:45 | 17:20 | 20:00 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
14:00 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:30 | |||||||||||
Jedna noc |
16:20 | 18:20 | 20:20 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 14:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Kaskadér |
T | 16:50 | 19:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:20 | 18:15 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 | 17:15 | 18:00 | 20:15 | 21:00 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | 15:10 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 17:00 | 19:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Sladký život |
16:00 | ||||||||||||
Tarot |
T | 21:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:10 | 16:10 | 19:10 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:15 | 17:15 | 20:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:20 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:15 | 17:15 | 20:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:20 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:15 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1010:5011:30 | 12:30 | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:50 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 11:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:30 | 16:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 15:30 | 18:20 | 21:10 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:2011:00 | 13:10 | ||||||||||
Sladký život |
12:15 | ||||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:20 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:15 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:1010:5011:30 | 12:30 | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:50 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Kočka a pes: Šílené dobrodružství |
D | 11:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:30 | 16:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 15:30 | 18:20 | 21:10 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:2011:00 | 13:10 | ||||||||||
Sladký život |
12:15 | ||||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:20 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:15 | 17:15 | 20:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:20 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:15 | 17:15 | 20:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:20 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 15:10 | 17:50 | 20:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 14:00 | 18:40 | 20:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:1013:50 | 14:30 | 15:0015:40 | 16:30 | 17:20 | 18:0018:50 | 19:40 | |||||
Gump - jsme dvojka |
15:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:10 | 15:45 | 17:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:15 | 17:15 | 20:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:10 | |||||||||||
Tarot |
T | 21:10 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:50 | 20:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:20 |
pondělí 24.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 25.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 26.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
čtvrtek 27.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
pátek 28.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
sobota 29.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
neděle 30.06.2024
Já, padouch 4 |
D | 14:00 |
pondělí 01.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
úterý 02.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
středa 03.07.2024
Já, padouch 4 |
D | 16:30 |
Praha - Bio Oko
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Rivalové |
T | 20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Dokonalé dny |
T | 15:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 |
pátek 17.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 17:00 | |||||||||||
Příšera z Michiganského jezera |
T | 18:50 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | |||||||||||
Lupin III: Cagliostrův hrad |
T | 17:30 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 15:15 | |||||||||||
Naušika z Větrného údolí |
T | 20:50 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 12:40 |
neděle 19.05.2024
Duna |
T | 14:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:40 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 20:55 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:10 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
10:00 |
pondělí 20.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 15:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 |
úterý 21.05.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 13:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
středa 22.05.2024
čtvrtek 23.05.2024
Ohňostroje |
T | 15:00 |
sobota 25.05.2024
Laputa: Nebeský zámek |
T | 18:00 | |||||||||||
Můj soused Totoro |
T | 20:45 |
úterý 28.05.2024
Stovky bobrů |
T | 10:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 |
středa 29.05.2024
Priscilla |
T | 20:30 |
sobota 01.06.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
T | 17:00 | |||||||||||
Porco Rosso |
T | 19:20 |
sobota 08.06.2024
Cesta do fantazie |
T | 21:00 | |||||||||||
Princezna Mononoke |
T | 17:00 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
sobota 15.06.2024
Howlův kráčející hrad |
T | 20:45 | |||||||||||
Ponyo z útesu nad mořem |
T | 18:20 |
úterý 18.06.2024
Mé soukromé Idaho |
T | 20:30 |
sobota 22.06.2024
Chlapec a volavka |
T | 20:00 | |||||||||||
Zvedá se vítr |
T | 17:15 |
Praha - Cinema City Flora
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 21:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 14:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:45 | |||||||||||
Jedna noc |
17:00 | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 14:30 | 17:15 | 20:00 | |||||||||
Kaskadér |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 19:40 | 20:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:50 | 17:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 18:50 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:00 | ||||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 20:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:0014:50 | 17:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 19:00 | 22:00 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 20:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:0014:50 | 17:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 19:00 | 22:00 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 10:50 | 13:30 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:40 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:45 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 20:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | ||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 19:00 | 22:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 10:50 | 13:30 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:40 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:45 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 20:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:30 | 14:30 | 17:30 | 20:30 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | ||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 10:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 19:00 | 22:00 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 20:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:30 | 21:40 | ||||||||||
Z makové hůrky |
T | 17:30 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 20:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:0014:50 | 17:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 19:00 | 22:00 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 18:50 | 21:30 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:15 | 20:15 | 22:15 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 19:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:30 | 17:30 | 20:30 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:0014:50 | 17:00 | ||||||||||
Společně sami |
18:20 | 20:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 21:00 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 10:00 | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 10:00 | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 |
Praha - Cinema City Chodov
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
čtvrtek 16.05.2024
pátek 17.05.2024
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 11:10 | 13:50 | 16:30 | 19:10 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 12:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:00 | 19:20 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:4511:30 | 13:0013:45 | 15:15 | 16:00 | 17:30 | 18:15 | 20:30 | |||||
Spy x Family Code: White |
T | 14:10 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:0011:00 | 13:00 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:10 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:10 | 13:20 | 15:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 11:30 | 14:10 | 16:50 | 19:30 | ||||||||
Kaskadér |
T | 15:30 | 18:15 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 15:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 13:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 13:00 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Společně 99 |
T | 17:50 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
11:50 | ||||||||||||
Tarot |
T | 17:30 | 19:40 | 21:45 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | ||||||||
Back to Black |
T | 19:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 22:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:45 | 17:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 18:50 | 21:30 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:50 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:40 | 19:40 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 19:50 | 21:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 11:10 | 13:50 | 16:30 | 19:10 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 12:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:00 | 19:20 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:4511:30 | 13:0013:45 | 15:15 | 16:00 | 17:30 | 18:15 | 20:30 | |||||
Spy x Family Code: White |
T | 14:10 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:0011:00 | 13:00 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:10 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:10 | 13:20 | 15:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 11:30 | 14:10 | 16:50 | 19:30 | ||||||||
Kaskadér |
T | 15:30 | 18:15 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 15:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 22:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 13:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 13:00 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Společně 99 |
T | 17:50 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
11:50 | ||||||||||||
Tarot |
T | 17:30 | 19:40 | 21:45 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | ||||||||
Back to Black |
T | 19:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 22:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:45 | 17:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 18:50 | 21:30 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:50 | 18:00 | 21:00 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:40 | 19:40 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 19:50 | 21:00 |
pondělí 20.05.2024
úterý 21.05.2024
středa 22.05.2024
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:30 | 21:30 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | 20:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:30 | 21:30 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | 20:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 15:00 | 18:00 | 21:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 21:30 |
čtvrtek 20.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 19:0019:30 |
sobota 22.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:00 |
neděle 23.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:00 |
Praha - Cinema City Letňany
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 21:30 | |||||||||||
Django |
14:30 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:40 | 16:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:20 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Jedna noc |
17:20 | 19:20 | 21:20 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 15:20 | 18:10 | 20:50 | 21:40 | ||||||||
Kaskadér |
D | 16:30 | 19:10 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:40 | 16:10 | 17:40 | 19:10 | 20:40 | 21:50 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 17:00 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
15:10 | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 19:30 | 21:40 |
čtvrtek 16.05.2024
Abigail |
T | 21:20 | |||||||||||
Back to Black |
T | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:40 | 21:10 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:20 | 21:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 17:15 | 19:00 | 20:15 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
pátek 17.05.2024
Abigail |
T | 21:20 | |||||||||||
Back to Black |
T | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:40 | 21:10 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:20 | 21:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 17:15 | 19:00 | 20:15 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
sobota 18.05.2024
Abigail |
T | 21:20 | |||||||||||
Back to Black |
T | 11:00 | 13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:30 | 14:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:50 | 14:15 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:15 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:40 | 18:40 | 21:10 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:40 | 12:50 | 15:00 | |||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:40 | 16:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:00 | 13:00 | 16:00 | 17:15 | 19:00 | 20:15 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 14:15 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:10 | 15:10 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
neděle 19.05.2024
Abigail |
T | 21:20 | |||||||||||
Back to Black |
T | 11:00 | 13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:30 | 14:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:50 | 14:15 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:15 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:15 | 13:15 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | ||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:40 | 18:40 | 21:10 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:00 | 12:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:40 | 12:50 | 15:00 | |||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:40 | 16:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:00 | 13:00 | 16:00 | 17:15 | 19:00 | 20:15 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 14:15 | 16:20 | 18:30 | ||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:10 | 15:10 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | 22:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
pondělí 20.05.2024
Abigail |
T | 21:20 | |||||||||||
Back to Black |
T | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:20 | 21:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 17:15 | 19:00 | 20:15 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | |||||||||||
Z makové hůrky |
T | 17:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
úterý 21.05.2024
Abigail |
T | 21:20 | |||||||||||
Back to Black |
T | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:40 | 21:10 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:20 | 21:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 17:15 | 19:00 | 20:15 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:40 | 19:45 | 21:50 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 17:45 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:40 | 21:10 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 15:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:20 | 21:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 17:15 | 20:15 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:15 | 16:20 | 18:30 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 16:00 | 18:45 | 21:30 | |||||||||
Sladký život |
17:10 | ||||||||||||
Společně sami |
19:20 | 21:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | 18:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 15:00 | 18:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 12:00 | 15:00 | 18:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 12:00 | 15:00 | 18:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 16:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
16:40 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:50 | 20:10 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 14:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 13:00 | 15:15 | |||||||||
Jedna noc |
16:20 | 18:30 | 20:40 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:00 | 14:40 | 17:20 | 20:00 | ||||||||
Kaskadér |
D | 12:45 | 15:30 | 18:15 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:10 | 15:40 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 14:20 | 18:30 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:30 | 14:30 | 16:30 | ||||||||||
Recept na štěstí |
T | 19:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 14:10 | 17:30 | 20:20 | |||||||||
Tarot |
T | 19:10 | 21:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:20 | 19:00 | 22:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 19:45 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | 20:45 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 19:45 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | 20:45 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 19:45 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:40 | 21:00 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:0011:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:4511:45 | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | 20:45 | ||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 11:00 | 13:45 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:00 | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 12:30 | 14:40 | 16:50 | ||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 19:45 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 11:40 | 21:00 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:0011:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:4511:45 | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | 20:45 | ||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 11:00 | 13:45 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 11:00 | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:20 | 12:30 | 14:40 | 16:50 | ||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 19:45 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | 20:45 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:20 | 20:10 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Z makové hůrky |
T | 18:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 19:45 | 21:50 | |||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 17:30 | 18:30 | 20:45 | |||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:00 | 22:00 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 12:50 | 15:30 | 18:20 | 21:50 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 17:30 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:00 | 15:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | 22:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 22:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | 20:20 | ||||||||||
Společně sami |
13:20 | 15:30 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:00 | 21:10 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 14:20 | 16:50 | 19:20 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | 22:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 15:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | 21:0021:40 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 15:00 | 18:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | 21:0021:40 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 12:00 | 15:00 | 18:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | 21:0021:40 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 10:00 | 13:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | 22:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 12:00 | 15:00 | 18:00 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:00 | 17:00 | 20:00 | 21:0021:40 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Boy Kills World |
T | 21:20 | |||||||||||
Django |
21:00 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:10 | 17:30 | 20:50 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:10 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
15:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Jedna noc |
17:30 | 19:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | 16:10 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 16:15 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 13:15 | 14:20 | 15:50 | 17:20 | 18:50 | 20:20 | 21:50 | |||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:30 | 14:40 | 16:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:10 | ||||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 13:10 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:40 | 21:30 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:00 | 14:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Starý dub |
T | 19:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:40 | 14:15 | 16:30 | 18:00 | 19:20 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:00 | 17:40 | 20:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 20:10 | ||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:40 | 14:15 | 16:30 | 18:00 | 19:20 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:00 | 17:40 | 20:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 20:10 | ||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 14:15 | 16:30 | 18:00 | 19:20 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 13:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:10 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 20:10 | ||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 14:15 | 16:30 | 18:00 | 19:20 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 13:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:20 | 15:00 | 17:40 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:10 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 20:10 | ||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:40 | 14:15 | 16:30 | 18:00 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:00 | 17:40 | 20:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:20 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 20:10 | ||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Z makové hůrky |
T | 19:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:40 | 14:15 | 16:30 | 18:00 | 19:20 | |||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:00 | 17:40 | 20:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:20 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | 20:10 | ||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 14:00 | 16:40 | 19:20 | 22:00 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:50 | 19:50 | 21:50 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:50 | 20:45 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:50 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | 21:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:30 | 14:15 | 16:30 | 19:20 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:40 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:20 | 14:30 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 14:40 | 17:20 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:20 | 17:50 | 20:50 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:10 | |||||||||||
Společně 99 |
T | 18:15 | |||||||||||
Společně sami |
17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Starý dub |
T | 15:25 | |||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 13:00 | 18:45 | 21:15 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 16:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 16:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 16:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 12:00 | 16:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 13:00 | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
čtvrtek 20.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 20:0020:30 |
sobota 22.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:30 |
neděle 23.06.2024
Kidó senši gundam SEED Freedom |
T | 18:30 |
Praha - Cinema City Zličín
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Boy Kills World |
T | 21:30 | |||||||||||
Django |
16:10 | ||||||||||||
Domácí příšerky |
D | 15:15 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Jedna noc |
19:00 | 21:10 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 14:45 | 17:30 | 20:15 | |||||||||
Kaskadér |
T | 18:20 | 21:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 18:30 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 15:40 | 17:00 | 18:40 | 20:00 | 21:40 | ||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | 16:10 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 20:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:20 | 17:20 | |||||||||||
Rivalové |
T | 16:20 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | 19:20 | |||||||||||
Tarot |
T | 17:20 | 19:30 | 21:40 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 16:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | ||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:20 | 20:50 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 16:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | 22:10 | |||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:20 | 20:50 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 20:00 | 22:00 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:15 | 15:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 11:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 12:00 | 13:15 | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | |||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:45 | 13:45 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 12:00 | 13:20 | 16:40 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | 16:15 | 19:00 | |||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:40 | 13:50 | 16:00 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:20 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
11:20 | 15:20 | |||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | 22:10 | |||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 12:30 | 18:20 | 20:50 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:15 | 15:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 11:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 12:00 | 13:15 | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | |||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:45 | 13:45 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 12:00 | 13:20 | 16:40 | ||||||||
Kaskadér |
D | 13:30 | 16:15 | 19:00 | |||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:40 | 13:50 | 16:00 | |||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:20 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
11:20 | 15:20 | |||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | ||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 12:30 | 18:20 | 20:50 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | ||||||||||
Tarot |
T | 19:30 | 21:40 | ||||||||||
Z makové hůrky |
T | 17:30 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:20 | 20:50 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 17:45 | 18:45 | 19:30 | ||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 16:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | ||||||||||
Tarot |
T | 18:50 | 21:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:20 | 20:50 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 17:30 | 18:50 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 18:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 16:40 | ||||||||||
Kaskadér |
D | 16:15 | 19:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:40 | 18:40 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:40 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:30 | |||||||||||
Sladký život |
15:20 | ||||||||||||
Společně sami |
18:10 | 20:10 | 21:50 | ||||||||||
Tarot |
T | 21:00 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:20 | 20:50 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 20:00 | 21:30 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:00 | 17:00 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:30 | 18:30 | 20:00 | 21:30 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 20:00 | 21:30 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 11:00 | 14:00 | 17:00 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:30 | 15:30 | 18:30 | 20:00 | 21:30 |
Praha - Divadlo Horní Počernice
úterý 21.05.2024
přidat do oblíbených
Kaskadér |
D | 19:30 |
neděle 26.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Sladký život |
19:30 |
úterý 28.05.2024
Jedna noc |
19:30 |
úterý 04.06.2024
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:30 |
Praha - Divadlo Za plotem
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Království Planeta opic |
T | 19:00 |
pátek 17.05.2024
Rivalové |
T | 19:00 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 19:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 17:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:30 |
pátek 31.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
D | 19:30 |
sobota 01.06.2024
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 19:30 | |||||||||||
Princezna na hrášku |
14:30 |
neděle 02.06.2024
Boy Kills World |
T | 19:45 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:30 |
Praha - Dlabačov
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Matka v trapu |
16:00 | ||||||||||||
Sloní muž |
T | 20:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Hitler versus Picasso |
T | 16:00 |
pátek 17.05.2024
Gump - jsme dvojka |
20:00 | ||||||||||||
Jeden gól |
T | 16:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 16:00 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
18:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 18:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:15 |
Praha - Edison Filmhub
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Jedna noc |
16:30 | ||||||||||||
Nežádoucí |
T | 14:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 21:30 | |||||||||||
Teheránská tabu |
T | 19:00 |
pátek 17.05.2024
Chiméra |
T | 19:00 | |||||||||||
Společně 99 |
T | 16:30 | |||||||||||
Starý dub |
T | 14:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 21:30 |
sobota 18.05.2024
Chlast |
T | 14:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 19:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 16:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 21:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 16:30 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 21:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 14:00 | |||||||||||
Písně země |
T | 12:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 19:00 |
pondělí 20.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 16:15 | |||||||||||
Společně 99 |
T | 21:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 14:00 |
úterý 21.05.2024
Chiméra |
T | 16:30 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 19:00 | |||||||||||
Čtyři malí dospělí |
T | 14:00 |
středa 22.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:00 | |||||||||||
Jak mít sex |
T | 14:00 | |||||||||||
Naše doba |
T | 18:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Jen řeka teče |
T | 19:00 |
pátek 24.05.2024
Ztracený svět |
T | 20:00 |
pondělí 27.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 |
úterý 28.05.2024
Povaha lásky |
T | 19:00 |
středa 29.05.2024
Priscilla |
T | 18:30 |
úterý 04.06.2024
Šamanův příběh |
T | 19:00 |
středa 05.06.2024
Sibyl |
T | 16:30 | |||||||||||
Vincent musí zemřít |
T | 19:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:30 |
pátek 07.06.2024
Jeanne du Barry - Králova milenka |
T | 14:00 | |||||||||||
Máme prachy! |
T | 21:30 | |||||||||||
Nežádoucí |
T | 16:30 |
sobota 08.06.2024
Děti těch druhých |
T | 21:30 | |||||||||||
Mladí milenci |
T | 16:30 | |||||||||||
Máme prachy! |
T | 19:00 | |||||||||||
Nová hračka |
D | 12:00 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 14:15 |
neděle 09.06.2024
Daaaaaalí! |
T | 14:00 | |||||||||||
Dilili v Paříži |
D | 12:00 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 16:30 | |||||||||||
Máme prachy! |
T | 21:30 | |||||||||||
Vincent musí zemřít |
T | 19:00 |
Praha - Kasárna Karlín
neděle 19.05.2024
přidat do oblíbených
Království koček |
T | 17:00 |
pondělí 27.05.2024
Starý dub |
T | 19:00 |
středa 29.05.2024
Stovky bobrů |
T | 19:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Zóna zájmu |
T | 14:00 |
sobota 18.05.2024
středa 22.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Back to Black |
T | 19:30 |
neděle 26.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 16:00 |
středa 29.05.2024
Napoleon |
T | 14:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 19:30 |
sobota 01.06.2024
Princezna na hrášku |
16:00 |
neděle 02.06.2024
Imaginární přátelé |
D | 16:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 19:30 |
neděle 16.06.2024
čtvrtek 20.06.2024
Láska na zakázku |
19:30 |
Praha - Kino Aero
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Občanská válka |
T | 18:00 | |||||||||||
Rebelové |
20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Amy |
T | 18:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 20:40 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 13:30 |
pátek 17.05.2024
Noc oživlých mrtvol |
T | 19:30 | |||||||||||
Návrat oživlých mrtvol |
T | 21:40 | |||||||||||
Příšera z Michiganského jezera |
T | 17:45 |
sobota 18.05.2024
Chiméra |
T | 17:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Vynálezce |
D | 15:00 |
neděle 19.05.2024
Dokonalé dny |
T | 19:00 |
pondělí 20.05.2024
Frigo na mašině |
T | 20:20 | |||||||||||
Plavčík na sladké vodě |
T | 18:20 |
úterý 21.05.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:00 |
středa 22.05.2024
Marcel, ulita s botami |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:30 | ||||||||||||
Čarodějky z Eastwicku |
T | 18:00 |
pátek 24.05.2024
Zvedá se vítr |
T | 20:40 |
sobota 25.05.2024
Stopařův průvodce po Galaxii |
T | 20:30 |
pondělí 27.05.2024
2001: Vesmírná odysea |
T | 20:15 |
úterý 28.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 15:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Maria Montessori |
T | 13:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Ztraceno v překladu |
T | 18:00 |
pátek 31.05.2024
Dobrodružství Buckaroo Banzai napříč osmou dimenzí |
T | 21:50 | |||||||||||
Mars útočí! |
T | 19:30 |
sobota 08.06.2024
Dobyvatelé ztracené archy |
T | 15:15 | |||||||||||
Indiana Jones a Chrám zkázy |
T | 18:00 | |||||||||||
Indiana Jones a Poslední křížová výprava |
T | 20:40 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
středa 19.06.2024
Adéla ještě nevečeřela |
20:30 |
Praha - Kino Atlas
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
DogMan |
T | 17:30 | |||||||||||
Jako nikdo jiný |
T | 20:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 17:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Chiméra |
T | 20:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 18:00 | |||||||||||
Válka policajtů |
T | 15:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 15:30 |
pátek 17.05.2024
Anatomie pádu |
T | 19:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | |||||||||||
Společně sami |
17:30 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:15 |
sobota 18.05.2024
Ať žijí duchové! |
14:30 | ||||||||||||
FAMU Dětem |
13:00 | ||||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 15:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:30 | |||||||||||
Společně 99 |
T | 16:30 | |||||||||||
Zabijáci rozkvetlého měsíce |
T | 19:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 17:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:30 | |||||||||||
Kristian |
19:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 19:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 14:45 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
17:30 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:00 | ||||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:30 |
pondělí 20.05.2024
Manželé Stodolovi |
17:30 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:00 | ||||||||||||
Zabijáci rozkvetlého měsíce |
T | 19:00 |
úterý 21.05.2024
Chiméra |
T | 17:30 | |||||||||||
Kristian |
17:00 | ||||||||||||
Mamacruz |
T | 15:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 20:00 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:15 |
středa 22.05.2024
Bastard |
T | 17:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Věčné jaro |
T | 19:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Jagna |
T | 15:30 | |||||||||||
Minulé životy |
T | 15:00 | |||||||||||
Noční klid |
20:00 | ||||||||||||
Starý dub |
T | 17:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 |
pátek 24.05.2024
Havěť |
T | 17:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:45 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
17:15 |
sobota 25.05.2024
Chiméra |
T | 17:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 20:00 | |||||||||||
Království koček |
D | 15:15 | |||||||||||
Noční klid |
17:30 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:00 |
neděle 26.05.2024
Ať žijí duchové! |
15:00 | ||||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 15:15 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 13:00 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:30 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 19:30 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 | |||||||||||
Vražda ing. Čerta |
19:15 | ||||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
17:00 |
úterý 28.05.2024
Laputa: Nebeský zámek |
T | 15:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 15:30 |
středa 29.05.2024
čtvrtek 30.05.2024
Chudáčci |
T | 19:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:15 | |||||||||||
Olympijský mezičas |
20:30 | ||||||||||||
Přišla v noci |
15:30 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 |
pátek 31.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Občan Havel |
17:30 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 17:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:00 |
sobota 01.06.2024
Ať žijí duchové! |
16:15 | ||||||||||||
Chiméra |
T | 17:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | |||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
15:00 | ||||||||||||
Kristian |
18:00 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 19:30 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
15:15 |
neděle 02.06.2024
Back to Black |
T | 17:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Howlův kráčející hrad |
D | 13:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
18:45 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Jen řeka teče |
T | 20:45 | |||||||||||
Noční klid |
17:00 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:15 | ||||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:15 |
pondělí 03.06.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:30 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:30 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
20:15 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:00 |
úterý 04.06.2024
Děti těch druhých |
T | 19:30 | |||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 20:00 | |||||||||||
Kristian |
17:30 | ||||||||||||
Povaha lásky |
T | 17:00 |
středa 05.06.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:00 | |||||||||||
Olympijský mezičas |
17:30 | ||||||||||||
Saint Omer |
T | 19:15 |
pondělí 10.06.2024
Praha - Kino Balt
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 17:30 | |||||||||||
Moucha v kufru |
T | 20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Útok zabijáckých koblih |
T | 18:30 |
pátek 17.05.2024
CarousHELL 2 |
T | 18:30 |
pondělí 20.05.2024
Mechanický pomeranč |
T | 18:30 |
úterý 21.05.2024
Togo |
T | 18:30 |
středa 22.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 17:30 | |||||||||||
Realita |
T | 20:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Vraždící krocan |
T | 18:30 |
pátek 24.05.2024
Černé ovce |
T | 18:30 |
úterý 28.05.2024
Králové videa |
18:30 |
středa 29.05.2024
Svatba Jiřího Káry |
17:30 | 20:30 |
čtvrtek 30.05.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
pátek 31.05.2024
Rubber |
T | 18:30 |
úterý 04.06.2024
Club Zero |
T | 18:30 |
středa 05.06.2024
Stovky bobrů |
T | 18:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Kanibal! Muzikál |
T | 18:30 |
pátek 07.06.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
sobota 08.06.2024
Vraždící krocan |
T | 18:30 |
Praha - Kino Kavalírka
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Recept na štěstí |
T | 18:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Chiméra |
T | 18:00 |
pátek 17.05.2024
Hranice Evropy |
18:00 | ||||||||||||
Klub rváčů |
T | 20:30 |
sobota 18.05.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Jak s Máničkou šili všichni čerti |
15:30 | ||||||||||||
Noc na Karlštejně |
18:00 |
středa 22.05.2024
Paterson |
T | 20:30 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 |
pátek 24.05.2024
Přišla v noci |
20:30 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
18:00 |
sobota 25.05.2024
The Foreigner |
T | 17:15 |
úterý 28.05.2024
300: Bitva u Thermopyl |
T | 20:30 | |||||||||||
Olga |
18:00 |
středa 29.05.2024
Harry Potter a Kámen mudrců |
T | 19:00 |
středa 05.06.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
čtvrtek 06.06.2024
Česká Soda 2.0 |
20:20 |
pátek 14.06.2024
Mlčení jehňátek |
T | 20:30 |
Praha - Kino Lucerna
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Club Zero |
T | 13:00 | |||||||||||
Jedna noc |
19:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 | 17:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Jedna noc |
18:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:00 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Chiméra |
T | 17:15 | |||||||||||
Lesní vrah |
15:30 | ||||||||||||
Povaha lásky |
T | 13:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 | 15:30 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 19:45 | |||||||||||
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:15 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:30 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 13:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:45 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 19:15 | |||||||||||
Chiméra |
T | 17:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 14:45 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:00 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 12:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 17:45 | |||||||||||
Chiméra |
T | 13:15 | |||||||||||
Jedna noc |
15:45 | ||||||||||||
Lesní vrah |
20:15 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 13:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 |
úterý 21.05.2024
Django |
16:15 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 18:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:00 | ||||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 17:30 | |||||||||||
Django |
18:00 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Jedna noc |
16:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Django |
15:30 | ||||||||||||
Havěť |
T | 20:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:30 |
pátek 24.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Django |
13:00 | 17:30 | |||||||||||
Havěť |
T | 20:15 | |||||||||||
Jedna noc |
13:15 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 | ||||||||||||
Zakázaná touha |
T | 15:15 |
sobota 25.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Django |
17:30 | ||||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | |||||||||||
Havěť |
T | 20:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 13:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 | ||||||||||||
Zakázaná touha |
T | 15:15 |
neděle 26.05.2024
Back to Black |
T | 19:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:30 | |||||||||||
Jedna noc |
14:30 | ||||||||||||
Papežův zákon |
T | 16:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:30 |
pondělí 27.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Django |
17:30 | ||||||||||||
Havěť |
T | 20:15 | |||||||||||
Jedna noc |
13:15 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 17:45 | |||||||||||
Lesní vrah |
13:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 | ||||||||||||
Zakázaná touha |
T | 15:15 |
úterý 28.05.2024
Back to Black |
T | 16:30 | |||||||||||
Django |
15:30 | ||||||||||||
Havěť |
T | 20:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:45 |
středa 29.05.2024
Chiméra |
T | 20:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
pátek 31.05.2024
Praha - Kino MAT
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Pomoc! |
T | 18:15 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 18:00 | |||||||||||
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 14:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:15 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Django |
14:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 16:15 | |||||||||||
Společně sami |
18:45 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | |||||||||||
Noc na Karlštejně |
18:15 | ||||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:15 | |||||||||||
Rytmus |
18:15 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 |
pondělí 20.05.2024
Kos v ostružiní |
T | 16:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 | |||||||||||
Tizian – říše barev |
T | 18:45 |
úterý 21.05.2024
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 | ||||||||||||
Terminátor |
D | 20:30 | |||||||||||
Žlutá ponorka |
T | 18:15 |
středa 22.05.2024
Maria Montessori |
T | 16:30 |
Praha - Kino Pilotů
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 22:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 16:20 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 18:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 21:20 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 16:50 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 21:10 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 16:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 18:40 | |||||||||||
Chlast |
T | 19:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 18:20 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
16:00 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:00 |
pátek 17.05.2024
Anatomie pádu |
T | 21:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 18:45 | |||||||||||
Chiméra |
T | 21:30 | |||||||||||
Chlapec a volavka |
T | 16:50 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 19:20 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:40 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 21:10 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:15 |
sobota 18.05.2024
Anatomie pádu |
T | 11:50 | |||||||||||
Back to Black |
T | 19:20 | |||||||||||
Chlast |
T | 19:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 14:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:10 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:10 | 17:20 | ||||||||||
Jedna noc |
12:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 21:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:05 | |||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 10:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:15 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 12:10 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 21:40 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:50 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Bastard |
T | 21:15 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 21:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 16:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:10 | 16:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:20 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 14:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:50 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 14:50 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:50 | |||||||||||
První den mého života |
T | 12:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 18:00 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 12:20 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
16:40 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 19:00 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 18:30 | |||||||||||
Chiméra |
T | 21:10 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | |||||||||||
Jedna noc |
16:50 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 18:40 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 16:20 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:00 | ||||||||||||
Železní bratři |
T | 21:00 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 16:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:00 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 17:20 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 18:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:50 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 18:40 | |||||||||||
Bastard |
T | 20:45 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 19:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 16:30 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 16:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 21:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 16:30 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:15 |
Praha - Kino Ponrepo
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Lov na motýly |
T | 20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
pátek 17.05.2024
Naše bláznivá rodina |
18:00 | ||||||||||||
Strach v New Yorku |
T | 20:30 |
sobota 18.05.2024
Putička |
T | 18:00 | |||||||||||
Sbohem, můj sladký domove |
T | 20:30 | |||||||||||
Únos bankéře Fuxe |
18:00 |
neděle 19.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 19:30 | |||||||||||
Vlaštovky a Amazonky |
D | 15:00 | |||||||||||
Zvědavá myška |
15:00 |
pondělí 20.05.2024
Hon na čarodějnice |
T | 20:30 | |||||||||||
Růže ze Salemu |
T | 20:30 | |||||||||||
Takový je život |
18:00 |
úterý 21.05.2024
Cirano di Bergerac |
T | 20:30 | |||||||||||
Morgan, případ zralý k léčení |
T | 20:30 |
středa 22.05.2024
Láska |
18:00 | ||||||||||||
Neuvěřitelné, ale pravdivé |
T | 20:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Portréty přízraků |
T | 19:00 |
pátek 24.05.2024
Bratři Karamazovi |
T | 18:00 | |||||||||||
Nic víc |
20:30 |
sobota 25.05.2024
Horká zima |
18:00 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 20:30 |
neděle 26.05.2024
Malá mořská víla |
15:00 |
úterý 28.05.2024
Kapka medu |
T | 18:00 | |||||||||||
Marat - Sade |
T | 20:30 |
středa 29.05.2024
Pohádka o putování |
D | 20:30 | |||||||||||
Škaredá dědina |
18:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Naděje |
T | 20:30 |
pátek 31.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Pavlínka |
18:00 |
Praha - Kino Radotín
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Prázdniny s Broučkem |
20:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Společně sami |
20:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:00 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
sobota 18.05.2024
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 17:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
středa 22.05.2024
Lesní vrah |
20:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Boy Kills World |
T | 20:00 |
pátek 24.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 17:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 |
sobota 25.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 20:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 17:00 |
neděle 26.05.2024
Fantastická parta |
D | 17:00 | |||||||||||
Jedna noc |
20:00 |
středa 29.05.2024
Django |
20:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
17:00 |
pátek 31.05.2024
Imaginární přátelé |
D | 17:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:00 |
Praha - Kino Světozor
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Jedna noc |
15:30 | ||||||||||||
Já Kapitán |
T | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 20:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 18:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 |
čtvrtek 16.05.2024
Chiméra |
T | 15:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 15:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | 20:30 | ||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 15:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 20:45 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 |
pátek 17.05.2024
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 15:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | 20:45 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:30 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:00 |
sobota 18.05.2024
Chiméra |
T | 15:00 | 20:15 | ||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:15 | 20:30 | ||||||||||
FAMU Dětem |
12:00 | ||||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 13:15 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 15:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:45 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 13:00 |
neděle 19.05.2024
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:30 | 20:45 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 12:45 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 12:30 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 14:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:15 | 20:15 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 15:00 |
pondělí 20.05.2024
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 | ||||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
20:45 |
úterý 21.05.2024
Chiméra |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:15 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:30 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Starý dub |
T | 15:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:00 |
středa 22.05.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:45 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:30 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 17:30 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:15 |
čtvrtek 23.05.2024
Forrest Gump |
T | 20:00 |
Praha - Kino 35
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
čtvrtek 16.05.2024
Maria Montessori |
T | 20:30 | |||||||||||
Parazit |
T | 18:00 |
pátek 17.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Třpytivé krevety |
T | 20:00 |
sobota 18.05.2024
Calamity - dětství Marthy Jane Cannary |
12:30 | ||||||||||||
Dokonalé dny |
T | 16:00 | |||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 14:00 | |||||||||||
Titan |
T | 18:30 |
pondělí 20.05.2024
úterý 21.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Trojúhelník smutku |
T | 19:30 |
středa 22.05.2024
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 20:30 |
pátek 24.05.2024
Maria Montessori |
T | 18:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:00 |
sobota 25.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 14:30 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 18:30 |
pondělí 27.05.2024
úterý 28.05.2024
Anatomie pádu |
T | 17:30 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:15 |
středa 29.05.2024
Chiméra |
T | 20:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 18:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Děti těch druhých |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
pátek 31.05.2024
Priscilla |
T | 18:00 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 20:00 |
Praha - Komorní kino Evald
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Kos v ostružiní |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | ||||||||||||
Sladký život |
14:00 | ||||||||||||
Sloní muž |
T | 20:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Club Zero |
T | 16:30 | |||||||||||
Jedna noc |
18:40 | ||||||||||||
Malíř jejího těla |
T | 14:00 | |||||||||||
Společně 99 |
T | 20:30 |
pátek 17.05.2024
Bob Marley: One Love |
T | 14:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:00 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:45 |
neděle 19.05.2024
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 16:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:15 |
pondělí 20.05.2024
Lesní vrah |
16:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Smršť |
18:00 | ||||||||||||
Sucho |
14:00 |
úterý 21.05.2024
Karaoke blues |
T | 14:00 | |||||||||||
Společně 99 |
T | 15:45 | |||||||||||
Starý dub |
T | 20:15 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Matka v trapu |
14:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:45 |
čtvrtek 23.05.2024
Django |
18:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:30 | |||||||||||
Noční klid |
20:45 | ||||||||||||
Přišla v noci |
14:00 |
pátek 24.05.2024
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 16:15 | |||||||||||
Jen řeka teče |
T | 20:30 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
14:00 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 18:30 |
sobota 25.05.2024
Chiméra |
T | 17:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:00 | |||||||||||
Jedna noc |
16:00 |
neděle 26.05.2024
Back to Black |
T | 17:45 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:45 | |||||||||||
Noční klid |
20:15 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
pondělí 27.05.2024
Kos v ostružiní |
T | 20:15 | |||||||||||
Sladký život |
14:00 | ||||||||||||
Smršť |
16:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:30 |
úterý 28.05.2024
Django |
16:30 | ||||||||||||
Jen řeka teče |
T | 20:15 | |||||||||||
Manželé Stodolovi |
14:00 | ||||||||||||
Noční klid |
18:30 |
středa 29.05.2024
Dokonalé dny |
T | 20:15 | |||||||||||
Jedna noc |
16:00 | ||||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
18:00 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 14:00 |
Praha - Letní kino Klubovna
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
středa 22.05.2024
Já Kapitán |
T | 21:00 |
středa 29.05.2024
Přišla v noci |
21:00 |
středa 05.06.2024
Věčný svit neposkvrněné mysli |
T | 21:00 |
středa 12.06.2024
Chléb a sůl |
T | 21:00 |
středa 19.06.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
čtvrtek 16.05.2024
přidat do oblíbených
Mamacruz |
T | 17:00 | |||||||||||
Železní bratři |
T | 19:00 |
sobota 18.05.2024
Kaskadér |
T | 17:00 | |||||||||||
Strašidlo cantervillské |
D | 15:00 |
úterý 21.05.2024
Dokonalé dny |
T | 16:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Chiméra |
T | 19:00 | |||||||||||
Ermitáž – síla umění |
T | 17:00 |
úterý 28.05.2024
Případ Goldman |
T | 16:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Frida Viva La Vida |
T | 17:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 19:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
pátek 17.05.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 19:00 |
sobota 18.05.2024
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 17:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:00 |
úterý 21.05.2024
Občanská válka |
T | 19:00 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 16:00 |
středa 22.05.2024
Starý dub |
T | 19:00 |
pátek 24.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 |
úterý 28.05.2024
Maria Montessori |
T | 19:00 | |||||||||||
Přišla v noci |
16:00 |
pondělí 03.06.2024
Zámek |
T | 19:00 |
Praha - Modřanský biograf
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Starý dub |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Společně sami |
18:00 |
pátek 17.05.2024
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 20:00 | |||||||||||
Chiméra |
T | 17:15 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 |
neděle 19.05.2024
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:15 |
pondělí 20.05.2024
Django |
17:45 | ||||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 |
úterý 21.05.2024
středa 22.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 20:00 | |||||||||||
Noční klid |
18:00 |
pátek 24.05.2024
Django |
18:00 | ||||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 |
sobota 25.05.2024
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 20:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:20 |
neděle 26.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 17:00 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:00 |
pondělí 27.05.2024
Back to Black |
T | 17:30 | |||||||||||
Chiméra |
T | 20:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 15:00 |
úterý 28.05.2024
Starý dub |
T | 20:00 |
středa 29.05.2024
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Všichni lidé budou bratři |
17:45 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Django |
D | 17:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 14:10 | |||||||||||
Jedna noc |
D | 20:00 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 16:20 | 19:00 | 20:30 | |||||||||
Kaskadér |
T | 17:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:40 | 17:30 | 20:20 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 15:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 18:00 | |||||||||||
Tarot |
T | 20:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:10 | 19:20 |
čtvrtek 16.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 20:20 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Kaskadér |
D | 16:20 | 19:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 18:40 | 19:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 |
pátek 17.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 20:20 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Kaskadér |
D | 16:20 | 19:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 18:40 | 19:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 |
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 20:20 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | |||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:40 | 16:20 | 19:00 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 18:40 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:05 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:50 | 14:00 | 17:00 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 16:10 | 20:20 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:0011:00 | 12:00 | 13:10 | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | |||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:40 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 10:20 | 13:40 | 16:20 | 19:00 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:40 | 18:40 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:05 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 10:50 | 14:00 | 17:00 |
pondělí 20.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:10 | 15:20 | 16:20 | 17:30 | ||||||||
Kaskadér |
D | 16:20 | 19:00 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:00 | 17:00 |
úterý 21.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:40 | |||||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 17:00 |
středa 22.05.2024
Back to Black |
T | 20:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:30 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 19:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 19:40 | |||||||||||
Společně sami |
D | 18:20 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 |
neděle 26.05.2024
Princezna na hrášku |
D | 15:00 |
čtvrtek 20.06.2024
Ghost: Rite Here Rite Now |
T | 19:00 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
středa 15.05.2024
přidat do oblíbených
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Všichni dobří rodáci |
17:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Noční klid |
20:00 |
pátek 17.05.2024
sobota 18.05.2024
Back to Black |
T | 17:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 |
neděle 19.05.2024
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 14:15 |
pondělí 20.05.2024
Rivalové |
T | 20:00 |
středa 22.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 20:00 |
středa 05.06.2024
Kočár do Vídně |
17:30 |
Praha - Rest.art
čtvrtek 16.05.2024
přidat do oblíbených
Já Kapitán |
T | 19:30 |
neděle 19.05.2024
Django |
19:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Ten, co slaví každý den |
19:30 |
neděle 26.05.2024
Jedna noc |
19:30 |
čtvrtek 30.05.2024
Django |
19:30 |