Ant-Man

Blue.Shark

Popravdě jsem si nedokázal představit, že Ant-man nebude bídná slátanina a nebetyčná blbost. A hle, zase jsem se jednou mýlil. V rámci marvelovek to není ani špatné ani nic extra. Sice mi pořád v tom zmenšování něco neštymuje, ale jsem ochoten to přejít, protože film jako celek docela slušně zabavil. ()

bambusacek

Nastrojil se Ant-maníček, ví to všichni Avendžři, Před půl pátou zavolali antmaního kvantového biologa. Fyzik klepe na atomy, potom píše vzoreček, třikrát denně! kostku cukru, bude chlapík jako nic. Dali cukru podle rady, ant-maníček roste dál, celý výcvik byl za blbce, celou akci podělal. Čtyři stáli u postýlky, pátý říká: nehláškuj, pofoukám ti kondenzátor, do rána tě bude víc. Pofoukal mu kondenzátor, pohladil jej vesele, hop a velký ant-maníček k Lilly skáče v posteli. Skvělý příběh na motivy světoznámé novely Ondřeje Sekory Polámal se mraveneček. V hlavních rolích: Ant-maníček - Paul Rudd, kvantový biolog/fyzik, pátý u postýlky - Michael Douglas, čtyři u postýlky - Corey Stoll, Michael Peña, Bobby Cannavale, Judy Greer, Lilly - Evangeline Lilly. Super. 75%. ()

Hepy13

Tuctová, a přesto tak trochu jiná Marvelovka. Žádná efektová bomba, ani Manhattan za pět minut dvanáct před koncem světa. Jde spíše o takovou menší spionážní komiksovku se špetkou akce. Příjemná změna. Režisér Peyton Reed si k YES může přidat ANT.... Ano...Mravenčí práce. Děkujeme! P.S. - Taky vám Paul Rudd připomíná Bena Afflecka? :-) ()

Sunny.69

Konečně něco alespoň trochu zajímavého a doopravdy zábavného. Sice to není nic převratného, zápletka ani záporák nejsou něco nového a zajímavého, ale je zde spousta hezkých záběrů, efektů (ty s mravenci jsou super) a pár vtipných hlášek... Má to asi všechno co to má mít, včetně happyendu. ()

husokachna

Comicsová pohodička, u které jsem se bavil lépe než u Avengers. Hlášky fungují, vtipy a metavtipy taky a když se člověk nepozastavuje nad nesmyslností celé heist zápletky, tak je to opravdu příjemná podívaná. ()

Harpy

Bolo to naozaj vtipné a presne podľa môjho gusta, hlavná postava Paul Rudd bol na zožratie :D finálna bitka s hračkárskym vláčikom ma dostala, veľa krát som išla do kolien....koho zaujíma že nejaký ant-man je úplný outsider neznámy a nikto od neho nečaká zázraky v porovnaní s ostatným marvelovským vesmírom super druper hrdinov, ja som bola prekvapená príjemne, a už mám ďalšieho obľúbenca! ()

TheSpearCZ

Můžu být naštvaný akorát na sebe, že jsem si nechal tenhle film ujít. Ant-Man je pro mě celkem velké překvapení, protože tohle strčilo do kapsy většinu posledních marvelovek. Nejvíce film těží z toho, že to je vlastně parádní komedie se super postavami (Paul Rudd a hlavně Michael Peňa!) a kvalitním příběhem, u kterého se na sto procent zasmějete. Celkově se mi film líbil a celým highlightem filmu byla vykrádačka do trezoru hned na začátku. Kam se hrabe Deadpool. EDIT: Pouze první díl Deadpoola :D Čisté 4* ()

M1k9

Je vidět, že touha diváků po něčem novém promíchala pořadníkem ve fabrice na block bustery. Konečně se dá použít slovo originální a nebo dobrodružství. Bohužel nový hrdina a jeho kouzelné mini scénky byly připraveny s klasickou akční přílohou a trapnými vztahovými liniemi, nyní otec dcera. Nezlobte se na mě, ale takových filmů jsem od devadesátých let viděl desítky. Hollywood se těžce zasekl. 3.5/10 ()

Wardan

Jedna z těch slabších marvelovek (mimo jiné to má minimálně v první půli fakt problémy s tempem). Ale Ant-Man je ve své střídmosti a skromnosti velmi zajímavá alternativa za ty ostatní mnohem velkolepější a bombastičtější marvelovky. Zvláště po Avengers: Age of Ultron a Man of Steel je fajn vidět komiks, kde vybouchne jen jeden barák. Nízkotučné přesto výživné. ()

rexino

Priznám sa, že už pred zhliadnutim som si v hlave vedel predstaviť, ako film skritizujem...Marvel je už stále rovnaký...nuda..ďalší superhero... O to príjemnejšie prekvapenie čakalo. Áno, bol to opäť film, ktorý ani na sekundu neopustil pravidla marvel sveta. Stan Lee sa nám opäť usmial do kamery a B-čkove parametre boli občas v tomto filme hodné facepalmu. Ale aj tak som sa fantasticky zabavil. Určite najvtipnejšia Marvelovka. Paul Rudd je podľa mňa dokonalý Ant Man. Ale čo sa nehanbím s kľudom povedať. Toto bola oveľa zábavnejšia a zaujímavejšia Marvelovka, ako tohtoročný Avengers. Konečne sa vlastne niekto v marvelovskej sólovke spýtal - Prečo nezavoláme avengerov? Zakončím to posledným odkazom pre Marvel - prineste nám konečne dobrého záporaka, prosiiiiim, už ma vážne nudia ()

Košoun

Subjektivně jedna z nejlepších Marvelovek, na kterou jsem se paradoxně vůbec netěšil. Víc než superhrdinský film, funguje Ant-Man jako komedie, která se mi přesně trefovala do vkusu. Ještě více než Strážci galaxie, které do této doby drželi první místo v komických superhrdinech. Králem komických scén byl samozřejmě Michael Peňa, ale výborné akční scény s obrovskou dávkou nadsázky mu směle konkurovaly. Pokud někdo od superhrdinských filmů čeká obří destrukce měst a další megalomanské prvky (které všichni od Avengers vyžadují), tak bude zklamaný. Ale právě největší pozitivum Ant-Mana je, že si na nic nehraje. I když je tu stokrát ohraná zápletka ve stylu "outsider zachraňuje svět i svůj zpackaný rodinný život", vůbec vám to v palbě hlášek a milé akce nebude vadit. Paul Rudd nebude druhým Chrisem Prattem, který svým charismatem ovládá mužskou i ženskou část publika, ale rozhodně bych ho nekritizoval za nějaký špatný výkon. Vedle excelentního Michaela Douglese je totiž těžké nějak vyniknout, Douglas i v 70 dokáže svým charisma ukrást scény jen pro sebe. Evangeline Lilly byla také dobrá, těším se na její Wasp. Poslední poznámku věnuji fanouškům Marvel Universe, kteří si prostě tento film, stejně jako já, užijí díky mnoha drobným i větším narážkám ještě o chlup více než "běžné" publikum. ()

Snake.Charmer

K marvelovskému univerzu se připojil další hrdina, který se naštěstí tak trochu vymyká. Stejně jako samotný film, ve kterém si odbyl svoji premiéru. I když se opět nejedná o nic menšího, než záchranu světa, tentokrát se jede na vlně "heist movie" a především humoru. V marvelovských filmech bylo vždy místo pro humor, ale Ant-Man je na něm přímo založen. Paul Rudd ukazuje svůj nesporný komediální talent, stejně jako kralující Peña, Evangeline Lilly zase svůj půvab a naprosto přirozený Douglas připomíná, proč patří do herecké špičky. Vše je navíc - jak už je u Marvelu zvykem - technicky perfektní a scény se zmenšeným Ant-Manem jsou opravdová lahůdka a ukázka originality tvůrcu. Vše se odehrává v solidním tempu, takže si divák ani neodpočine, natož aby se stihnul kouknout na hodinky. Marvel zkrátka opět potvrzuje, že umí točit divácky úspěšné a přesto kvalitní filmy s duší. ()

Dr_Virus12

Určitě když jste slyšeli, že bude v kině Ant-Man řekli jste si: " Další superhrdina? :/ není jich už dost?" Je jich opravdu hodně, ale to nevadí. Hlavně se musíte naučit rozeznat Marvel od DC COMICS aby se vám tyto komiksové vesmíry nepletly dohromady. Ale zpátky k Ant-Manovi. Je opravdu skvělé jak tohoto hrdinu zpracovali. V komiksech ho totiž prezentují jako velmi vážného hrdinu s vážnými problémy. Ale to by nejspíše moc lidí nezaujalo, tak se rozhodli z něj udělat vtipného hláškaře. Sympaťáka, který je hodným tátou a je bez jakékoliv vady. Nejlepší však na tomto filmu je, že se nepřestanete smát. Scénu, za scénou míhají vtipné hlášky, které prostě jen tak neomrzí, a necelé dvě hodiny pak uběhnou strašně rychle. Podle mého názoru je to jedna z nejlepších Marvelovek, a i proto dávám pět hvězd ()

Erinien

Pro mě byl Ant-Man velmi milým překvapením. Čekala jsem něco na horší úrovni, ale Marvelové si kvalitu hlídají. Byla to jízda, byla to zábava, bylo to překvapivé, zároveň předvídatelné ale moc krásně předvídatelné. Paul Rudd je podle mě výborný herec, takový Ryan Raynolds s výrazovým talentem a pak tam hrála Evangeline Lilly a ta je prostě moje srdcovka. Zábavností to určitě dotáhlo poslední Avengery. ()

Matli

MARVEL nezklamal a drží si svůj standard. Pro fanoušky lahůdka, pro ostatní průměrná fantasy komedie. Michael Peña perlí úplně maximálně. Spusta odkazů na celé Avengers je super (včetně hudby při záběru na novou budovu Avengers) a hlavně začátek Ant-mana v celém týmu hrdinů, což se vyplatí počkat na úplný konec titulků:-) 87% ()

tomashrabek

Po dlhej dobe zase aspoň niečím zaujímavá Marvelovka. Ant-Man sa neberie až tak vážne a špecifickým humorom sa vymedzuje hlavne voči ostatným filmom z vlastného univerza. Zatiaľ čo ostatní Avengeri určite nemajú na práci nič lepšie ako zhadzovať mestá z oblohy, Ant-Man vo veľkolepom finále zdemoluje detskú izbu. Low expectations, high results. ()

warrenur

Dalsia z komixovych hlupuckych pocinov tentokrat vsak zamerana na mikro-svet. Ano, divak si uziva pomerne podarene efekty z pohladu hmyzu. Nic extra, ale stale sa da pri tom zabavit. Mozno skratit minutaz. Ale u Marwellovskych zalezitosti je to asi nemozne. Oblubenkynu Lilly vidim v coraz viac a viac kuskoch, parada. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě