Ant-Man

José77

ked som videl trailer, moja jedina myslienka bola "tak tento film ozeliem". a aka chyba! ak neratam xmen, tak po Guardians of galaxy najlepsia marvelovka. Je to svieze, vtipne, vsetko tam hra a ani netreba aby pri tom padla za obet polka mesta. o triedu lepsie ako posledny avengeri. takze aj ked vas ant man neoslovil, zatnite zuby a vyskusajte to, budete prijemne prekvapeny. len pri tom netreba zapajat mozog, lebo vam vybuchne hlava. ()

Saur.us

Filmový debut hrdinného entomologa bych přirovnal k prvnímu Kapitánu Amerika nebo Thorovi. Sice ukázal nového hrdinu s velmi zajímavými možnostmi, nový svět, nové nápady, ale to nestačí k tomu, aby se kvalitou (ve všech ohledech) přiblížil jeho kvalitnějším bratrům ve zbrani. Třeba v příštím díle, uvidíme. ()

barteca

Hravá hříčka. Bezvadná vizualizace přechodu mikrosvěta do makrovesmírných veličin. Paul Rudd se konečně dočkal bezva role. ()

gulista

Príjemné prekvapenie. Trailer veľmi nezaujal a celkovo pôsobil nezaujímavo. Avšak po zhliadnutí musím uznať, že to nenudilo, ale naopak zaujalo a pobavilo. 65% ()

avitakova

Marvelovky miluju a tahle je tak trochu jiná než všechny ostatní. Nějakým způsobem to pro mě bylo zklamaní, ale na jednu stranu mě to docela překvapilo, ale co se o Marvelovky jedná jí, ale považuji za jednu asi z nejhorších (ale pouze, co se Marvelovek týče). Jinak sem se i bavila, speciální efekty jako vždycky super a Paul Rudd v tomto podání mě vážně překvapil. ()

Pidzey

Je to možná nejslabší Marvelovka co jsem viděl, ale zároveň je to márvelovka co se nejméně ze všech bere vážně. Jo v jiných byl humor, ale občas trochu násilný. Tady je humor součástí vyprávění a funguje to skvěle. Především v závěrečném souboji. Dobré je i pojetí scénáře, kdy tvůrci použili hned dva Ant many, aby ten starý zkušený učil toho nového. Největšími přednostmi jsou především už zmíněný humor, i přes předvídatelnost funkční příběh. Dále pak každou scénou se zlepšující Rudd a hlavně celou dobu výborný Douglas. Třešničkou na dortíku je pak půvabná Evangeline (jen tu příšernou paruku ji dávat nemuseli) A poprvé co sleduju Marveláky je záporák opravdu silnej a skvělej. Není to tak megalomanský jako Avengers, Iron mani nebo Captani, ale o to je to příjemnější oddechovka. ()

Bozvav

Pomalejší rozjezd, ale pak následuje plná paráda. Super akce, vtipné hlášky, super šikovní mravenci. Příjemná prkotinka, která mne opravdu dobře pobavila. Lepší jak Xmeni a jiné voloviny. Za mne 90%. ()

Darren98

Až s miniaturizujícím hrdinou se ekvivalentně dostáváme k prvnímu odlehčenému snímku ságy, který namísto hrozeb světové úrovně nabízí menší oddechovou komedii. Okouzlující obsazení pak sehraně buduje nezávislou filmovou linku a současně ji elegantně upoutává k hlavnímu ději. 75% ()

inachisio

Svou originalitou rozhodně předčí všechny ostatní Marvel filmy. Vtipné momenty, které dokreslují velkolepou podívanou mě nutily smát se od začátku až do konce a sympatický hlavní hrdina s partou kamarádů, kteří filmu svými komickými kousky dodávali film, se do filmu dokonale hodili. Jenom mikáda bych zakázala pod nějakým velmi vynalézavým trestem, žádný mě teď nenapadá. ()

canucks333

Ďalšia bomba, ktorá ako sľubovala nie je väčšia ale menšia a taká sympatickejšia. Neuveriteľne trefný humor, celkom zaujímavá vedecká zápletka, slušný záporák a hlavne výborní herci. Každý tu tvrdí, že lídrom filmu je niekto iný ja ho vidím snáď vo všetkých postavách. Potešilo množstvo odkazov a cameí (Falcon, Stan Lee). Krásna bodka za druhou fázou, hor sa do tretej. Ant-man sa vydaril a ja mu až na drobnú priamočiarosť deja dávam skoro plný počet... Vidle som v kine 1x v 2D a so slovenskými titulkami ---------------------- 75% ()

Lusiija

Jednoduchá vtipná komiksovka! Občas film moc hraje na city (kvůli dceři udělám cokoliv!), ale to se dá přejít. Jak už zaznělo, Michael Peña neskutečně perlí. Řekla bych, že spousta lidí tento film bere jako, že si to prostě "musel někdo odbýt", aby se o Ant-Manovi v budoucnu vědělo a jeho příběh pak nezatěžoval následující filmy, kde se objeví. Možná to není klasická marvelovka, ale já jsem se i tak bavila, stačilo mi to a vůbec mi nevadilo, že se to natočilo tak, jak se to natočilo. Rodinná komedie, proč ne? ()

char_t

Marvel mě nepřestává překvapovat. V dobrém! V poslední době do univerza přivedli temné fantasy, špionážní thriller, vesmírnou nerd-sci-fi... A teď akční komedii! A přesto to pořád všechno sedí dohromady, cross-overy superhrdinů fungují... Jasně, nějaký wow-efekt po tolika filmech čekat asi nemůžeme, ale akce je zmáknutá na jedničku, humor ji příjemně osvěžuje, a vůbec se celé kino příjemně bavilo, a o to šlo především. 85% ()

dave14

Hned na okraj řeknu, že Paul Rudd je mi mnohem, sympatičtější v komediích typu I Love You, Man než jako hlavní postava akčního velkofilmu. Co se samotného filmu týče, jedná se o čistě marvelovský vzorec. S tím, že tentokrát se na plátně neobjeví žádná výraznější, zajímavější postava. Paul Rudd je zkrátka Paul Rudd v kostýmu, Evangeline Lily má málo prostoru, Corey Stoll jako hlavní záporák nijak z řady nevybočuje. Dalo by se říct, že nejbližší vztah si divák vytvoří k Antoniovi - létajícímu mravenci. A samozřejmě k Michaelu Douglasovi, který celý film drží (jak by řekli Američané: "He delivers"). Celkově mi Ant-Man přijde jako nejslabší marvelovský produkt. Ovšem to neznamená, že se nevrátí. Jestli to bude v samostatném filmu, nebo v Avengers, to si musíme počkat. ()

Ombak▼Penari

Největší problém spatřuji v humoru, o který se snímek celou dobu snaží a více méně to vůbec nevychází. Drtivá většina vtipů vyšumí do prázdna a ačkoliv na papíře asi vypadaly náramně dobře, ve výsledku působí spíše trapně a to včetně celého chumlu odlehčujících postav kolem Michaela Peňi. Ant-man se právě tím značně odkopává, protože krom humoru nemá v zásobě žádné jiné eso, kterým by vzbudil pozornost - žádné opulentní bitvy ani osudové souboje na život a na smrt, dechberoucí prostředí či charismatického hrdinu (tohle všechno třeba Strážci Galaxie navíc k dobrému humoru měli). Paul Rudd není na superhrdinu zrovna trefa do černého, ale budiž, shořelo to na neslané a nemastné režii. Pro příště se na Ant-mana radši podívám v týmovce, kde právě jako odlehčující postava může udělat velkou parádu (pokud se o to nebude přetahovat se Spidym). Marvel letošní rok sice finančně nepropadl, ale za rámeček si tuhle sezónu asi nedá a měl by přijít brzo s pořádnou peckou, pokud chce udržet sakra vysokou laťku, kterou si sám nastavil. ()

Qeo

Po fiasku s novými Avengers, se Marvel vrací zpět k tomu původnímu co nás baví, čemu se smějeme, kvůli čemu je vlastně celý Universe je tak unikátní. Málo známí herci předvádějí obdivuhodné výkony a i když děj není nic složitého, je to přesně ten styl vyprávění, který komiksovým zpracováním sedí. Ačkoliv super schopnost Ant-mana není nijak zvlášť bombastická, její pojetí, změna perspektivy, průhledy, vytáčky, zvětšování, zmenšovaní, boje, bojůvky, skily atd. jsou přímo famózní. Partička Avengerů se tak rozšiřuje o právoplatného člena, škoda jen, že už jich začíná být moc a celý děj se tak bude tříštit více a více. no uvidíme. Každopádně další Marvelovská pecka, kterou stojí za to vidět. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě