Ant-Man

gurmet

Bolestně šablonovité, předvídatelné, kýčovité až hanba, přesto jedním okem pozorovatelné, jedním uchem poslouchatelné. ()

Seedar

Jedním slovem, super. Ačkoli v hodnocení tohoto filmu se bude většina kritiků rozcházet. Jakože určitě existují lepší filmy z dílen Marvelu, Ant-Man po dlouhém čekání vůbec nezklamal. Film má spád, děj pěkně plyne a nakonec zjistíte že jste strávili dvě hodinky u kvalitního filmu. Nanejvýš kladně hodnotím herecké obsazení, ať už Paula Rudda v hlavní roli, Evangeline Lilly, kterou znáte nejspíš ze seriálu Lost a z Hobita. Stejně jako mě překvapila ve zmíněném filmu, tak i v tomto kousku režisréra Peytona Reeda (Yes Man) tato herečka podala dobrý výkon. Nejvíc mi ve filmu z Marvel série neseděl hvězdný Michael Douglas, ale opět sem byl z jeho role nadšený a už teď se těším na další pokračování. Ať už samotného Ant-Mana, tak i samozřejmě Kapitána Ameriky, kde v dalším pokračování Občanská válka bude Ant-Man spolu se Spider-Manem a samozřejmě Iron Manem k vidění. Už ať je to tady. 95/100 ()

RoyBatty444

Humorné, reálne postavy (na komix) a celkom dobré herecké výkony až na hlavného záporáka. Po recenziách som síce čakal lepší spád ale komornosť kompenzujú zaujímavejšie postavy a už spomínaný humor. Rudd patrí medzi mojich neobľúbenych hercov čo ma trochu odrádzalo, ale nebolo sa prečo báť. ()

mullerad

Posledná Marvelovka ma fakt dostala. Výborne som sa bavil, nevedel som od filmu odtrhnúť oči, narážky na Avengerov boli vtipné (vlastne ftipné), herci mi krásne pasovali, hlavne Michael Douglas mi tam pasoval ako riť na šerbel. Ostatný boli naozaj spoko. Príbeh dobrý, priebeh predvídateľný, ale nič z toho nezráža skvelý pocit z filmu. Ako som videl a počul v dokumente ku výročie Marvelu, držia sa presne svojej politiky a vychádza im na 100%. Držia v tomto smere absolútny prim a nedá sa len tešiť, že sa jedná o plne rozbehnitý vlak. Dávam všetkých 5 prstov hore. ()

Mark1983

Tak tenhle snímek mě docela zaujal jako jeden z mála podle komiksu,což filmy jejichž předlohou jsou komiksy o superhrdinech mě většinou nenadchnou. Ovšem existují excepce,což záleží jen na tom,jak se ten komiks jako film zpracuje,a i když je Ant-man hodně fantasy,i když je spíše označený jako sci-fi,má celkem zajímavý děj,a to v tom,že se filmaři nekoncentrovali jen na ty superzmenšovací schopnosti. ()

xardix

Klasická marvelovka, u které bylo slibováno mnoho humoru. Nakonec ho tolik nebylo. Film je (opět) řemeslně zvládnut, významnější překvapení se ale nekoná. Celo dobu jsem se rozmýšlel mezi dobrými 3* nebo slabšími 4*. Díky zajímavému finálnímu souboji vyhrála druhá možnost. 70% ()

Werrona

Ant-man se povedl. Z hlediska vizuálu bomba a i příběh je občas fórkonosný. Navíc se děti alespoň podívají mezi mravenečky. My byli spokojení, bylo fajn i ve D. ()

Martinko991

Film fajn, akcia bola, sem tam aj humor hlavne od antmanovho mexicekého kamaráta, ale na viac ako 3 hviezdičky len sotva aj keby som prižmúril obe oči. Skrátka nič extra od marvelu (ako napr. iron man), ale v pohode zábava a som zvedavý na dvojku. ()

jizvoun

I když jsem rád za dalšího člena marvelova týmu, tohle byl spíš film pro děti. Efekty mi tam zrovna moc neseděly, u spousty scén bylo znát, že nebyly zrovna detailní. Hlavní hrdina je docela charismatickej, ale zato jinak moje oblíbená E. Lilly tu vypadala jako domina. Jako jednohubka dobrý, ale na mě byl film až moc plnej různých klišé alá hodná dcerka dychtící po svém tatínkovi, geniální vědec, který přišel o manželku atd... ()

kubixix

Za sebe musím říct, že nápad je opravdu strhující. Nemohu si ale pomoci a cítím něco, co opravdu nevoní jako ostatní díla spadajícím k Avengerům. Prostě asi jako kdybyste kořenili maso polívkovým kořením - dá se to, ale prostě vám v tom něco nevoní. Myslím, že v tomto případě je to způsobeno spíše samotným chováním Paula Rudda jako Ant-mana, spíše než samotným scénářem. Trochu nevím, jak si s tím poradit, protože celkový koncept je opravdu chytlavý a najdou se i scény, z nichž patrný "Avanger nádech" je a to se pak i bavíte. Kdežto zapojení Anthonyho Mackieho, jakožto podřadného Avangera mi přijde průhledné jako málo co. Prostě doplnit, aby se neřeklo a šup s ním zase pryč - puf! Ještě bych zmínil, že miniaturní svět je vpravdě úchvatný, ale bohužel často veliký tak, jak se zrovna hodilo - to páni inženýři trochu nevychytali. Jo a abyste neřekli, že jen haním: je to vážně dobrá Marvelovka! ()

Robino15996

Paráda...už som čakal len ďalšie rovnaké sci-fi šialenstvo aké dostávame od marvelu každý rok. Čo nie je zle, ale predsa len trochu obohrane. Naopak ant-man sa ukázal v úplne novom svetle. S výborným obsadením, s výbornými trikmi, s primeranou akciou a hlavne dokonale vtipný. 90% ()

MotMotkovich

Nečekal jsem, že mě komixovka může takže ohromit. Takhle jsem se nepobavil ani u Avengerů ani u Iron-mana, sotva jsem film pustil, otevřel hubu a zavřel ji až u závěrečných titulek. Makra jsou hodně povedené a scéna s vykolejením vláčku je to nejlepší, co jsem tento rok v kině viděl. 5* ()

Agnostik

Tak tohle mě dost příjemně překvapilo.Jedna z nejlepších pop-cornovek poslední doby.Velmi,velmi pohodové a příjemné a dokonce i napínavé pokoukání z nádechem humoru. ()

Lukkyn

Je to taková cool pitchovinka, s kterou si tvůrci vyhráli. Antman měl v sobě velký potenciál díky svým schopnostem, které se ve filmu na maximum využily. Hned první scéna , kdy ze zmenší ve vaně a uniká před smrtícím proudem ze sprchy je úžasně hravá, dál jen namátkou - létání na Antonii, proskakování klíčových direk,poznávání mravenčí říše, a super byla scéna s tím vláčkem. Prostě Antman je jiný svět a konečně taky jiný druh hrdiny. U tohohle prcka je hlavní nadhled a proto bylo obsazení Rudda skvělým tahem. Nikdy by nemohl hrát Batmana , ale jako Antman září. Douglas a tuším Kate ze ztracených to už jsou jen takové třešničky na dortu. Mimochodem moc chutném dortu. Dvě hodinky utekly jako voda a pokud by dělali stejní tvůrci na dvojce vůbec bych se jí nebránil. ()

kaller

Další komiksová jednohubka na jedno skouknutí, které nakonec nepomůže ani veskrze sympatický herecký ansámbl a triky. Na podobně koncipované Strážce Galaxie to prostě přes veškerou snahu nemá. ()

Pythonator

Tak trochu slabší Marvelovka. Anebo ne? Je to civilnější. Tentokrát tedy žádná megalomanská akce či zachraňování světa před kdovíjakými mimozemskými zrůdami. Přesto jednodušší neepický příběh postačí, protože to film dohání větší dávkou humoru. Některé scény jsou vskutku k popukání. Srážka záporáka vlakem či přerostlý mravenec, to je prostě síla. Evangeline Lilly je sexy i v tom debilním účesu, Paul Rudd je komik k popukání a Douglas je prostě Douglas. Takže příjemná podívaná. Dát tomu epičtější rozměr a vynechat ty rodinné kecy, tak to mohlo být ještě lepší. ()

Dumaru

Dej v skratke: Hlavný hrdina Paul Rudd s predošlými skúsenosťami zlodeja dostane ponuku ktorá sa neodmieta. Zabešteluje si do výbavy špeciálny oblek, vďaka ktorému sa môže zmenšiť a za pomoci mravcov rôzneho charakteru zabrániť zloduchovi zničiť svet. Za odmenu môže navštevovať svoju malú dcéru, ktorá už žije s náhradným papouškom policajtom. Klasická Marvelovka s kladným a záporným hrdinom so zvláštnymi schopnosťami, v ktorej si okrem iných zahral aj vekom ošľahaný Michael Douglas, šarm filmu dodala Evangeline Lilly a humor doplnil Michael Peña. Ant Man je film ktorý neurazí ani nenadchne, jednoducho je to komiksová oddychovka na víkendové popoludnie. U mňa za 3 hviezdičky,,, ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě