Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 2

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

ta posledna scena co davali do uschovi tu znicujucu zbran tomu zberatelovi a on povedal ze ich chiba este 5 naco tym nadvezoval na thanosa alebo co

na příspěvěk reagoval Yangus, Johnny_SVK

GAZ789

GAZ789 (hodnocení, recenze)

Martin741

ani mna to niako neoslovilo .. včera som pozeral .. potom ku koncu ma to celkom začalo baviť .. ale jediné čo sa mi na filme páčilo bol fight heimdall vs. space ship :DD a ešte chrisove evansove cameo .. ináš nuda

Ble.Ble

Ble.Ble (hodnocení, recenze)

Milky.

přesně :D ukrutná nehoda a oni z toho udělaj lovestory. no hrůza :D
jinak Marvel je furt komixová společnost, která rozhodně nemá za úkol dokumentovat a přehrávat zaznamenanou severskou mytologii, ale má jen bavit, což dělá. Ti, co jsou pohoršeni jsou celkem k smíchu jako by někdy připustili že to co je ve filmech je "skutečný".

joker.george

joker.george (hodnocení, recenze)

ManOfPhoenix

No, já bych spíš věřil v první variantu, i když Trevor je super a byl bezva oživení, nemá podle mě nic dalšího nabídnout ( teda pokud mu nezmění charakter či nedostane extremis ). Ale do spekulací bych se nepouštěl, je mnoho způsobů, jak to mohou scénáristi pořešit. A jsem hlavně zvědavej, jestli doopravdy ukážou pravýho Mandarina. Nezlobil bych se, kdyby ho hrál Ben Kingsley, jako svou druhou roli u Marvelu. V teroristických sekvencích si to dával.

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

Loki je borec! Jsem zvědavý, co s ním bude dál :) Asi si dám maraton od Iron Mana až po Thora :D

na příspěvěk reagoval Martin741

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Existuje nejaká marvelovská mythology o tom, že sú zač tie kamene popísané oranžovými runami, ktoré premenia temných elfov na Prekliatych???

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Waw. Ten krátky filmík ma znepokojil v dobrom slova zmysle. Uvidíte, čo sa z toho vykľuje a možno im odpustím Iron Mana 3. 

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Uživatel Ble.Ble smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama