Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 2

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

A sakra, druhy Tchor aj s celym Ass -gardom mal este vacsi uspech ako prvy. Strnastky museli jacat od stastia pri pohlade na Hetatomoatomswortha

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

SPOILER KE KRAŤASU: Hele, myslíte že Mandarin zabil Trevora po tom, co se s ním setkal? Nebo ho pak pověřil jako spojence? Doufám ve druhou variantu, Trevor mi přijde jako dobrá postava.

na příspěvěk reagoval joker.george

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Já si místo toho pustil AGENTKU Karterovou... taky dobrý.

Tak nic... včem vlastně spočívá ten spoiler?

Že se z herce stane opravdový vůdce inpéria?

I tak, bez těch prstenů to nebude jaksi už ono... na tu roly je navíc dost starej.

Leda by ty prsteny byli praví a nejen jako symbol. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX

Nikdo na to nereaguje, takže z tím asi souhlasí... já a znalec? Hmm... jo Mythologie možná... ale tím to končí. :D

Není zač... aspoň jsem tím utišil tvůj hlad po poznání.. možná. :)

Uživatel AkrObatiX smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

tak one-shot All hail king, ačkoliv to mohlo být ještě lepší, potěšil velmi :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX

Což by celkem vysvětlovalo proč z něj neudal HULK chrastítko... ale jen hadrovou panenku. B)

To že ho Currse zasáhl, iluze rozhodně nebyla... Tedy Lokiho schopnost není žádné Genjitsu. :)

Mimo jiné, Loki neovládá jen schopnost iluze... tedy vnuknutí, ale i materiální přeměny.

Takže tu ruku mohl mohl pomocí iluze stvořit ... materiální smrtelné zranění však už mohl vytvořit jen tím že se přeměnil.

Myslím že Všeotce nezabil... né tímhle způsobem.

Mohl ho uspat... myslím že by Midgar poznal, kdyby Odin zemřel.

na příspěvěk reagoval AkrObatiX

Uživatel AkrObatiX smazal svůj příspěvek.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Čau může mi někdo napsat jak to že Loki dokázal předstírat svou smrt pomocí iluze když všechny jeho předešlé iluze se po doteku rozplynuly. Nebo ho jenom ten meč nezabil a on se vyléčil? Dík za objasnění. Můžete psát do PM.

na příspěvěk reagoval tempus, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ano.... už je to delší doba co to vyšlo na DVD ano... lituji do teď. Přesto v kině bych se možná bavil trochu víc....

Podobně jako třeba u RE5:Hungery arens.... zatím co doma jsem u toho usnul. Hold kino je kino... 8)

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama