poster

Hannibal (TV seriál)

 • USA

  Hannibal

 • Slovensko

  Hannibal

 • Velká Británie

  Hannibal

Krimi / Thriller / Drama / Horor / Mysteriózní

USA, 2013 - 2015, 28 h 3 min (Minutáž: 39x45 min)

Hrají:

Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Laurence Fishburne, Scott Thompson, Aaron Abrams, Gillian Anderson, Hettienne Park, Kacey Rohl, Lara Jean Chorostecki, Raúl Esparza, Vladimir Jon Cubrt, Katharine Isabelle, Eddie Izzard, Richard Armitage, Gina Torres, Rutina Wesley, Joe Anderson, Fortunato Cerlino, Cynthia Nixon, Tao Okamoto, Anna Chlumsky, Nina Arianda, Krista Patton, Alana Bridgewater, Michael Pitt, Daniel Kash, Glenn Fleshler, Mark Rendall, Torianna Lee, Dan Fogler, Jeremy Davies, Chris Diamantopoulos, Ellen Muth, Mark O'Brien, Jonathan Tucker, Zachary Quinto, Tom Wisdom, Seann Gallagher, John Benjamin Hickey, Molly Shannon, Jeremy Crutchley, Aidan Devine, Lance Henriksen, Cynthia Preston, Martin Donovan, Krista Bridges, Holly Deveaux, Ellen Greene, Maria del Mar, Severn Thompson, Shawn Doyle, Amanda Plummer, Chelan Simmons, Barry Flatman, Max White, Jason Blicker, Scott Anderson, Travis Hedland, Peyton Kennedy, Austin Macdonald, Patrick Garrow, Demore Barnes, Emily Klassen, Rob Norman, Paul Sturino, Julian Richings, Mía Maestro, Giorgio Lupano, Hilary Jardine
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ninon
  ***

  1. série: Slibný rozjezd (jak to tak bývá), po kterém následuje brzký návrat do zajetých kolejí současných obrazově uhlazených kriminálních seriálů. V každém díle pár "sofistikovaných" rozhovorů a samozřejmě šokujících výjevů. Bez těch by dneska podobný seriál neobstál?! Poslední 3 díly dokoukány bez špetky očekávání. Na 2. sérii mě může nalákat jedině David Bowie, pokud ho tvůrci přemluví.(28.7.2013)

 • Allien.9
  **

  Wrong way, guys... 100x viděná nekonzistentní nuda, kterou už po několika úvodních dílech nemám chuť (sílu? nervy?) dále sledovat. Většině uživatelů čsfd nicméně, jak je vidět z osmdesátkového hodnocení, tato rádoby cool záležitost ke štěstí bohatě stačí, takže řad nás (vás) v budoucnu čeká jistě dost.;-) A co je to teď, sakra, vůbec za módu dělat z filmů seriály?!?(1.7.2014)

 • Spiker01
  ****

  Koukejte udělat další řadu! Tvůrci slíbili kompletní prequel k Silence of the Lambs! Tak jim to dovolte! :)(30.6.2014)

 • Aky
  *****

  Mistrovský kousek. Všichni známe osud Hannibala Lectera, všichni víme, kdo za tajemnými vraždami stojí, a přesto autoři udržují po celou dobu napětí jiskřící mezi dvěma excelentními psychiatry - oběma stiženými duševními úchylkami. Člověk by si pomyslel, že konec je předem daný - ale není.(24.11.2013)

 • Isherwood
  *

  Scénář profiluje hrdiny a situace vážné tak, jakoby všichni měli rakovinu a mění tak zavedenou značku v produkt, který v poměru ambice/výkon podává nejsměšnější výsledek na kilometry daleko; Mikkelsen je castingový omyl, skvěle hrající, ale severskou chladností úplně popírající smysl postavy.(10.11.2014)

 • - Laurence Fishburne je prvý Afroameričan, ktorý stvárnil agenta FBI, Jacka Crawforda. Pred ním si túto postavu zahrali Dennis Farina (Manhunter, 1986), Scott Glenn (Mlčanie jahniat, 1991) a Harvey Keitel (Červený drak, 2002). (Sociopath)

 • - V 7. díle seriálu pronese Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) při servírování večeře v podobě skopového jazyka na houbové omáčce svému okolí v reakci na poznámku jednoho ze svých hostí podivujícím se nad servírováním právě jazyka komentář" "Bylo to obzvláště upovídané jehňátko," čímž odkazuje na film Mlčení jehňátek (1991), kde se jeho postava představila filmovému divákovi. Na film je v seriálu ale odkazováno vícekrát. V osmém dílu druhé řady se několikrát objeví špaček, anglicky starling, což připomíná Clarice Starlingovou (Jodie Foster), jednu z hlavnch postav knihy i filmu. V osmém dílu druhé řady si pak lze v jedné scéně všimnout, jak Hannibal hladí jehně. (Moly)

 • - Po většinu úvodního setkání s Hannibalem (Mads Mikkelsen) drží Will (Hugh Dancy) složku o "Zoubkové víle" vzhůru nohama. V jednom ze záběrů je ale vidět otevřená nahoře. (MsUtahraptor)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace