Agenti S.H.I.E.L.D.

• USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Recenze uživatele MERKATtv k tomuto seriálu (89)

Nanebevstoupení (2016) (S03E22)

Skvelý koniec série. Smutný koniec pre Lincolna aj keď som ho moc nemal rád. Nepáči sa mi moc Daisynin goth style ale čo už. Skvelá epizóda ()

Série 4 (2016) (S04)

Na začiatku série som si vravel, že jediné čo tam je dobré je Ghost Rider. To s tými duchmi ma nebavilo. Po pár epizódach prišla (zlá) AIDA. Vďaka nej považujem túto sériu za najlepšiu ktorá zatiaľ vznikla. Má niekoľko úžasných epizód, skvelé nápady... Dúfam že sa Ghost Rider vráti v ďalšej sérii ()

Duch (2016) (S04E01)

Skvelý začiatok. Ghost rider je fajn ale Nicolas Cage bude vždy najlepší. ()

Seznamte se s novým šéfem (2016) (S04E02)

Ghost rider je frajer a dúfam že ho postupom času nepokazia. Tento diel nebol až tak zaujímavý a tí duchovia mi prídu strašne zvláštny (nehodia sa tam) ()

Povstání (2016) (S04E03)

Tento diel bol super. ()

Nech mě stát vedle tvého ohně (2016) (S04E04)

Ďalšia skvelá epizóda. Súboj Hellfire vs. Ghost rider mohol byť dlhší ale inak celá epizóda bola skvelá. ()

Podej ruku ďáblu (2016) (S04E07)

Páčilo sa mi ako boli ukázané tie isté scény trochu inak. Doctor Strange eastereggov tu je plno. Dúfam že AIDA nebude niečo ako Ultron ()

Zákony pekelné dynamiky (2016) (S04E08)

Zápletka alá Ultron začína. Mne osobne to až tak nevadí ale trochu to recyklujú. AIDA je v pohode tak uvidíme ako to celé dopadne ()

Probuzení (2017) (S04E11)

Dobrá epizóda. Mallory Hansen ako AIDA je super. ()

Horká bramboračka (2017) (S04E12)

Koeningovia sú top. Každý diel s nimi je skvelý. ()

BOOM (2017) (S04E13)

Mallory Jansen je proste skvelá. Zaujíma ma ako to celé dopadne. Celkom som si už aj Macea obľúbil ()

Sebeovládání (2017) (S04E15)

Zatiaľ najlepšia epizóda celého seriálu. Na začiatku série som si vravel že to s tými duchmi je blbosť ale vtedy čo tam skončil Ghost rider a začala sa riešiť AIDA tak to je skvelé. Táto epizóda je fakt úžasná. ()

Co když... (2017) (S04E16)

Ďalšia skvelá epizóda. Minulá sa mi páčila viac ale toto bolo naozaj skvelé. ()

Identita a změna (2017) (S04E17)

Čo sa to deje? Posledné tri epizódy sú úplne úžasné. Táto je tiež skvelá. Dúfam že kvalita epizód zostane takáto aspoň do konca tejto série. Je mi ľúto Simmonsovej. Fitz je ale úplne Badass vo frameworku. ()

Bez výčitek (2017) (S04E18)

Skvelý diel. Nečakal som že sa objaví Triplett. A Daisy je konečne zase inhuman. ()

Všichni madamini muži (2017) (S04E19)

Čakal som že Daisy zničí celý triskilion ale nedočkal som sa. Nevadí. Aj tak to je ďalšia skvelá epizóda. Táto séria je top. Na konci pri príhovore Coulsona som mal zimomriavky. ()

Sbohem, krutý světe! (2017) (S04E20)

Emotional Rollercoaster. Najlepší názov pre tento diel. ()

Návrat (2017) (S04E21)

Chudák Fitz. Yoyo ()

Konec světa (2017) (S04E22)

Dobré zakončenie. Minulé série mali zaujímavejšie finále ale toto bolo fajn. AIDA mi bude chýbať. ()

Série 5 (2017) (S05)

Piata séria bola skvelá. Vesmír bol fajn. Efekty boli v pohode. Osobne sa mi ale viac páčila štvrtá séria. Táto mala ale veľmi emotívny koniec. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)