Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Tales of the Walking Dead je epizodická antologie, která se zaměřuje na jednotlivé postavy z televizního světa The Walking Dead, jak na ty nové, tak i ty staré známé. (Buriking)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (13)

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Tak dlho sa fanúšikovia sťažovali, že z The Walking Dead vytratila sviežosť a zábava, až sa o to tvorcovia skutočne pokúsili... a zase je to zle. Štvrtý seriál z tohto univerza pritom nie je ničím iným ako zombie verziou Tales from the Crypt a už len snahou skúsiť niečo iné je mi vlastne sympatický. A že je miestami poriadne iný. Vcelku tradičný, no dobre zvládnutý origin jednej zo záporných postáv tak dopĺňa romantická komédia naruby, vtipne spracovaná časová slučka či rovno horor so zameraním na nadprirodzené prvky. Nie všetko síce funguje na jednotku či pasuje do tohto sveta, už len za snahu búrať podobným spôsobom konvencie však musím udeliť palec nahor. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tak tu máme ďalšiu z rady mnohých Walking Dead odbočiek a musím napísať, že po prvej časti s dosť dobrým Terry Crewsom a ešte lepšou Oliviou Munn, som zažil príjemné prekvapenie, škoda len že iba pri prvej časti. Ostatné boli snáď od Uwe Bolla. Opäť i tu je viac rozprávania než hororu a zombíkov. Experimenty nevyšli, piatu epizódu si radšej ani nepustite. V tretej časti sa nám vrátila stará známa Alpha z hlavnej série Walking Dead, no ani tá nič nezachránila. Popravde som jej mal dosť už v WD seriáli. Škoda. Druhej série sa asi nedočkáme a popravde ani neviem prečo by sme sa mali. Iba ak by bola celá séria o postavách z prvej epizódy. Hodnotenie: Epizóda: 1 ***** / 2 **** / 4 *** / 3,6 ** / 5 Odpad! ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele

Tahle antologie měla být něčím víc než jen dalším průměrným spin-offem TWD franšízy. AMC asi nemá kapesný na kvalitní scénáristy a divák tak musí sledovat sbírku těch nejvíc klišovitejch a konceptuálně nudnejch příběhů, co tohle [dříve mé oblíbené] univerzum kdy nabídlo.... promarněný potenciál. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čekal jsem, že když jde o ojedinělé/osamocené příběhy bude scénář vymazlený (45 minut na úvod - děj - závěr). Ucelený, chytrý příběh z pointou. Sakra málo času a přesto se 80-90% žvaní, scénáře jsou špatné až tragické. Někomu asi nedošlo, že nemá pro sebe celých 6 epizod, ale jen jednu. Navíc ty “kreativní” zoufalosti a ubohá artová cvičení… po první epizodě (která mě naštvala), přišly už jen horší a horší. Tak moc to bylo potom špatné, že jsem zpětně tu první přehodnotil na naprostý skvost a nejlepší epizodu řady. Perfektní myšlenka, děj se někam sune a má i závěr. Sice je debilní, ale je to skutečně nejméně iritující a opravdu milá epizoda z celé série (ta druhá mimochodem je přesně z druhé strany spektra). Za mě tedy jako celek jedno velké fuj. Více u jednotlivých epizod. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[50%] Dějově a postavami rozdílné epizody; a dokonce i mým rozdílným hodnocení. První díl docela ušel, takový lehký nadprůměr, i když mě Terry Crews moc nebavil, ale ok. Druhý byl totálně mimo mísu, jako to experimentální vybočení by nebylo asi na škodu, ale po půlce epizody mě to začalo pěkně štvát. Třetí byl super a věnoval se počátkům Alfy. Stejně tak mě docela i zabavila čtvrtá část o tom vědci. Pátý díl mi přišel neskutečně otravný, protože sledovat ty halucinace otravného Devona na zážitku moc nepřidalo. A co závěrečný šestý díl? Opět slabota, i když se tu našlo pár obstojných hororových momentů – šlo spíš o tkzv. duchařinku. No, Tales of the walking dead dopadlo dost rozporuplně. Celkovým hodnocením dávám nejslabší možnou hraniční 3*. Spíš se těším na závěrečné díly TWD, poté novou řadu FTWD a i další minisérie, třeba ta, kde bude Negan a Maggie … ()

Galerie (503)

Reklama

Reklama