Na parket! (TV seriál)

Shake It Up!

Rodinný / Komedie

USA, 2010, 30 min

Wayne Kennan

Bella Thorne, Zendaya, Evie Thompson, Caroline Sunshine, Kenton Duty, Steven Lee Allen, Anita Barone, William Ragsdale, Anneliese van der Pol, Jack Plotnick, Jay Thomas, Emily Skinner, Phil Morris, Garrett Clayton, Mary Jo Catlett, Olivia Holt, Sophia Ali, Candice Azzara, Haley Lu Richardson, Max Ehrich, Ben Giroux, Spencer Daniels, Charlet Chung, Meagan Holder, Lexie Contursi, Jackie Debatin, Jordan Nichols, Ayesha Fraser, Shira Lazar, Carlson Young, Noel Arthur, Carla Renata, Tohoru Masamune, Stephanie Lemelin, Beth Lacke, Alex Lowery, Jonathan Slavin, Denyse Tontz, Alexandria DeBerry, Kira Kosarin, Jake Elliott, Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyen, Atticus Shaffer, Ainsley Bailey, Jim Pirri, Kiersey Clemons, Mason Trueblood, Mylinda Royer, Anna Akana, David Shatraw, Buddy Handleson, James Patrick Stuart, Dee Dee Rescher, Caitlin Carmichael, Rizwan Manji, Fred Stoller, Leah Bateman, Steve Terada, Teala Dunn, Ashley Boettcher, Ashlee Füss, Joel Brooks, Wyatt Oleff, Lou Richards, Karen Maruyama, Charlie DePew, Zayne Emory, Philip Anthony-Rodriguez, Anna Harr, Cameron Boyce, Zack Hexum, Matthew Glave, John D'Aquino, Hudson Thames, Tony O'Dell, Keone Young, Angela Gacad, Jenni Melear, Renée Taylor, Michael Grant, Wendy Worthington, Maggie Wheeler, Ursula Burton, Tiffany Daniels, Ben Savage, Megumi Kabe

Frank Pace

Kostýmy:

Amanda Riley
  • Lyrer

Ďalší nepodarený ťah Disneyho (už zase) . To že seriál je určení pre deti neznamená že nemusí byť na úrovni . Tvorcovia seriálu si zrejme myslia že deťom ku šťastiu stačia dve skákajúce herečky a humor bez úrovne . Seriál síce neobsahuje žiadne násilie a nadávky ale i detské seriály musia mať úroveň .(22.4.2012)

• rencica

Tak toto je horšie ako Hannah Montana, Jonas a Sonny do kopy...... Fakt to najhoršie čo Disney channel doteraz vyprodukovala..... a tie dve predstavitelky...., no je mi z nich zle, a tie ich dialógy a ksichty!!!!! Toto nemohol vytvoriť a napísať niekto dospelí, sak to je absolútna katastrofa!!!!! Odporne plytné a primitívne :((((30.1.2011)

"Achojky, sem Gunther" "A já jsem Tinka" "und my jsme Hessenhefferové!" Tihle ti dva mi padli do oka hned napoprvé. Zezačátku byl seriál takový nízkorozpočtový. Připadalo mi to jako recyklace, ale stále se to rozjíždí. Začíná mi celkem vadit to rozdělování příběhů na holky (CeCe a Rocky) a kluky (Ty, Flynn a občas Gunther). Je to takový nudný. V téhle době to patří k tomu nejlepšímu na DC, takže sleduju a některé ty jejich ksichty, k nezaplacení. :D(2.7.2012)

• ivishka

Jak se vychovávají odpadoví herci? Angažují se do stupidního sra*kovitého seriálu ve kterém je dle jejich výchovy nejlepší své repliky přehnaně vyslovovat, stupidně se u toho chichotat a nebo se u toho xichtit jako když říkáte vtip měsíce a za vámi zní z magnetofonu jakýsi Amerikou patentovaný stupidní divácký smích. Jednoho dne si udělám studii na pravost toho smíchu zda-li pak náhodou nepouštějí amíci pořád dokola jednu a tu samou pásku. Kde jsou ty časy kdy se točili Přátelé při kterých dle reakcí diváků - OPRAVDU ŽIVÝCH - přetáčeli vtipy tak, aby byly vtipné??? Kde jsou ty časy kdy do seriálu nes**li děti pod hranicí 15ti let ne-li mladší??Proč mi tohle dělají?Chtějí mi přivodit infarkt??Nehodlám uvažovat nad lepším, než-li odpadovým hodnocením a to mě ještě velice znepokojuje,jelikož pořád tvrdím,že odpad je příliš mírné hodnocení a občas by se šiklo i s*ačkoidní p***vina!A rozhodně mi nepřijde vtipné si ve všech filmech dělat p**el z anglánů a jejich humoru,jelikož američani jsou tak STUPIDNÍ, že inteligentnímu humoru nerozumí!(12.9.2012)

• kikka20

To nechápu. A co nechápu? No, třeba: Proč existuje ten jejich pořad Na parket Chicago, je k ničemu, takový pořad snad ani neexistuje. Dále nechápu toho scénáristu, ty "vtipy" nejsou originální. Tolik věcí by se v životě nikdy nestalo. Jediné co je MOŽNÁ dobré jsou herecké výkony. Herci to jsou dobří, to ano, ale když k tomu chybí dobrý scénář a dobrý děj, je to těžké. * za ty dvě holky, i když mně CeCe není ani náhodou sympatická. Připadá mi jako pořádná nána...(14.3.2012)

• - V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

• - Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)