Reklama

Reklama

Na parket!

(seriál)
  • USA Shake It Up!
Rodinný / Komedie
USA, (2010–2013), 30 h 4 min (Minutáž: 22–75 min)

Tvůrci:

Chris Thompson

Hrají:

Bella Thorne, Zendaya, Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyen, Caroline Sunshine, Kenton Duty, R. Brandon Johnson, Evie Thompson, Steven Lee Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(75)

Obsahy(1)

Seriál Na parket! sleduje příběh dvou nejlepších kamarádek CeCe a Raquel zvané „Rocky“, jejichž snem je stát se profesionálními tanečnicemi. Díky TV taneční show Na parket!, Chicago se jejich sen stává skutečností, neboť se stanou součástí pořadu jako doprovodné tanečnice. Zatímco musí zvládnout celou škálu nových tanečních prvků, vypořádat se se zákulisními intrikami a vyrovnat se s nově nabytým postavením mezi spolužáky, prožívají spoustu nových a veselých situací, které vyzkoušejí sílu jejich přátelství. Disney Channel představuje své nové hvězdy – Bellu Thorneovou (CeCe) a Zendayu Colemanovou (Rocky), mladé a talentované herečky jsou připraveny rozhýbat nejen taneční parket, ale především diváky Disney Channelu! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

BoncheR odpad!

všechny recenze uživatele

Je to TRÁPNE, je to NUDNÉ, je to NAŠKROBENÉ a UMELÉ + je to na grc! Kto vie na čo myslím...? No predsa na daľší psychopatický výtvor Disney CHannelu. Nechápem. Toto sa môže páčiť akorát nejakému znudenému pubretiakovi ktorý nemá čo robiť. No toto nemôže pozerať žiadny N-O-R-M-Á-L-N-Y človek . Možnože v Amerike sa to páči niekomu, ale silne pochybujem že je vo vekovej skupine 14 - a viac . Kolegovia nižšie to vystihli. Pozn. Ak by sa niekto v našej škole správal podobne ako "hviezdy" tohoto seriálu, spáchal by tým spoločenskú samovraždu, no a ak by takto išiel aj do seriálu, ... neviem,neviem . ()

rencica odpad!

všechny recenze uživatele

Tak toto je horšie ako Hannah Montana, Jonas a Sonny do kopy...... Fakt to najhoršie čo Disney channel doteraz vyprodukovala..... a tie dve predstavitelky...., no je mi z nich zle, a tie ich dialógy a ksichty!!!!! Toto nemohol vytvoriť a napísať niekto dospelí, sak to je absolútna katastrofa!!!!! Odporne plytné a primitívne :((( ()

Reklama

kikka20 

všechny recenze uživatele

To nechápu. A co nechápu? No, třeba: Proč existuje ten jejich pořad Na parket Chicago, je k ničemu, takový pořad snad ani neexistuje. Dále nechápu toho scénáristu, ty "vtipy" nejsou originální. Tolik věcí by se v životě nikdy nestalo. Jediné co je MOŽNÁ dobré jsou herecké výkony. Herci to jsou dobří, to ano, ale když k tomu chybí dobrý scénář a dobrý děj, je to těžké. * za ty dvě holky, i když mně CeCe není ani náhodou sympatická. Připadá mi jako pořádná nána... ()

DDCC 

všechny recenze uživatele

"Achojky, sem Gunther" "A já jsem Tinka" "und my jsme Hessenhefferové!" Tihle ti dva mi padli do oka hned napoprvé. Zezačátku byl seriál takový nízkorozpočtový. Připadalo mi to jako recyklace, ale stále se to rozjíždí. Začíná mi celkem vadit to rozdělování příběhů na holky (CeCe a Rocky) a kluky (Ty, Flynn a občas Gunther). Je to takový nudný. V téhle době to patří k tomu nejlepšímu na DC, takže sleduju a některé ty jejich ksichty, k nezaplacení. :D ()

Lokitre odpad!

všechny recenze uživatele

Slovo "odpad" v tomto případě dostává zcela nový význam. Škoda, že tu nejde udělovat záporné body, protože tady bychom se dostali do záporných pěti hvězdiček. Tenhle seriál (jestli se tomu dá vůbec tak říkat) by měl být podle popisu o tanci. Chyba je ale v tom, že dvě hlavní hrdinky vůbec neumí tancovat. Většinou dělají takové křoví vepředu. Písničky jsou většinou tak hrozné, že mě honí v nočních můrách. A nakonec všichni jsou všichni americky správní. POZOR: někdy se snaží být i vtipní. No prostě odpad. ()

Galerie (71)

Zajímavosti (8)

  • V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)
  • Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)

Reklama

Reklama