Na parket! (TV seriál)

Shake It Up!

Rodinný / Komedie

USA, 2010, 30 min

Bella Thorne, Zendaya, Evie Thompson, Caroline Sunshine, Kenton Duty, Steven Lee Allen, Anita Barone, William Ragsdale, Anneliese van der Pol, Jack Plotnick, Jay Thomas, Emily Skinner, Phil Morris, Garrett Clayton, Mary Jo Catlett, Olivia Holt, Sophia Taylor Ali, Candice Azzara, Haley Lu Richardson, Max Ehrich, Ben Giroux, Spencer Daniels, Charlet Chung, Meagan Holder, Lexie Contursi, Jackie Debatin, Jordan Nichols, Ayesha Fraser, Shira Lazar, Carlson Young, Noel Arthur, Carla Renata, Tohoru Masamune, Stephanie Lemelin, Beth Lacke, Alex Lowery, Jonathan Slavin, Denyse Tontz, Alexandria DeBerry, Kira Kosarin, Jake Elliott, Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyen, Atticus Shaffer, Ainsley Bailey, Jim Pirri, Kiersey Clemons, Mason Trueblood, Mylinda Royer, Anna Akana, David Shatraw, Buddy Handleson, James Patrick Stuart, Dee Dee Rescher, Caitlin Carmichael, Rizwan Manji, Fred Stoller, Leah Bateman, Steve Terada, Teala Dunn, Ashley Boettcher, Ashlee Füss, Joel Brooks, Wyatt Oleff, Lou Richards, Karen Maruyama, Charlie DePew, Zayne Emory, Philip Anthony-Rodriguez, Anna Harr, Cameron Boyce, Zack Hexum, Matthew Glave, John D'Aquino, Hudson Thames, Tony O'Dell, Keone Young, Angela Gacad, Jenni Melear, Renée Taylor, Michael Grant, Wendy Worthington

Frank Pace

Kostýmy:

Amanda Riley
  • Lokitre

Slovo "odpad" v tomto případě dostává zcela nový význam. Škoda, že tu nejde udělovat záporné body, protože tady bychom se dostali do záporných pěti hvězdiček. Tenhle seriál (jestli se tomu dá vůbec tak říkat) by měl být podle popisu o tanci. Chyba je ale v tom, že dvě hlavní hrdinky vůbec neumí tancovat. Většinou dělají takové křoví vepředu. Písničky jsou většinou tak hrozné, že mě honí v nočních můrách. A nakonec všichni jsou všichni americky správní. POZOR: někdy se snaží být i vtipní. No prostě odpad.(4.7.2013)

• unclejack

Európa je pre tvorcu Shake it up plná buranov s nemeckým prízvukom - keby si aspoň dal tú prácu posadiť ich do kontextu s konkrétnou krajinou. Zvyšok seriálu predstavuje kapitolu samu o sebe - Bella Thorne je dobrá herečka a Roshon Fegan dobrý tanečník, ale tým výpočet vecí, ktoré ste sa dozvedeli pri sledovaní Shake it Up skončili. Ospevovaný Davis Cleveland stráca dych s každou pribúdajúcou epizódou - nepochybne za to môže jeho jednoduchučky načrtnutá postava. Zvyšok ansámblu sa pohybuje od hranice ehm ehm spojeného s ignoráciou - Zendaya a Caroline Sunshine, ktorá si chudera vytiahla v postave Tinky divokú kartu - až po výkony, ktoré majú s charakterovým herectvom spoločného len pramálo - Kenton Duty, Adam Irigoyen. Rozhodne nedoporučujem v prípade, že už ste sa v Disneyho programovej ponuke niekedy sklamali.(6.3.2012)

• Lyrer

Ďalší nepodarený ťah Disneyho (už zase) . To že seriál je určení pre deti neznamená že nemusí byť na úrovni . Tvorcovia seriálu si zrejme myslia že deťom ku šťastiu stačia dve skákajúce herečky a humor bez úrovne . Seriál síce neobsahuje žiadne násilie a nadávky ale i detské seriály musia mať úroveň .(22.4.2012)

• Martin29

Rozhodně je to lepší než třeba tohle http://www.csfd.cz/film/290949-big-time-rush/komentare/ případně tohle http://www.csfd.cz/film/393157-nicky-ricky-dicky-a-dawn/komentare/(25.7.2016)

• ivishka

Jak se vychovávají odpadoví herci? Angažují se do stupidního sra*kovitého seriálu ve kterém je dle jejich výchovy nejlepší své repliky přehnaně vyslovovat, stupidně se u toho chichotat a nebo se u toho xichtit jako když říkáte vtip měsíce a za vámi zní z magnetofonu jakýsi Amerikou patentovaný stupidní divácký smích. Jednoho dne si udělám studii na pravost toho smíchu zda-li pak náhodou nepouštějí amíci pořád dokola jednu a tu samou pásku. Kde jsou ty časy kdy se točili Přátelé při kterých dle reakcí diváků - OPRAVDU ŽIVÝCH - přetáčeli vtipy tak, aby byly vtipné??? Kde jsou ty časy kdy do seriálu nes**li děti pod hranicí 15ti let ne-li mladší??Proč mi tohle dělají?Chtějí mi přivodit infarkt??Nehodlám uvažovat nad lepším, než-li odpadovým hodnocením a to mě ještě velice znepokojuje,jelikož pořád tvrdím,že odpad je příliš mírné hodnocení a občas by se šiklo i s*ačkoidní p***vina!A rozhodně mi nepřijde vtipné si ve všech filmech dělat p**el z anglánů a jejich humoru,jelikož američani jsou tak STUPIDNÍ, že inteligentnímu humoru nerozumí!(12.9.2012)

• - Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)

• - V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)