Na parket! (TV seriál)

Shake It Up!

Rodinný / Komedie

USA, 2010, 30 min

Bella Thorne, Zendaya, Evie Thompson, Caroline Sunshine, Kenton Duty, Steven Lee Allen, Anita Barone, William Ragsdale, Anneliese van der Pol, Jack Plotnick, Jay Thomas, Emily Skinner, Phil Morris, Garrett Clayton, Mary Jo Catlett, Olivia Holt, Sophia Ali, Candice Azzara, Haley Lu Richardson, Max Ehrich, Ben Giroux, Spencer Daniels, Chihye Takahashi Chung, Meagan Holder, Lexie Contursi, Jackie Debatin, Jordan Nichols, Ayesha Fraser, Shira Lazar, Carlson Young, Noel Arthur, Carla Renata, Tohoru Masamune, Stephanie Lemelin, Beth Lacke, Alex Lowery, Jonathan Slavin, Denyse Tontz, Alexandria DeBerry, Kira Kosarin, Jake Elliott, Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyen, Atticus Shaffer, Ainsley Bailey, Jim Pirri, Kiersey Clemons, Mason Trueblood, Mylinda Royer, Anna Akana, David Shatraw, Buddy Handleson, James Patrick Stuart, Dee Dee Rescher, Caitlin Carmichael, Rizwan Manji, Fred Stoller, Leah Bateman, Steve Terada, Teala Dunn, Ashley Boettcher, Ashlee Füss, Joel Brooks, Wyatt Oleff, Lou Richards, Karen Maruyama, Charlie DePew, Zayne Emory, Philip Anthony-Rodriguez, Anna Harr, Cameron Boyce, Zack Hexum, Matthew Glave, John D'Aquino, Hudson Thames, Tony O'Dell, Keone Young, Angela Gacad, Jenni Melear, Renée Taylor, Michael Grant, Wendy Worthington, Maggie Wheeler, Ursula Burton, Tiffany Daniels, Ben Savage, Megumi Kabe, Noah Centineo, Marissa Jaret Winokur, Kalani Hilliker, Steve Monroe, Adam Christy, Jaylen Barron, Brittany Ross, Quinn Lipton, Jasmin Jandreau, Raymond Cham Jr., Jamie Kaler, Kurt Long, Dean Cudworth, Larsen Thompson, Suzi Barrett, Thomas Kasp, John Omohundro

Frank Pace

Scénografie:

Greg Richman, Daryn-Reid Goodall (set dekoratér)
  • tormento

Je to otras...nehodnotím len tento seriál, (ani som ho poriadne nevidel, načo?) ale celý moderný disney ch...kde sa vyparilo to kúzlo 80 a 90-tých rokov, keď každá rozprávky či seriál boli niečo viac. Na tomto teraz vyrastajú deti?...veď to nieje nič iné iba čisté pozérstvo :( Ak budem mať niekedy deti, tak disney ch. asi radšej zakódujem :D... škoda no(1.11.2011)

• mai

-_-'' WTF? to je tak jediné, co se k tomu dá napsat. Nebo podrobněji? 1) Zajímalo by mě, kdo vymýšlel celkový průběh seriálu, asi to byl nějaký ambiciózní puberťák, protože to, o co tam vlastně doopravdy jde je to, aby se hlavní hrdinky vždycky před někým pochlubily, že jsou "tanečnice" a večer skáčou v nějakém připitomělém studiu. 2) Když už je to taneční seriál, nebo to tak aspoň vypadá, měli by vybrat někoho, kdo doopravdy tančit umí, nebo aspoň zná základní kroky a netančí jako prkno - viz. Bella Thorne. Zendaya ještě jakž takž, ale Bella neviděla tanec ani z letadla. 3) Je celkem smutné, že v poslední době patří seriál na Disney channelu k těm lepším. Ostatní jsou totiž úplné s*ačky. Ještěže jsem tyhle debilní "pohádky" nezažila v době, kdy jsem ještě sledovala stanice podobné channelu. Zlatý Jetix.(29.5.2013)

• unclejack

Európa je pre tvorcu Shake it up plná buranov s nemeckým prízvukom - keby si aspoň dal tú prácu posadiť ich do kontextu s konkrétnou krajinou. Zvyšok seriálu predstavuje kapitolu samu o sebe - Bella Thorne je dobrá herečka a Roshon Fegan dobrý tanečník, ale tým výpočet vecí, ktoré ste sa dozvedeli pri sledovaní Shake it Up skončili. Ospevovaný Davis Cleveland stráca dych s každou pribúdajúcou epizódou - nepochybne za to môže jeho jednoduchučky načrtnutá postava. Zvyšok ansámblu sa pohybuje od hranice ehm ehm spojeného s ignoráciou - Zendaya a Caroline Sunshine, ktorá si chudera vytiahla v postave Tinky divokú kartu - až po výkony, ktoré majú s charakterovým herectvom spoločného len pramálo - Kenton Duty, Adam Irigoyen. Rozhodne nedoporučujem v prípade, že už ste sa v Disneyho programovej ponuke niekedy sklamali.(6.3.2012)

• ivishka

Jak se vychovávají odpadoví herci? Angažují se do stupidního sra*kovitého seriálu ve kterém je dle jejich výchovy nejlepší své repliky přehnaně vyslovovat, stupidně se u toho chichotat a nebo se u toho xichtit jako když říkáte vtip měsíce a za vámi zní z magnetofonu jakýsi Amerikou patentovaný stupidní divácký smích. Jednoho dne si udělám studii na pravost toho smíchu zda-li pak náhodou nepouštějí amíci pořád dokola jednu a tu samou pásku. Kde jsou ty časy kdy se točili Přátelé při kterých dle reakcí diváků - OPRAVDU ŽIVÝCH - přetáčeli vtipy tak, aby byly vtipné??? Kde jsou ty časy kdy do seriálu nes**li děti pod hranicí 15ti let ne-li mladší??Proč mi tohle dělají?Chtějí mi přivodit infarkt??Nehodlám uvažovat nad lepším, než-li odpadovým hodnocením a to mě ještě velice znepokojuje,jelikož pořád tvrdím,že odpad je příliš mírné hodnocení a občas by se šiklo i s*ačkoidní p***vina!A rozhodně mi nepřijde vtipné si ve všech filmech dělat p**el z anglánů a jejich humoru,jelikož američani jsou tak STUPIDNÍ, že inteligentnímu humoru nerozumí!(12.9.2012)

"Achojky, sem Gunther" "A já jsem Tinka" "und my jsme Hessenhefferové!" Tihle ti dva mi padli do oka hned napoprvé. Zezačátku byl seriál takový nízkorozpočtový. Připadalo mi to jako recyklace, ale stále se to rozjíždí. Začíná mi celkem vadit to rozdělování příběhů na holky (CeCe a Rocky) a kluky (Ty, Flynn a občas Gunther). Je to takový nudný. V téhle době to patří k tomu nejlepšímu na DC, takže sleduju a některé ty jejich ksichty, k nezaplacení. :D(2.7.2012)

• - V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

• - Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)