Na parket! (TV seriál)

Shake It Up!

Rodinný / Komedie

USA, 2010, 30 min

Wayne Kennan

Bella Thorne, Zendaya, Evie Thompson, Caroline Sunshine, Kenton Duty, Steven Lee Allen, Anita Barone, William Ragsdale, Anneliese van der Pol, Jack Plotnick, Jay Thomas, Emily Skinner, Phil Morris, Garrett Clayton, Mary Jo Catlett, Olivia Holt, Sophia Ali, Candice Azzara, Haley Lu Richardson, Max Ehrich, Ben Giroux, Spencer Daniels, Charlet Chung, Meagan Holder, Lexie Contursi, Jackie Debatin, Jordan Nichols, Ayesha Fraser, Shira Lazar, Carlson Young, Noel Arthur, Carla Renata, Tohoru Masamune, Stephanie Lemelin, Beth Lacke, Alex Lowery, Jonathan Slavin, Denyse Tontz, Alexandria DeBerry, Kira Kosarin, Jake Elliott, Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyen, Atticus Shaffer, Ainsley Bailey, Jim Pirri, Kiersey Clemons, Mason Trueblood, Mylinda Royer, Anna Akana, David Shatraw, Buddy Handleson, James Patrick Stuart, Dee Dee Rescher, Caitlin Carmichael, Rizwan Manji, Fred Stoller, Leah Bateman, Steve Terada, Teala Dunn, Ashley Boettcher, Ashlee Füss, Joel Brooks, Wyatt Oleff, Lou Richards, Karen Maruyama, Charlie DePew, Zayne Emory, Philip Anthony-Rodriguez, Anna Harr, Cameron Boyce, Zack Hexum, Matthew Glave, John D'Aquino, Hudson Thames, Tony O'Dell, Keone Young, Angela Gacad, Jenni Melear, Renée Taylor, Michael Grant, Wendy Worthington, Maggie Wheeler, Ursula Burton, Tiffany Daniels, Ben Savage, Megumi Kabe, Noah Centineo, Marissa Jaret Winokur

Frank Pace

Kostýmy:

Amanda Riley
  • Kucndo

A lidi se divěj, že tyhle naše generace stojí pěkně za hovno.. Kdykoliv se důsledkem zatméní slunce a jeho erupcím podívám na Disney Channel, tak mě popadne vždycky taková brutální bezmoc.. Není možný, aby něco tak debilního a zbytečnýho, co NESE název nejlepšího, nejpopulárnějšího dětského pohádkáře, mohlo vůbec existovat! A nejhorší na tom je, že něco tak naprosto kreténskýho má celkem sledovanost. Svět spěje do záhuby, jediná záchrana je zrušit Disney Channel a přestat se konečně přiživovat na jméně velikána Walta Disneyho. Utopické, ale svět by byl krásnější.(8.2.2013)

KONEČNE!!! Hannah Montana, Zack a Cody... skvelé disneyho seriály, ktoré sa však už prestali točiť a čoskoro nás zaplavili hovadiny ako Sonny vo veľkom svete apod. Na toto sa dá kukať, je to farebné, semtam vtipné, nápad dobrý a na tanečné čísla sa dobre pozerá. Čo ja viem, asi dávam pozitívne hodnotenie týmto teen seriálom, pretože som teen a presne nám je to určené(20.3.2011)

• Martin29

Rozhodně je to lepší než třeba tohle http://www.csfd.cz/film/290949-big-time-rush/komentare/ případně tohle http://www.csfd.cz/film/393157-nicky-ricky-dicky-a-dawn/komentare/(25.7.2016)

"Achojky, sem Gunther" "A já jsem Tinka" "und my jsme Hessenhefferové!" Tihle ti dva mi padli do oka hned napoprvé. Zezačátku byl seriál takový nízkorozpočtový. Připadalo mi to jako recyklace, ale stále se to rozjíždí. Začíná mi celkem vadit to rozdělování příběhů na holky (CeCe a Rocky) a kluky (Ty, Flynn a občas Gunther). Je to takový nudný. V téhle době to patří k tomu nejlepšímu na DC, takže sleduju a některé ty jejich ksichty, k nezaplacení. :D(2.7.2012)

• tormento

Je to otras...nehodnotím len tento seriál, (ani som ho poriadne nevidel, načo?) ale celý moderný disney ch...kde sa vyparilo to kúzlo 80 a 90-tých rokov, keď každá rozprávky či seriál boli niečo viac. Na tomto teraz vyrastajú deti?...veď to nieje nič iné iba čisté pozérstvo :( Ak budem mať niekedy deti, tak disney ch. asi radšej zakódujem :D... škoda no(1.11.2011)

• Zendaya

• - V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)

• - Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)