Reklama

Reklama

Ztracená kulka 2

  • Francie Balle Perdue 2 (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (54)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Navazuje na jedničku a je to jiné než jednička. Hlavně v tom, že co mělo být řečeno, proběhlo už v jedničce a tady už je jen samá akce. Někdo to kritizuje, ale já v tom vidím to, že film je udělaný jako finále na 98 minut a to se nikde nevidí. Lino opět předvádí velice dobrou bojovou akci, ale hlavním tahákem jsou automobilové zděšenosti. Totální rána do zad pro Kobra 11 a hlavně pro Rychle a zběsile. No a konec filmu říká, že by velké finále mohlo pokračovat ještě trojkou. Hodnocení dávám jako příznivec dobré akce. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Prakticky podruhé úplně to samé. Pokud vás bavila jednička, určitě bude i dvojka. Honičky jsou skvělý, tempo na můj vkus pomalejší a scénář by mohl být vypilovanější. Konec je úplně stejně otevřený jako u prvního dílu, určitě nás čeká trilogie. Já se na něj podívám, ale prvotní očekávání byla přece jen trochu jinde. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Povedená akční jízda z Francie od Netflixu. První díl byl solidní a druhý díl se nese v hodně podobném duchu, tedy drží si svůj standard a trochu škoda, že nepřinesl nic navíc, abych mohl jít s hodnocením výše. Dějově je to hodně jednoduché a přímočaré, takže fanoušek příběhů, dramat a zvratů si tady na své rozhodně nepříjde, ale kdo rád poctivou kaskadérskou akci, tak na nudný večer ideální. Vizuálně je Lost Bullet 2 na slušné úrovni, akce je povedená ( fight na policejní stanici je opět highlight) a finální autonaháněčka, kde si hlavní hrdina vytuní svého Renaulta, tak že posílá ostatní auta 10 metrů do vzduchu bylo rozhodně obdivuhodné. I finální krátký fight měl něco do sebe, má to dobré tempo a rychle se film řítí dopředu, takže o nudu rozhodně není nouze, jen je to takové jednoduché a netřeba nad tím moc přemýšlet, asi jako při Kobře 11, buď Vás to baví, nebo ne . 6.5/10. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dvojka prekvapivo priamo nadväzuje na jednotku, takže bodne ak si ju zopakujete. Dúfal, som, že sa dočkáme nového prípadu, pretože snaha rozvinúť jednoduchú zápletku z minula skončila ako totálne prekombinovaná volovina v ktorej sa nesmiete zamýšľať nad logikou. To by u zábavných volovín akou je séria Taxi nevadilo, ale toto sa berie strašne vážne, takže ma to postupne začalo iritovať a mal som chuť neakčné scény pretáčať. A akokeby to nestačilo, tak doširoka otvorený koniec naznačí, že toto je prostredný diel zamýšľanej trilógie. Trojku si pozriem už len kvôli akcii. Tá sa vydarila aj v dvojke. Všetkého je viac. Bitiek, naháňačiek a aj karambolov pri ktorých autá doslova vystreľujú do vzduchu. Chlapci z Kobry 11 vyzerajú oproti tomuto ako amatéri. Škoda len, že akcia je o niečo menej prehľadná ako minule, ale sále to je v rámci pozerateľnej normy. Celkovo to je pre mňa ale priemer, ktorý ma skôr sklamal. Ok akcia + neznesiteľný dej. V trojke asi všetky neakčné scény rovno preklikám. 5/10. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele

Pokračovanie ktoré si tentokrát 5* zaslúži. jasné príbeh je len taký nejaký ale dobre naväzuje na jedničku a prináša opäť fajn súboje a autonaháňačky, najmä bitka v dome a repete bitky na fízlárne má grády, záverečná autonaháňačka kde odstreľuje auta do nebies je tiež super. A úplný záver vnadí na pokračovanie keďže jedna sviňa stále ostala voľná. A ja dúfam, že vznikne. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Během záběru, kdy se na vrakovišti likviduje upravený Renault 21, lze vidět v jeho přední části namontovaná kaskadérská pojezdová kolečka určená k manipulaci při náročných scénách. (UncleMorty)

Reklama

Reklama