Reklama

Reklama

Ztracená kulka 2

  • Francie Balle Perdue 2 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (47)

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Dvojka Ztracené kulky už se  ztrácí v recyklaci a pokusy o "zbombastičtění" akce místy působí už docela trapně.  Otevřený konec napovídá trojku, ale byť na ni kouknu, po tomhle se moc netěším.  To je tak, když natočíte relativně úspěšné akční béčko a pak se pokusíte z něj dále těžit. Většinou to hodně skřípe....Odřené tři. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dvojka prekvapivo priamo nadväzuje na jednotku, takže bodne ak si ju zopakujete. Dúfal, som, že sa dočkáme nového prípadu, pretože snaha rozvinúť jednoduchú zápletku z minula skončila ako totálne prekombinovaná volovina v ktorej sa nesmiete zamýšľať nad logikou. To by u zábavných volovín akou je séria Taxi nevadilo, ale toto sa berie strašne vážne, takže ma to postupne začalo iritovať a mal som chuť neakčné scény pretáčať. A akokeby to nestačilo, tak doširoka otvorený koniec naznačí, že toto je prostredný diel zamýšľanej trilógie. Trojku si pozriem už len kvôli akcii. Tá sa vydarila aj v dvojke. Všetkého je viac. Bitiek, naháňačiek a aj karambolov pri ktorých autá doslova vystreľujú do vzduchu. Chlapci z Kobry 11 vyzerajú oproti tomuto ako amatéri. Škoda len, že akcia je o niečo menej prehľadná ako minule, ale sále to je v rámci pozerateľnej normy. Celkovo to je pre mňa ale priemer, ktorý ma skôr sklamal. Ok akcia + neznesiteľný dej. V trojke asi všetky neakčné scény rovno preklikám. 5/10. ()

Reklama

dyfur 

všechny recenze uživatele

......toto som napísal k filmu:Ztracená kulka """"aj francúzi vedia natočiť B-čkový film a la Amerika.....žiaľ.....ale keď už nie je originalita-tak aspoň priemerná imitácia - pozerateľná...ksichty neoslnia ,ale ...čo už......francúzska kinematografia od 90-tych rokov kráčala do prdele a.....už je tam.....kde je staré dobré Francúzsko..... :( """   a to isté by som napísal aj k tejto dvojke - ale  toto bolo ešte blbšie....zdemolovať x-áut služobných aj civilných ,z viacerých policajtov urobiť  práceneschopných a kvôli čomu........? - pozrieť sa dá, ale níííč moc..... ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Povedená akční jízda z Francie od Netflixu. První díl byl solidní a druhý díl se nese v hodně podobném duchu, tedy drží si svůj standard a trochu škoda, že nepřinesl nic navíc, abych mohl jít s hodnocením výše. Dějově je to hodně jednoduché a přímočaré, takže fanoušek příběhů, dramat a zvratů si tady na své rozhodně nepříjde, ale kdo rád poctivou kaskadérskou akci, tak na nudný večer ideální. Vizuálně je Lost Bullet 2 na slušné úrovni, akce je povedená ( fight na policejní stanici je opět highlight) a finální autonaháněčka, kde si hlavní hrdina vytuní svého Renaulta, tak že posílá ostatní auta 10 metrů do vzduchu bylo rozhodně obdivuhodné. I finální krátký fight měl něco do sebe, má to dobré tempo a rychle se film řítí dopředu, takže o nudu rozhodně není nouze, jen je to takové jednoduché a netřeba nad tím moc přemýšlet, asi jako při Kobře 11, buď Vás to baví, nebo ne . 6.5/10. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Klasická dvojka kde je všeho prostě tak nějak víc a na mě to překvapivě působilo o špetku líp než první díl. Ano nemůžu nesouhlasit ohledně hromady stupidní dějový vaty která slouží jenom jako záminka k akčním scénám, ale ty jsou vymazlený a tak kvůli nim lze leccos odpustit a tentokrát to na ten průměr vyjde.50% ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Během záběru, kdy se na vrakovišti likviduje upravený Renault 21, lze vidět v jeho přední části namontovaná kaskadérská pojezdová kolečka určená k manipulaci při náročných scénách. (UncleMorty)

Reklama

Reklama