Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

swamp

Naprosto předpovídatelné a nevýrazné - škoda, že to alespoň nezachránili nějací charismatičtí herci či core chlapácké hlášky. ()

AGAMENON

Tak narovinu, od filmu o přerostlých lidožravých anakondách nečekám žádné sociální sondy, pitvání psychologie postav, jestli se náhodou ještě v patnácti v noci nepochcávali, jestli hlavní hrdina nechtěl svoji matku dostat do postele, že jeho obtloustlý tatík je pedofil a vojíždí všechny hošany z okolí, na to z vysoka kašlu, to ať si zkoumají uchyláci ve svých rádoby „uměleckých“ počinech, já očekávám jedině, co největší početnou skupinu osob, nějaká ta roztomilá zvířátka taky nejsou naškodu, kteří budou v pravidelných intervalech (co nejméně od sebe vzdálených) umírat ve spárech anakondy, nikdy neškodí když většinu tlupy zastupují vnadné vědátorky, protože jsme v džungli, šaty navlhnou, takže je skodo všechno vidět a nějaké ne moc blbě udělané stroje na zabíjení. Co chci, jsem v podstatě dostal, anakondy jsou sexy, mají hlad, skupina mohla být přeci jenom trochu větší, ženštější, jenom dvě baby je fakt málo, ani nejsou nic moc (ta černoška se mi líbila o trochu víc), hlavní hrdina je dostatečně osvalenej, opálenej, větrem ošlehanej drsoň, který nenechá svoji nabroušenou rybičku zahálet (s mačetkou to taky umí), exteriéry vhodně zvolené, studiové scény pěkně postavené, hudba dobrá (bohužel nedostala tolik prostoru kolik by si zasloužila) a solidní triky. Já být spokojen, na meditaci o smyslu bytí u kolegy. ()

Slarque

Z Amazonky jsme se přesunuli na Borneo, nabrali o něco béčkovější herce a menší rozpočet a výsledkem je film, který je dokonale blbý. Ani ty věčné snahy o hlášky a humor k ničemu nevedou a anakondy jsou strašlivější, když nejsou vidět (což je naštěstí drtivá většina filmu). Takže přesně to, co jsem čekal. ()

klerik

Slabučké pokračovanie už aj tak slabej Anakondy. Klišé v každom zábere, manekýnski herci, trápne hady a ekologický výkrik do tmy... ()

korbitch22

Typický příklad zaujatého hodnocení.Řemeslně dobře natočené béčko jako řemen, s výbornou výpravou a dobrým hereckým obsazením, které ve všech ohledech převyšuje prkenou jedničku.Little prostě tyhle filmy umí, celou stopáž se dobře vyhejbá tupejm dialogům a nenechá postavy jednat imbecilně, což mu vydrží skoro až do konce, tam už těch kokotin přibejvá geometrickou řadou a film si jen tak tak udržel 3*.Ovšem jinak je to spíš překvapení, efekty sou na rozpočet hodně dobrý, mohlo bejt víc akce teda, ale Dwajt si tady hraje na Čelisti a snaží se budovat spíš napětí.Celkově je to rutinně odmakaný animal horor, který si 27% rozhodně nezaslouží, najdou se tady daleko větší sračky, které mají i o 20% víc.Už jenom tu kameru musim ocenit, škoda toho zabitého finále, ale při sobotním večeru sem se nenudil.49%.Jelikož sem ale filmovej maniak (masochista) nerad nechávám série nedokončené.....už se "moc těšim" na Dejvida Hajzlhofa :) ()

heyda

Myslím, že samotná Anakonda tomuto filmu dost ubírá. Kolem Amazonky je taková spousta jedovatých rostlin a živočichů, že tam stačilo nechat jen tyto a bylo by to minimálně o 2 hvězdičky lepší. Scény s anakondou byly opravdu amatérské a nedůvěryhodné!!! ()

mat.ilda

Proč Anakonda 2? No protože už ta předešlá rozvíjí velký potenciál - hadi se rozmnoží a můžou tak sežrat víc bezvýznamných herců na větší plošné rozloze a také se otevře prostor pro další stupidity, které jednička nepobrala, ostatní zaběhané šablony zůstávají. Jedna hvězda za E. Byrda, můj plán jít spát hned, jakmile bude sežrán, zhatil svým statečným bojem o přežití, a tak jsem vytrvala... ()

SOLOM.

tak tohle byla vážně kravina. Já moc nemusím ani klasickou Anakondu, ale ta mě dokázala občas alespoň něčím zaujmout. Někdo tady zmiňoval Pythona tak ten se mi teda líbil víc než tahle patlanina. Efekty byly z říše nejhlubšího amatérismu a musel jsem se popadat za břicho, když se had letěl tím komínem. celkově pohyb hada byl asi horší než jeho digitální vzhled. Já dávám tak 30% a to jsem myslím ještě přidal. ()

ARI50

Možná nepochopím hodnocení ale ve mě tenhle film vyvolává mnoho. Co se týče hercu super, humor na každém kroku napětí akce vůbec nechybí, strach je na svém místě, a co se týče samotné anakondy pro mě obrovská spokojenost, příběh se mi strašně líbí, zápletka filmu taky a samotny závěr ještě víc. O největší zábavu se stará cely film Eugene Byrd o tom není pochyb. ()

matestlust

Rozhodně mi to nepřišlo zase až tak špatné,jako tvrdí velká většina zde.Troufám si říci,že Anakondě s Lopezovou se to téměř vyrovná.Trikově to není vůbec tak zlé,jak by mohlo na první dojem působit,herecky také ne.Navíc je to v celku i výpravné,což je veliké plus.Podle mě si 3* určitě zaslouží. ()

becki_tu

Překvapivě "lepší a zábavnější" než jednička (dá-li se to tak brát), ikdyž k ideálnímu dobrodružnému filmu to má opravdu ještě hodně daleko. Jo, digitální hadi jsou pěkní prevíti... 35% ()

Lucasion

Příběh točící se okolo partě lidí co se vydají najít orchidej, která prodlouží život. Ale oucha! Místo střeží AnakondY ( Ano, není pouze jedna, je jich hned několik ). A tyto Anakondy nemají 5 metrů, ani 7 metrů dokonce ani 10 metrů. Oni mají rovnou 15 metrů. Proč ne. Hlavni hrdina, co má loď a vede výpravu vědců doprostřed džungle je super nezničitelný hrdina. Rukama zmlátí i krokodýla. ( Nebo Aligátora, já už nevím ) Velice průměrný snímek na dobrodružné večery. Neurazí, ale ani nijak nenadchne. ( 50 procent ) ()

Terva

Ne ne ne nebudu psssssátttt -odpad-. Krásně jsem ohodnotil jedničku, až když jsem viděl dvojku, ale teď se to celé zlomilo, protože jsem viděl trojku. A k filmu? Lék na mládí, nebo elixír mládí, by chtěl každý. Firma, které by měla možnost jej získat by asi udělala všechno pro jeho získání a co by pak udělal jeden malej soukromníček (Matthew Marsden). Tak zase zpět, a hadi a tentokrát víc, ale malá změna, nejvíc mně tam štval jeden člověk, kterého bych nejraději viděl sežraného pokud možno hned. Cole Burris, kterého hrál Eugene Byrd, byl na odstřel, dokonce jsem fandil hadům i pijavicím, aby ho dostali!! Na jeho osud se ale podívejte sami. Jinak musím vyzvednou nádhernou přírodu. Tak tedy De ja vu a za tři. ()

m.krudenc

Vysoce podprůměrný film, který má zajímavý příběh. Ale uznávám že to není žádná sláva. Všechno se holt nepovede. Na jedno podívání to ujde. ()

svik

NO CO NA TO ŘÍCT . AKCE BYLA , ALE VYVOLÁNA PODLE MNE HLOUPÍM PŘÍBĚHEM , NELÍBIL SE MI NÁMĚT FILMU .NA DRUHOU STRANU JSEM HODNOTIL ODVAHU REJŽI . SVIK ()

Padme_Anakin

Fakt, že nemám zhola nic proti velkým hadům, mě zřejmě ovlivnil. Odpadit se tady tedy v žádném případě nebude. Na Johnnyho Messnera se mi velmi dobře koukalo, několikrát jsem se upřímně a od srdce zasmála, herečka v hlavní roli, tj. malpička kapucínkovic, mě donutila se o ni bát, a pak taky ta čarokrásná rudá květena, co by mi eventuálně vyžehlila zvrásnění, tedy čistě hypoteticky, ehm, že? U mě celkem dobrý, žádnej propadák. ()

corpsy

Slušné, na nič sa nehrajúce jungle dobrodružstvo, s podľa šablóny načrtnutým príbehom a postavami. Oddychovka, nechápem tie nízke hodnotenia. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin