Film je přímo geniální a to rovnou ze dvou hledisek. Jednak je to opravdu úžasně natočený film a nedá se mu vytknout naprosto nic. Herci, vystižení doby, jistá "kokainová dynamika" a "marihuanová pohoda", ale hlavně scénář!! Scénář, který je přesným popisem skutečných událostí. Četl jsem o hlavní postavě tohoto filmu téměř vše, a vše, co o svojí dealerské kariéře ten člověk vypověděl naprosto sedí s filmem. Film se neodklonil ani o milimetr od (údajně) skutečných událostí a přitom byl podán naprosto úžasně emocionálně, zábavně a napínavě. Perfektní film, který se nikdy nestane kultem. U nás málokdo ví, co to je "žít s panem kokainem", na západě to ví téměř každý a proto o tom raději nikdo nemluví ... ;-) Ovšem to s filmem nesouvisí... Jak říkám a píšu, tohle je bombastický film s úžasným Deppem a všemi dalšími herci hned v závěsu.(13.12.2007)

Johny Depp je hvězda a vše se točí kolem něho. Nebýt jeho, všechno by šlo od ničeho k ničemu. Chudák, táhne to sám. Ani Penelope mu nepomohla. Kdyby se vystřihlo prostředních 45 minut, rozhodně bych se nezlobil. Střed je strašný klišé pořád dokola, bez akce, bezz nápadu. Za shlédnutí rozhodně film stojí, ale 81% ? Lidi, kde žijete ?(6.2.2010)

Bez Deppa za 3..(22.3.2010)

Tenhle žánr sám sebe rychle vykrádá.(19.6.2010)

May the wind always be at your back and the sun upon your face and may the winds of destiny to carry you aloft to dance with the stars.(11.2.2011)

Skvělý film a ještě skvělejší Johny Depp (hlavně ty jeho kotlety teda). Životní příběh drogového magnáta mě dostal, že mi na konci i slzička ukápla....(28.11.2011)

Jeden z mála filmů Johnyho Deppa, který je opravdu hodně povedený. V podstatě je to velmi dobře natočený, milý příběh o romantickém životě sympatického drogového dealera, kterého však spravedlivá americká justice poslala bručet, protože pokud by byl tímto způsobem vykreslen někdo z dalších tisíců podobných, kterému to prošlo, zdálo by se, že je to vlastně celkem cool. Proto taky životní příběh George Junga směřuje v druhé půli snímku do nevyhnutelné mizérie i když v reálu to bývá spíš opačně. Johnny i Penelopka hrají výtečně a Ted Demme před tím, než se vydal na druhý břeh dokázal, že se v něm skrýval velký režisérský talent. Ale přes to všechno mi poměrně komerční zpracování nedovoluje udělit pátou hvězdu. 85%.(28.6.2012)

Velmi dobrý film podle skutečné události, nicméně moc dlouhý a po takové době, už to bylo takové stereotypní....(20.7.2012)

Exkluzivně natočený. Cejtím z toho zvláštní soudobou, uvolněnou easy katka atmosféru. Tenhle sklizenej a následně prosněženej film mám zatraceně rád. Viděl jsem již třikrát, furt se nemůžu nabažit. Deppovi šitý na míru. Jeden z mých top. Doporučuju.(6.1.2013)

Dost slušný film. Perfektní herecké výkony. Zmínim zejména fenomenální herecké podání ze strany Johnyho Deppa, který je jedním z mých oblíbenců v aktérském poli. Příběh je velmi hluboce pojatý, zasazený do dob, které jsou pro mne zajímavé a dále pak do tématu, které je také nutné zdůraznit. Jelikož jde o kokain. Hodnocení zvedá tedy také tento fakt. Žít v těchto dobách a mít peníze rozhodně bych drogy bral, ne jako feťák, ale jako uživatel (Proč vlastně ne?) - "Live fast die young". Tento snímek v mém pomyslném žebříčku přeskočil nejspíš i ďábelského holiče a možná i Piráty, ale ti jsou pro mne legendární záležitéstí, takže spíše ne. Předloha také určitě stojí za zmínku, dále pak perfektní scénář, který udělal jednotlivé situace a části děje jako vystřižené ze světa (podsvětí) drogových dealerů... 90%(21.3.2013)

Nechápu, že jsem se na takovou "klasiku" nepodíval už dřív. I přesto jak je film dlouhý mě Johnny bavil až do konce. Děj pěkně graduje a delší střih v některých pasážích opravdu povedl. Nicméně mi tady bohužel nesedla Penélope, ikdyž proti ni nic nemám. Její herecký výkon mě nijak nenatchl. Už v první minutě filmu mě připadla jako by tam vůbec nepatřila a byla jen špatná komparzistka. Absolutně se mi nehodila do role zfetované ženušky v domáctnosti...(25.6.2013)

V podstate je to pribeh podla sablony ako mnohe ine, ale pre tento mam slabost. Skoda ze to miestami posobi dost skratkovito (v prvej polovici to filmu ubera na doveryhodnosti), ale posledna tretina nabita emociami, o ktore sa postarali najma vyborni herci, mi to vynahradila. 90%(3.1.2015)

Když nepočítám transcendentní roli ve Fear and Loathing in Las Vegas, tak určitě nejlepší role Johnnyho Deppa. Drogy už spoustu let neberu, ale během tohodle filmu musí dostat chuť na koks snad každý. American - DIY- dream.(29.8.2015)

Výborný príbeh kde johny depp predvádza svoj talent naplno. Drogy sa tus triedaju s pohodovou atmosférou californie a zase sa striedajú s vezením, prepychovým životom. proste veľmi dobrý film, ktorému však do dokonalosti niečo chýba.(15.1.2005)

Z mého osobního hlediska jde o nejemotivnější film. Dokonalý Johnny Depp dokázal znázornit příběh člověka, který v životě chtěl něčeho dosáhnout. Film dokonale popisuje hierarchii drogového světa. Ve snímku jde vidět i to, že stačí odhodlání k dosažení věci po které toužíte, ponaučení pak plyne z toho, že je potřeba vědět, kdy přestat.(16.6.2007)

• Axident

Oproti knize, která má grády a vtáhne 100%, je film naprostá popisná nuda bez koulí. Johnny Depp je můj oblíbenec, jak jinak, ale ani on tuhle nepovedenou adaptaci nezachránil...(30.9.2007)

Kvalitní film o tématice drog, který náhrál na exklusivní sólo Johnny Deppovi. Člověk si vlastně musí uvědomit, že sympatie k takovému člověku (hrané roli) by měl držet tak maximálně v idilickém počátku filmu.(4.1.2009)

Hm, asi není správné sympatizovat s drogovým dealerem, ale o tom vlastně tenhle film je. Asi každého naštvalo, když ho všichni podrazili, a to několikrát. Ale člověk si musí uvědomit, že je dobře, že ho zabásli. Tolik životní pohled. Co se týče Deppa, byl skvělej. Podobně Ray Liotta, i když hrál jen asi čtvrté housle. Co se myslím hodně povedlo, byly proměny v čase, tedy vizuální proměny jednotlivých postav během děje. Celkově dobře odvedená práce. 75%.(18.7.2009)

• misa_laska

Tohle mi teda nějak nesedlo... Pro mě nudný a zdlouhavý.(23.3.2010)

Trochu slabý soupeř pro podobné filmy z drogového prostředí. Pouhý stín Scorseseho Mafiánů, či Casina. Neopravdové, nedůvěryhodné, thiller pro děti.(7.12.2010)

Povedený ale na druhou stranu ničím překvapující mafiánský film. I tak parádní podívaná, zvláště díky J. Deppovi.(26.1.2011)