Kvalitativní pokles byl bohužel znát. Uvodní Glee friendly scéna byla skvostná, Ricky Gervais byl úžasný, líbilo se mi i hudební rozloučení se třemi seriály (LOST, fňuk :-), ale jinak mi letošní 3 hodiny neutíkaly vůbec tak rychle, jako při loňském mistrovském výkonu N. P. Harrise. Fallon nezklamal, ale ani nezazářil. A hlavně - GLEE WAS ROBBED!!!(14.9.2010)

Opening fajn (ale na opening montáž Lost/House/SP/Office z 2006 keď to moderoval Conan to nemalo), ale Fallona už nechcem počuť spievať. Jimmy vyslovene nekazil, ale chýbalo tomu niečo. Páčili sa mi "Year in ..." súhrny, narážky na Conana a nové tváre v niektorých kategóriach. Celkovo to ale zachránil len Ricky Gervais, ktorý by mal povinne moderovať všetky podobné akcie. (Na GG ich nádherne vyničil.)(31.8.2010)

The Island it was mythical, and in the end they died. I didn't understand it, but I tried.(16.11.2011)

Moje prvé Emmy. To znamená, že nemám veľmi s čím porovnávať, no už len to, že som svoje seriálové hviezdy mohol vidieť inak ako hrajúce svoju rolu, bolo super. Niektoré momenty boli úžasné (George Clooney v Modern family, úvodné číslo s deckami z Glee, či najlepší a najvtipnejší Ricky Gervais), posledných 40 minút však bolo hrozne nudných- žiadne scénky, ani zaujímavé zostrihy, len všetky nezaujímavé kategórie na kope. A podľa mňa nebol ani Jimmy Fallon zlý, len škoda, že som nevidel minulý ročník s Neil Patrick Harrisom. To musela byť iná káva. 70%(1.9.2010)

• jhrasko

Zapamätám si: že Al Pacino opäť hľadal hlas (a podchvíľou ho našiel), že George Clooney na standing ovation "zahanbene" zahlásil: "Don´t do that, cos´ then I feel like maybe I am sick and I don´t know it.." a že Julia Ormond bola "so thrilled and excited" aby povedala svojej mame - "I WAS EMINATED FOR A NOMMY." - (nehľadajte v slovníku:-)))).(28.9.2010)