Austin Powers: Špion, který mě vojel

• USA Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (více)

karlee

Oproti prvnímu dílu humor dost poklesnul, asi dva dobré fórky, ale třeba trpaslíka i tlustého Skota si mohli odpustit. ()

dewil21 odpad!

Navrhuji zavést sledování tohoto filmu hned za výjimečný trest, popřípadě jej využít místo waterboardingu a ve smyčce jej pouštět až do přiznání. Bude to mít 100% úspěch, slabší povahy se vzdají po 5 minutách, ti ostřílení vydrží i 20 minut, ale zbytek je téměř nad lidské síly... ()

Hydr0gen

Chacha... Pokud rádi meditujete nad existencí všehomíra, tohle asi nebude nic pro vás. Ale pokud člověk vypne některé obvody (občas i ty, týkající se vkusu), užije si jízdu! This guy is dead sexy! ()

GianniP odpad!

Kdyby se za ty nejstupidnější filmy stavělo ke zdi, tak tvůrci (včetně většiny herců v čele s Myersem) tohohle skvostu by u ní museli stát minimálně třikrát za sebou a stejně by to bylo málo. Absolutní antikomedie. ()

wef odpad!

Některé scény byly dobré, ale když nedám "odpad!" tomuto filmu, tak už snad ničemu. Pokud mám chuť vidět úchylnou komedii, pustím si Noc v Roxbury, ta je aspoň na úrovni. ()

FrankieCZ

Ať si kdo chce co chce se říká, ať si mamka slzy utírá Heather Graham je nejlepší a nejkrásnější Bondgirl, jakou kdy nosila naše matička Země. A nic na tom nemění fak, že je v podstatě Powersgirl. Používám tenhle film v situacích, kdy se potřebuji odreagovat a nepoužívat přitom mozek víc, než je nezbytně nutné. ()

borohub odpad!

Jak již název napovídá, věděl jsem že se jedná o velkou kravinu. Pár minut sledování mě v tomto názoru utvrdilo a raději jsem vypínal televizi. Mám otázku, jakým lidem takovýto typ humoru může přijít vtipný? ()

Astinas odpad!

Většinou přimhouřím oko nebo se snažím najít něco pozitivního a tady je jen Heather Graham, ale ani za ni nemůžu dát ani jednu jedinou *. Tohle je hrůza, lidi zamykejte děcka v pokojích ať pak nemají noční můry a dospelí utíkejte do hospod... Tohle fakticky ne ()

Pitryx

Místy trochu legrace, místy spíše trapné. Jak pro koho. Vzhledem k tomu, že to měla být (asi)komedie musím bohužel konstatovat, že nic moc. Tanečních vložek na můj vkus trochu moc. 201401070000/0000 ()

brzozin odpad!

Kdyby se mě někdo zeptal, proč jsem na to koukal, pak jedině rozumné vysvětlení je, že je o pozoruhodný studijní materiál o tom, jak postupně v naší společnosti dochází k odumírání intelektu. Jinak jde o oslavu vyměšován, bisexuality, infantilnosti, různých choulostivých částí těla, pohlavní fascinace a prostě všeho, co je symptomatické pro celkovou společenskou degeneraci. ()

ostravak30

Někdo tady napsal: "Buď si tuhle komedii užijete, nebo ji nedokoukáte do konce". Nestalo se mi ani jedno. Dokoukal jsem ji a bohužel jsem si ji neužil. Američané ve svých nejslabších kravinách považují za nejvtipnější dvě věci - bizarní sex a sexuální narážky a nechutnosti. Zde se nám dostává všeho v maximálním množství. Běžného vtipu zde ale toliko není, asi musíte být trochu úchyl, abyste se smál. Šokovalo mě, kolik herců se něčemu takovému rádo upsalo. Bohužel i má milovaná H. Graham. Na to, kolik kvalitních herců se na snímku podílí, zde ale moc kvality nenajdeme. Předchozí ani následné díly jsem neviděl, ale tohle je bohužel příšernost. Je však vidět, že vkus lidí skiutečně nezná mezí. Stejně jsou na tom i možnosti producentů. Lze jen obdivně, ale zároveň kriticky kroutit hlavou nad tím, co všechno se může dostat do kin, může to od nás brát peníze a dokonce snad být i nominováno na nějaké ceny. A pa, že se svět nezbláznil. ()

mrclTV

Zopár skvelých vtipov, ale bohužiaľ (i keď je to za 90 minút za vami) množstvo zlých vtipov alebo nikým nepochopených štekov. PS: Why make a trillion when we could make... billions? ()

seba

Od téhle třeskuté komedie jsem očekával, že mně pobaví mnohem víc. Kdo mně rozesmál, byl jedině Mé mini. Jo, a ještě nejméně jedna hvězda za Heather Grahamovou. ()

axik

Jaký Austin Powers je? Napadá mě jediné slovo - barevný! A jaký není? Vtipný! Jednoduše bída, bída, běs! ()