Agent Mason Storm (Steven Seagal) odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví. Detektiv Mason Storm pořídí usvědčující videozáznam schůzky neznámého poslance se zločineckým podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora Campbella, po jehož křesle poslanec touží. Zločinci však Storma odhalí, a aby získali videokazetu, vyvraždí celou Stormovu rodinu. Nevšimnou si však, že syn stačil uprchnout. Vážně zraněný Storm, oficiálně prohlášený za mrtvého, upadne do kómatu. Zatímco zkorumpovaný kapitán Huiland se pokusí Stormovu památku pošpinit, jeho kolega a přítel O´Malley zachrání usvědčující videozáznam a zajistí, aby byl Storm inkognito převezen do bezpečí, kde by se případně mohl uzdravit. Storm se po sedmi letech probere z kómatu. Mafiáni se to ale dozvědí a ihned se ho pokoušejí zabít. Storma zachrání zdravotní sestra Andy Stewartová, která ho ukryje. Detektiv se postupně uzdravuje a fyzicky i psychicky se připravuje k odplatě a odhalení spiknutí. Andy a Storm se do sebe brzy zamilují. Zločinci však stahují smyčku kolem Storma a likvidují všechny, kteří překážejí. Storm naváže kontakt s O´Malleym a posílen zjištěním, že jeho syn přežil, začíná tvrdě usilovat o naplnění spravedlnosti. (Magic Box)

mikhail

V tej záplave blbostí, ktore Seagal natočil, je toto jedna z mála výnimiek. Klasika akčného žánru 90-tych rokov, ktorá sa môže smelo rovnať Smrtonosným pasciam a zbraniam. ()

walkingdead

V době, kdy se Hard to Kill objevilo na VHS, to byla totální bomba a kult pro skoro všechny kluky, kteří tehdy chodili za ZŠ:-) A zrovna tohle by na poli béčkových akčních filmů v pohodě uspělo i dnes. Seagal tady byl na vrcholu formy, akční scény mohl točit bez tisíce střihů a bez pomoci dablérů, a pohledné herečky, kterými se ve svých filmech vždy rád obklopoval, tady ještě nemusely mít v sobě dvě promile, aby natáčení s ním zvládly. Líbí se mi (nejen u tohohle filmu) i atmosféra a hudba. A i když je Seagal dement, tak na filmy z úvodu jeho kariéry se vždycky rád mrknu a nechám u nich to silně přestřelené hodnocení, přestože mi to už dnes samozřejmě nepřipadá zase tak dokonalé jako před 30 lety. ()

Frog.cz

Kdo po revoluci nemiloval Stevena tak jako by ani nebyl, pravda je že v té době jeho filmy byli opravdu IN ať si kdo chce co chce říká... samozřejmě časem stejně jako Vandame a ostatní upadal a šel  do béček až céček ale kdo pamatuje tuhle dobu a její hvězdy dobře ví o čem mluvím...5* a fanfára :-) ()

JackBurda

Tenhle se povedl. Fajn tempo, akce i záporáci. Jen to finále Seagal měl prakticky zadarmo. Čekal jsem nějakou bitku s tím fousatým hajzlem. Ale co, i tak zábava. ()

smrtubohem

O poznání lepší než NICO, ale stále mi tam něco nepopsatelného chybí, větší svěžest, odsyp - to se dostavuje až v MARKED FOR DEATH. Scény, kdy Steven regeneruje a opět začíná s tréninkem, potěší každého správného válečníka ;) ()

matoon97

Fantastický akčný film so Stevenom Segalom a Kelly LeBrock. Síce slabá kvalita obrazu a niektoré akčné scény ani nemajú poriadu choreografiu, ()

gotham

Tak tohle se mi celkem líbilo, uznávám že dějově je to strašná ptákovina, ale celkem jsem se u toho bavil. 60% ()

route60

Kéž by dnes Seagal točil alespoň takové filmy, Těžkoho zabít je koukatelný aji po létech a William Sadler je skvělý jako vždy. ()

vladi87

V porovnaní s neskoršou úrovňou Seagalových filmov veľmi dobré. Filmu nechýba akčnosť bez prehnaných, za vlasy pritiahnutých scén. Dej je rýchly, za tú hodinu a pol som sa nenudil ani raz. ()

MaxQ69

Stará dobrá Seagalovská klasika, která sice neurazí, ale oproti vrcholnému Přepadení v Pacifiku nic moc nenabídne. 60% ()