Agent Mason Storm (Steven Seagal) odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví. Detektiv Mason Storm pořídí usvědčující videozáznam schůzky neznámého poslance se zločineckým podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora Campbella, po jehož křesle poslanec touží. Zločinci však Storma odhalí, a aby získali videokazetu, vyvraždí celou Stormovu rodinu. Nevšimnou si však, že syn stačil uprchnout. Vážně zraněný Storm, oficiálně prohlášený za mrtvého, upadne do kómatu. Zatímco zkorumpovaný kapitán Huiland se pokusí Stormovu památku pošpinit, jeho kolega a přítel O´Malley zachrání usvědčující videozáznam a zajistí, aby byl Storm inkognito převezen do bezpečí, kde by se případně mohl uzdravit. Storm se po sedmi letech probere z kómatu. Mafiáni se to ale dozvědí a ihned se ho pokoušejí zabít. Storma zachrání zdravotní sestra Andy Stewartová, která ho ukryje. Detektiv se postupně uzdravuje a fyzicky i psychicky se připravuje k odplatě a odhalení spiknutí. Andy a Storm se do sebe brzy zamilují. Zločinci však stahují smyčku kolem Storma a likvidují všechny, kteří překážejí. Storm naváže kontakt s O´Malleym a posílen zjištěním, že jeho syn přežil, začíná tvrdě usilovat o naplnění spravedlnosti. (Magic Box)

cab

Jak uz nazev napovida, (Steven Seagal) nezastavi nejen rany pesti. Jedna z lepsich dobrodruzstvi neunavneho Aikido propagatora, ktery s nabranymi kily v novem tisicileti uz neni tak cool. 45% ()

Paity

Patří to sice k tomu staršímu od Stevena Seagala, ale rozhodně to patří mezi to nejlepší. Navíc tady neni Steven ještě takový přitloustlý a tak jsou ty jeho kousky docela uvěřitelné. ()

bloodline

Števo v najlepších časoch, kedy z polámaných kostí tvoril herbár a charizmaticky skladal protivníkov ako Chuck Norris Rubikovu kocku (za zlomok sekundy, tromi ťahmi bez použitia končatín). Hard to Kill patrí do jeho výkladnej skrine klasických akčných jednohubiek, na ktoré fajnšmekri žánru nedajú dopustiť. Nájdeme v nej všetko, čím nás ohurovali poctivé seagalovky v 90. rokoch. ()

pjotr76

Nemohu jinak, je tam pár instruktážních primitivit technik Aikido, ale obecně za propagaci bojového umění nelze jinak. Všechny prvky aikido v bojových scénách novějších filmů typu Matrix a Kill Bill byly zaimplementovány právě díky těmto kouskům se Seagalem, který uvedl Aikido na plátno. Arigato Gozai Mashta. ()

Wishkah

První Seagalovky mám rád. Když se Steven naštve a chce se pomstít tak mu raději jděte z cesty. Ani Chuck Norris se neumí tak mstít jak Steven Seagal:-) ()

TERRORDROME

Ani druhá seagalovka ma nikdy nebavila. Pomerne nudná vtákovina v ktorej Stevenovi vyvraždia rodinu a on sa samozrejme pomstí, teda hneď ako sa prebudí z kómy. Videl som to viackrát, ale názor som nezmenil. Moje dojmy by sa dali vyjadriť parafrázovaním názvu snímku - ťažko to dopozerať. ()

Paldiny

Prvé desiatky minút to bolo skôr ťažké prežiť. Zbytočne dlho bol Mason Storm pripútaný k  nemocničnému lôžku a zbytočne dlhú mal rehabilitáciu. Veď nik nepredpokladal, že by to muž s copíkom chcel zapichnúť hneď na začiatku. Priamočiary dej inak vyhovuje, Mason stráca rodinu a to dosť brutálne, 7 rokov života si pospí v kóme, aby sa silou ducha vrátil a všetkým zlým chlapcom rozdal čo preto. A najmä vtedy, keď zo všetkých strán po ňom pália rýchle prsty, zakiaľ čo on láme končatiny ako halúzky stromov, ťažko hľadať výhrady. Tie by sa dali nájsť pri nemotornej milostnej scénke a komickom úteku z nemocnice, kde navyše jednému členovi štábu vyletí ruka do záberu. ()

Balet

Z nostalgie (první Seagalovka, kterou jsem viděl) zkrátka musím dát 5 hvězd. Objektivně vzato ten film není moc dobrý, ale doslova z něj pryští atmosféra zlomu mezi 8O. a 90. lety, která mě přibíjí do křesla až do závěrečných titulků. ()

willis

Velice dobře jsem se bavil, zvláště dabingový překlad je hodně vypečený. Většina dialogů nedá abslolutně smysl. Vypadá to jako by to překládal nějaký počítačový program. ()

spiritus

Myslím si, že každému je jasné, že všechny Segalovi filmy, jsou opakováním toho samého, jenom v jiných kulisách a s jinými herci. Když to celé začínalo, bylo opravdu na co koukat. Segal jako neporazitelný a surový obhájce zákona fascinoval. S nikým si nebral servítky a každý na svojí zločinost při setkání s ním doplatil naprosto krutým způsobem. Ano bylo to zajímavé a proto si jeho prvotní snímky zaslouží poměrně vysoké hodnocení i když jde v podstatě o klasické béčkové akční filmy, okořeněné o ono zmiňované surové násilí. Postupem času ovšem celá Segalova bulbina splaskla rychlostí propíchnutého balónku. Ale co naplat, tohle si 3 hvězdy určitě zaslouží. ()

Dallas

Spal dlho a zobudil sa pekne nasraný. Steven Seagal ako Mason "rozsekám vás aj keď dlho spal som" Storm vo svojom druhom a nebyť Nemilosrdnej spravodlivosti tak aj najlepšom filme. Čo o Stormovi povedať? Má rád čínske jedlo, určine nepatrí do ligy na ochranu indiánov a velice rád vyučuje biliard. Pre fanúškov Seagala povinnosť, ktorú majú zrejme už neraz všetci za sebou. Praskajúcich 85% ()

Mouzon

Stevenova stará škola. Pokud by v tom filmu hrál hlavní roli kdokoliv jiný, nemilosrdně bych své hodnocení srazil, ale takhle to prostě nejde jinak. Mason Storm je drsný jako šmirglpapír, Boby Sixkiller dostává nakládačku, a výtečná scéna útěku z nemocnice celý film povyšuje o třídu výš. ()

Yardie

No jo, to už je klasika. Zamáčknu slzu nostalgie... :-) No, vážně. Je to takový ten starý dobrý Seagal - jasná dějová linie, pár dobrých hlášek, pár dobrých bitek, má to celkem tempo, nenudí to a je to takový te průměrný film tohoto žánru. To byl ještě Steven ve formě. U mě spokojenost - na odreagování super. Howgh! ()

lareinna

Jááj :) skvelá klasika - "Seagalovské" filmy sú fajn, pre pohodu si ich vždy rada pozriem. A znova len musím dodať, že filmové 80. aj 90. roky sú moje najobľúbenejšie. ()

Matros

Průměrná revenge seagalovka s dost temným rozjezdem. Kelly LeBrock je strašná herečka. Její výkon dělal z filmu nechtěnou parodii. V menší roli se objevil sympaťák Dean Norris. A Steven stále běhá jako malá holka. ()