Agent Mason Storm (Steven Seagal) odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví. Detektiv Mason Storm pořídí usvědčující videozáznam schůzky neznámého poslance se zločineckým podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora Campbella, po jehož křesle poslanec touží. Zločinci však Storma odhalí, a aby získali videokazetu, vyvraždí celou Stormovu rodinu. Nevšimnou si však, že syn stačil uprchnout. Vážně zraněný Storm, oficiálně prohlášený za mrtvého, upadne do kómatu. Zatímco zkorumpovaný kapitán Huiland se pokusí Stormovu památku pošpinit, jeho kolega a přítel O´Malley zachrání usvědčující videozáznam a zajistí, aby byl Storm inkognito převezen do bezpečí, kde by se případně mohl uzdravit. Storm se po sedmi letech probere z kómatu. Mafiáni se to ale dozvědí a ihned se ho pokoušejí zabít. Storma zachrání zdravotní sestra Andy Stewartová, která ho ukryje. Detektiv se postupně uzdravuje a fyzicky i psychicky se připravuje k odplatě a odhalení spiknutí. Andy a Storm se do sebe brzy zamilují. Zločinci však stahují smyčku kolem Storma a likvidují všechny, kteří překážejí. Storm naváže kontakt s O´Malleym a posílen zjištěním, že jeho syn přežil, začíná tvrdě usilovat o naplnění spravedlnosti. (Magic Box)

nicneznam odpad!

Imaginární režisér: "Senátore, vím jak dělat svou práci." Senátor: "Tak mi to ukažte. Hraju hlavní roli v debilním filmu. Tohle mě může zničit na třicet let." Ano, většina zúčastněných si poté asi neškrtla. Seagal samozřejmě ano, ale sledovat půl filmu rozhýbávání se po sedmiletém kómatu, posilování a závěrečnou pomstu, to je v tomto balení až moc velká síla. Nulový zážitek. ()

baltik

Jeden z těch lepších a pro mě oblíbenějších Segalů... Dobro vítězící nad zlem, prostě dobrá oddychovka na večer. ()

Knor

Jedna z těch lepších Seagalovek, které mám do dneška tak moc rád, Steven Seagal tu je drsný a v roli, pro které on se narodil. Samotný policista toužící po kruté pomstě. ()

Don82

Totální oldschool Seagal film, plný tvůrci nezamýšleného humoru a vtipných scén, které zřejmě vtipné být neměly (např.: dávka ze samopalu evidentně projde plátěnou střechou auta, ve kterém jede Seagal a jeho holka, nicméně ani jeden není mrtvý). Tento film je klasickou exkurzí do doby akčních snímků 90. let., kdy stačilo vzít Seagala, dát do toho ztrátu člena rodiny, nějaký motiv pro odplatu, pár hajzlíků, zkorumpovaného policajta/politika a bylo hotovo. Je úplně jedno, o co v tom filmu jde, podstatné, jsou scény kdy se objeví Seagal a začne mela. Z podstaty žánru je v Hard to Kill všechno co správný akčně-vtipný film má mít. Pokud jste stále neviděli ani jeden film kde by hrál Steven Seagal, rozhodně to napravte a podívejte se na Hard to Kill, nejlépe s dabingem, protože ten pozvedne film na ještě vyšší level a hlášky typu "Di doprdele a chcípni". nebo když jeden z padouchů má jedinou hlášku a to tu, že když jde po Seagalovi, tak na něj pořád řve "hajzle", vytváří dost zábavy na to, abych filmu prominul jinak debilní scénář. ()

Jara_II

Podle mě nejlepší Seagalovka...i tak ale strašnej průměr, a to i v porovnání s dalšími akčními kousky osmdesátých let.. ()

Olafsson

"ANTICIPATION OF DEATH IS WORSE THAN DEATH ITSELF." Další klasika mého dětství... Seagal jako mstitel ve formě. Jen škoda, že nebylo víc těch soubojů, dal bych hvězdu navíc... ()

helrohir

Jeden z mála dobrých filmov so Stevenom Seagalom. Je vidieť, že Seagal je vo forme (fyzickej aj psychickej) a akčné scény sú vcelku podarené. ()

JosefTomas

Není to dokonalé, ale pořád je to celkem dobře udělané. Sice to už trochu zestárlo a z pohledu moderního diváka je to až moc béčkové, ale kdo propadl akčním béčkům z 80. let, asi ví o čem mluvím. ()

knihovna

Opravdu jedno z nejlepších "děl" Saegala. Kdo mohl tušit, jak prorocký název ten film má - po shlédnutí několika další "děl" tohoto "mistra" bych ovšem název pozměnil na "Těžko ho nezabít".... ()

johnsnow

Ďalšia perfektná Seagalovka o pomste a spravodlivosti. Akcia v pohodičke, Pištova spoločníčka a vtedy aj jeho manželka pekná, radoví záporáci fajn akurát ten hlavný zaporák už nemá ani rešpekt ani nič. Jo a prestrelka na tom ranči to teda bol nášup. ()

horor2

Jak už samotný název napovídá bude to velice těžké sejmout nám Štefana :-D Lámač ruk, noh a všech vazů a kostí je na stopě něčemu velkému a proto se ho pokusí zmasakrovat pár hajzlíků, kterým se podaří Seagala postřelit a zabít mu manželku. Když se nám hlavní hrdina probere z kómatu, rozhodne se pomstít. ()

Blazkowicz

Když jsem Nico vyčítal, že bych chtěl ještě víc akce, nemyslel jsem si, že v dalším filmu se to obrátí naopak. Dobrou hodinu se tam nic zajímavého neděje a až pak dojde k nějakým pár akčním scénám, které stejně stojí za prd. 2+* ()

ostravak30

Já už jsem viděl od Seagala filmy, které se mi opravdu líbily. Tohle jsou Stevenovy začátky. Jeho teprve druhý film. Pomsta policisty, kterému zabili ženu a dítě není zcela originální. Zde doplněno o jeho kóma, které celé působí trochu zvláštně. 7 let mafie správně nemá vědět, že žije, mělo by to být utajeno. A práv v den, kdy se Masom Storm probudí se objevuje muž, který ho jde zabít. A aby těch zvláštností nebylo málo, tak na nahrávce není nikdo pořádně vidět, ale později policisté tvrdí, že z nahrávky identifikovali všechny pachatele. Jeho první film jsem ještě neviděl, ale lepší filmy slavného herce teprve přišly. Své na podobě filmu zanechal i Steven McKay, pro něhož to ale byla první práce a je to poznat. Hlavně dialogy jsou opravdu tupé. A na Seagala je zde i více erotiky. ()