Jaro.Krafcik

Ako som už spomínal, určite o niečo slabšie ako klasický čiernobiely seriál. Herecké obsadenie tu je síce pekné ale už to tak nebaví. Dvojka obohajúca s romantickou témou a strýkom Festrom bola lepšia. Som zvedavý na nové animované pokračovanie lebo jednotka bola celkom vydarená. 3* ()

vyfuk

V něčem strašně necharakterní a uspěchaný film, který to hází sem tam až máte problém vyčíst v čem je ta premisa. Klasika z devadesátek byla nakonec místo takového poklidného klasicky natočeného filmu strašný chaos, který se drbe sem tam. Nevím, strašně mi to nesedlo. ()

lewwin

Dobré skloubení komedie a hororu. Všechny postavy mají charisma a hlavně dceruška Wednesday oplývá kvalitním mrtvolným výrazem:) ()

FIBO

Kult Addamsových! Zařadil bych ho do filmů mého dětství (moje oblíbená kategorie). Těžko psát něco, co tu nejspíš ještě nezaznělo. Bravurní hudba Marca Shaimana, herecké výkony na bezvadné úrovni. Nezapomenutelná scéna, jak Gomez hledá jednu filmovou pásku v krabici, která je jich plná a když nemůže najít tu správnou, tak do nich začne třískat pálkou :o) ()

ArdathBay

Je vidět, že když si kameraman sedne na ten nejhlavnější verpánek, nemusí to dopadnout špatně jako u "Brabčáka" :) Bezchybné obsazení s objevením Kristýnky Ricci, skvělý humor té nejčernější černé. Vše je rovnováze a Vy se skvěle bavíte. ()

Cejny

Neortodoxní a hodně bláznivá rodinka, která se baví morbidním humorem, a ten ve filmu perfektně funguje. Herci si své postavy vyloženě užívají, hlavně strýček Fester v podání C. Lloyda. Prostě dobrá zábava. 85 % ()

Sdoom

Tak trošku jiná rodinka, která zaručeně pobaví. Skvělé jsou scény, kdy Addamsovi přicházejí do kontaktu s "normálními" lidmi, na kterých je hezky ukázáno, že být "jiný" není na škodu. Divadelní scéna se zakrváceným publikem nemá chybu, stejně jako Wednesdayin dotaz na skautské sušenky. :-) I tak mám ale pocit, že potenciál charismatických herců a skvělé výpravy nebyl zdaleka plně využit, scénář i režie chvílemi trošku pokulhávají. ()

OughJay

Ani po víc než 20 letech neztrácí Addamsovic rodina svoje kouzlo a dá se u ní náramně pobavit - ať už u francouzsky romantický lásky Morticie a Gomeze, sestersko - bratrsko - vražednym vztahu (kterej mnohdy koresponduje s mym životem:)), či u chodící ruky, která je vždycky, inu, po ruce. A nemůžu pominout taky to, že mě tu poprvé omámila fantastická Christina Ricci. I když nevim jestli bych si chtěl něco začínat s její Wednesday... :) [Pugsley is strapped in the electric chair] Wednesday: [Cranking the switches] "It has to warm up." Pugsley: "Why?" Wednesday: "So it can kill you." Pugsley: "I knew that." ()

Melios

Morbídne,ale vtipné. Jeden zmála filmov ,ktorý aj po tak dlhej dobe ostáva kvalitný. A naviac je to aj výborná prerábka seriálu. Mne pripadá skoro bezchybný. 95% ()

Kanibal

Chuťovčička u které se smějete všem těm hrůzám, které tato rodina prožívá (s radostí), hlavní představitelé jsou takoví, jaké známe ze seriálu a ruka je prostě dokonalá! ()

Mr.Floyd

No tak toto som naozaj nečakal! Novodobé a k tomu ešte filmové spracovanie "normálnej" rodinka Addamsovcov sa vydarilo vysoko nad moje očakávania. Viac-menej všetky postavy si zachovali svoje typické črty a povahové vlastnosti, ale čo je najdôležitejšie, zachovaná bola aj (pokiaľ nie úplne tak aspoň z časti) Addamsovská atmosféra. Veľmi podarená čiernohumorne ladená rodinná komédia. ()

Zagros

Příběh byl hodně slabý, možná až stupidní a herecké výkony nebyly nic moc. Až na skvělou Christinu Ricci všichni šíleně přehrávali. Přesto si film minimálně tři hvězdy zaslouží. Především byla velmi dobře vystavěna "praštěná" atmosféra. K tomu se navíc přidal výborný (mnohdy černý) humor. Film utekl jak voda a dokázal i pobavit. Fanouškem této rodiny jsem nikdy nebyl a nestanu se jím ani nyní, ale film na ukrácení dlouhého večere mohu doporučit. ()

Tim Burton se vrací k Addamsovým

Tim Burton se vrací k Addamsovým