Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

Kryton

Tom Cruise jako Austin, Kevin Spacey jako Dr.Zloun, Denny Devito jako MéMini,Gwyneth Palthrow jako Powersgirl a celé to točí Spielberg! ()

themic

Vtipná blbost, na kterou se stojí za to podívat jednou, pobavit se a pak si buď spravit chuť něčím pořádným kvalitním a nebo na to všechno zapomenout... Je tu docela dost vtipných scén, není to asi úplně humor, který pochopí každý..:) Mike Myers se do role praštěného, pošahaného agenta Austina Powerse hodí, protože nikoho jiného si pod tou rolí nedokážu představit... Goldmeber je asi nejlepší ze všech dílů..:) No, i když takhle dlouhý komentář bych psal nejraději k lepším filmům než je Austin Powers, ale třeba časem..:) Jednou se podívat a dost, proto dávám jednu hvězdičku... ()

SaNcHeZ_cz

Od úvodní Austinpussy, která ještě v rámci mezí funguje alespoň svoji sebeparodií, to jde do kopru ještě více jak předešlý díl. V podstatě se tvůrcům povedlo dodržet stejné schéma, které fungovalo už dvakrát předtím. Tedy několik zajímavých gagů a narážek pod nánosem trapnosti, nudy a zbytečnosti. ()

PKD

Smutný konec jedné trilogie, která neměla nikdy vzniknouti, páč i po 23 letech jest ´´1´´ stále nepřekonatelná a geniální a jejíž 2 ubohá pokr. se vezou jen a pouze na vlně, fekálního/flatulenčního, sexuálního aj. ´´humoru´´. Toto je sice o třídu lepší, než 2, ale to není ve výsledku moc výhra, že? :-/ ()

Freemind

Za jiných okolností bych tomu dal jasný odpad, ale přece jen mne někdy příjemně potěšila hudba, mí oblíbenci (Spacey a Paltrow, to jsem fakt nečekal) a retro atmosféra. Navíc se mi - ani nevím proč - líbí některé prvky Myersova komického stylu, takové ty promlky a nedořčené věty. Pak je tady ale samozřejmě celý ten zbytek - trapné vsuvky a gagy spojené s různými tělesnými sekrety, které ze všech Myersových filmů dělají obskurní přehlídku a dostihy pod heslem "jak hluboce zle klesnout". ()

kaylin

Pořád je to sranda a některé vtipy jsou pořád geniální. Vtipy s titulky se prostě povedly a naprosto mě odrovnaly. Hlavně to provedení je prostě pecka, stejně jako celková atmosféra, kterou se daří dobře držet. Nakonec to má i vývoj, který není až tak překvapivý, ale i ten pobaví. Jo, jestli bude čtvrtý film, jsem celkem zvědavý. ()

PogoJoe

Tomuhle já říkám nevyužitý potenciál. Originální hýřivý retrostyl, Myerovské postavičky (obzvláštně k nakousnutí je Mini Me) a těch několik "suprvtipných" nápadů jsou zazděny v příšerném a nesouvislém scénáři, který tohle vše stmeluje hromadou nudy a trapnosti. Škoda - z téhle bondparodie šlo vykřesat mnohem více... ()

Derek

absolútne najhoršia, najtrapnejšia a najmenej vtipná časť z (inak celkom podarenej) trilógie. jediné čo stojí za zmienku je úvodná scéna:-).... z povodnej jednej hviezdicky upravujem na tri, lebo som to videl druhy krat a tentoraz v originale a zazitok bol o doooost lepsi. aj ked humor nebol prilis originalny a na vysokej urovni a v podstate to bol recyklat predchadzajucich casti tak som sa miestami az rehotal. co mi vsak vadilo bol vykon beyonce, ktora bola tak hrozna ze ma az rozculovala. ()

FilmFan24

Fantastický záčatek se spoustou hvězd nejzářivějších a kaskáda parodistických výstupů až do úplného konce. To vše v této parodii parodií anebo filmové hrůzy anebo jak chcete a jak máte chuť! Každému co jeho jest! :) ()

ilemas

Nejvíc se mi líbil rozjezd,když běžely ješte titulky (Steven Spilelberg dělá přemety apod.) Pak už to až na pár slušnejch scének šlo s kvalitou dolů. ()

kagemush

Roach s Myersem téměř opustili svůj oblíbený vaginální machočasoprostor a tak trochu občas dost recyklovali předchozí dva díly,-ale copak můžu hodnotit jinak než nadprůměrně komika,který mě rozesměje , má rád Bacharacha a nebojí se do budoucích remaků obsadit takové šmudly jako-Cruise,Spaceyho,Paltrow,či DeVita? (75%,předchozí dva díly 85%) (velkým plusem série je i kupodivu povedený dabing) ()