Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

zombkiler

Opravdu velmi povedený film, kde to všechno samozřejmě zachrání Samueĺ L. Jackson.Je fakt, že se tvůrci filmu s druhy hadů pořádně vyřádily ale výsledek stojí za to ()

vesper001 odpad!

Unikátní ukázka matematického paradoxu: název = scénář. Jistě, je tu hvězdná chvilka Samuela L. Jacksona, když pronese tu svou duchaplnou repliku. Jistě, nechutnosti jsou nezbytné, aby si fanoušci žánru přišli na své. Ale ty útoky na děti, to snad nutné nebylo. ()

HorrFi

O tomhle filmu se mluvilo v sitcomu Dva a půl chlapa a byl jsem na něj celkem zvědavej ikdyž jsem věděl, že to neni typ filmu kterej sedne každýmu.. musim říct, že jsem byl docela překvapenej protože ta myšlenka/námět filmu s lezoucíma hadama v letadle je dost originální.. ()

Deyw

hadi v letadle :D to byla cista deprese..jak to ten vul mohl vzit..nebylo tam nic jen par hlasek..sjety hadi atd..ale ty kravo ty hadi vypadali snad hur nez muj gumovej had se kterym sem zmrskal jednoho zkurvence kdysi davno..stary dobry casy.. :D letadlo vole s autopilotem..dal bych si film treba slimaci v autobuse..nebo sloni v ponorce..ne a ted vazne je to sracka a boli to :D ale samuel sype hlasky kdyz to pretrpite no.. ()

Cedr

Možná trochu "přehypovaný" film, takže divák nakonec čeká možná něco převratného... ale to tady není. Áčkově natočené céčko ale prostě pobaví. A o to jde. ()

Doudis19

Škoda že se film až moc často bere vážně, kdyby zůstalo jen u čirý srandy a vynechali se ty moralizující moudra, mohlo to dopadnout ještě líp. Ale ani takhle to nebyla žádná hrůza a díky skvělýmu obsazení i slušnýmu tempu tohle béčko víceméně potěší. ()

COF_666

Mě osobně to teda dost bavilo a musim říct že už sem viděl ledacos, ale tohle byla fakt síla! Občas to bylo opravdu dost nechutný...Čistokrevné a vůbec ne špatné, béčko. ()

Kulik.Z

Těšil jsem se na ten soud... Velké zklamání, vůbec nechápu, jak se může Samuel snížit k tomuto katastrofálního snímku... ()

st.verka

Přehnané až hrůza. Žádný had neútočí bez důvodu. Tihle snad měli v hlavě vysílačku se zaměřovačem na všechno, co se pohne. Tohle opravdu ne..... ()

Mrkvič

Na to, jaká je to krávovina, se na to místy dalo dívat. Místy to bylo i zajímavý, ale nebýt v tom Samuel L. Jackson, tak bych to nejspíš nedokoukal. Pár smrtí připomene vlnu stupidních rádoby hororů a někteří z herců by se neztratili ani ve filmu Útok neviditelných marťanů z Červeného trpaslíka. Odlehčené zpracování a místy zřejmý nadhled mě ale málem přimněly hodnotit víc. ()

Lachtaan

Zaručeně nejlepší béčkový film s hadí tématikou, kterou prostě od mala žeru, přestože mám paradoxně ze všech hadů všeho druhu pekelnou hrůzu. Film jsem viděl zásluhou DVD opravdu několikrát a v budoucnu si jej klidně zase připomenu. Zbožňuju všechny trpké záchodové scény a hlavně momenty, kdy přichází na řadu král mezi zúčastněnými potvorami. Jacksona moc nemusím, tenhle akčňák byl ovšem jeho živel. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)