Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

Turiec

Priemerná komédia, pri ktorej sa však asi každý aspoň raz zasmeje. Leslie Nielsen tentokrát paroduje hlavne bondovky, ale aj Nebezpečnú rýchlosť, E.T., Pulp Fiction, True Lies, Sám doma, Sestry v akcii a iné kusy. ()

Vojcl

Nemůžu si pomoct,ale Leslie Nielsen je pro mě nejlepší komediální herec a proto i mnohými zatracovaný Agent WC 40 byl pro mě hodně zábavnou parodií i na více podívání.. ()

Derek

podpriemerná paródia, ktorá tvorcom príliš nevyšla. i keď niektoré nápady sú tam celkom originálne a vtipné, sú natočené tak nudne a nezaujímavo, že nemáte šancu sa pri nich zasmiať. kto vie ako by to dopadlo keby to točil niekto z tria ZAZ. ()

Colonist

Pro mě je toto velmi nepovedený Nielsenův film. Snůška trapných vtipů a hloupý příběh. Na Bláznivé střely ani povedeného Utopence na útěku tento film ani náhodou nemá. Navíc je okatě poznat, jak se tvůrci snaží napodobit styl humoru Z-A-Z, ale nepovedlo se jim to. Pravda, pár fórů se povedlo, ale ty trapné převažují. BTW jen taková zajímavost - Nielsena zde v českém dabingu nemluví Vladimír Brabec, ten v tomto filmu dabuje Andy Griffitha (Matlocka ze stejnojmenného seriálu). Ironií je, že dabér Matlocka Jan Pohan v tomto filmu dabuje právě Nielsena. Prohodily se jim hlasy, ale ani kdyby oba měli své dvorní dabéry, ten film by to nezachránilo. ()

L_O_U_S

Musím snížit hodnocení ze tří na dvě hvězdy. Oproti Bláznivým střelám slabota. Místy trapné, navíc spousta vtipů zanikne v překladu - "Vstávej, Dicku!" Ovšem jízda s lůžkem po chodbě kláštera v americkém nemocničním stylu nemá chybu. "U nás máme jedno přísloví." (217.) ()

Aleee89

Na tenhle film jsem byla poměrně natěšená, protože předtím dávali všechny tři díly Bláznivých střel, které jsou skvělé, a v Agentovi navíc taky hraje Leslie Nilsen... Nakonec to sice bylo taky vtipné, ale na Střely to nemá... ()

Anglie

Jasně, je to slabší než Bláznivé střely, ale o málo - pořád se jedná o velmi vtipnou a nadprůměrnou parodii. ()

Tygrys

Určitě je to srovnatelné s Bláznivou Střelou a Utopencem Na Útěku. Oproti Panu Magorovi a Vesmírné Prdě vynikající parody komedie. ()

lioncel

All the action. .. All the women. .. Half the intelligence. .. proč se vám to nelíbí, vždyť nás tajný agent WC 40 všechny zachránil před tím ďábelským plánem generála Rancora .. nevděčníci jedni nevděčný ! ... ()

lekr

Nemám rád Leslieho Nielsena a ten jeho debilní humor!! Trapné a vyšumělé vtipy, příšerní herci a naprosto tuctový příběh. Proti parodiím nic nemám ale tohle už je vážně dost ohrané. ()

Martin741

Slusna parodia, ktora je mixom vsetkych moznych parodii, ktore stihli vzniknut. Leslie Nielsen /Forbidden planet/ si sympaticky utahuje dokonca i z 007. Videl som aj Matlocka /Andy Griffith/ 76 % ()

rakovnik

Parodie s Nielsenem se vším dobrým i zlým, co k ní patří. Některé vtipy jsou k popukání, jiné trapné či zbytečné, občas sprosté. Oddychovka po náročném dni, kdy se nic neděje, pokud občas děj nevnímáte. ()

starbrejkr

Bohužel jsem asi čekal moc. Od Bláznivých střel se Nielsen nevyhne srovávání s nimi a Agent bohužel hodně pokulhává. Pár vydařených vtípků (nejvíc mě dostala asi hlasatelka odpočtu u bomby) nevyváží dost nudných pasáží a to je přitom film hodně krátký. ()

C0r0ner

Leslie Nielsen je pro mě navždy král parodie, ale tady šlápl vedle. Agent WC 40 je především parodií sama na sebe, než na nějaké ostatní filmy. Nebylo to skoro vůbec vtipné a i když člověk bezpečně pozná, co se stalo cílem žertování, tak se za celou pořádně nezasměje. 35% ()