Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006–2007

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Mariana Prachařová, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Daniel Rous, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Peřinová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová, Vojtěch Rohlíček, Alexander Hemala, Matyáš Rejthar, Ondřej Česák, Šárka Kosinová, Miroslav Hrabě, Kristýna Petrboková, Charlotte Fairman, Petr Herrmann, Radim Jíra, Kateřina Steinerová, Julie Válková, Jan Procházka, Jiří Wohanka, Petr Burian, Roman Štabrňák, Karel Polišenský, Igor Krištof, Zdeněk Palusga, Martin Faltýn, Zdeněk Škrdlant, Michal Gallo, Naděžda Prchalová-Vicenová, Čeněk Koliáš, Michal Roneš, Petr Kouba, Rostislav Novák ml., Bořivoj Penc, Jiří Poul

Z nových českých seriálů je tento asi jeden z nejlepších.. je vtipný a nijak moc se nezabývá stupidními vztahy s napodobeninou venezuelských telenovel... právě vtipnost je jeho silnou stránkou.. Igor Bareš jako milující otec, kterému občas mírně ujedou nervy.. po jeho boku Lucie Výborná co by milující manželka, matka i dcera... a kolem nich spousta dětí různých věkových kategorií... nehledě na jejich kamarády, kteří všichni dohromady tvoří skvělou skupinku a u tohoto seriálu se člověk prostě musí od srdce zasmát..(8.5.2008)

• Drom

Dal jsem tomu ještě šanci, abych byl fér a... no dobře, narazil sem na jeden díl náhodou mezi tím odpadem, co se teď všude povaluje na Internetu. A musím konstatovat, že jsem rád. Ano, jsem rád, že náhodou a jen na jeden, protože jinak bych asi změnil hodnocení na odpad. Ubohá all-family telenovela plná keců, trapnýho vykastrovanýho humoru na frekventovaná témata a vratce stojící na děsných postavách. Výkony některých aktérů jsou sice obstojné, ale ten mlýnek na výkaly se neúprosně otáčí a z každé scény padá jeden voňavej koblížek za druhým. A rozhodně to není ten s bílým proužkem kolem! Blablabla, hehehe, kecy, jů a hele, no pustit si to v půlce (kde jsem to spěšně bežíce na toaletu vyzvrátit vypnul) nepoznám, jestli to je Pojišťovna v růžové ulici nebo ňáká jiná kokotina. Střes se mi dostat ještě do zorného pole a půjdeš.(29.1.2014)

• MencaCZ

Nevím co si o tomto seriálu myslet. První díly byly naprosto dementní, takže dál jsem se seriálu vyhýbal obloukem. Nějakou náhodou jsem zase viděl díl z cca poslední čtvrtiny seriálu a ten se mi líbil, takže na zbytek seriálu jsem se občas podíval. Teď teda nevím, jestli byly tak strašně slabé jen ty první díly a potom byl seriál celkem dobrý. A nebo jestli šel s kvalitou na horu až na konci.(20.4.2011)

• lakikaki

Rodinný seriál, ktorý sa príliš snaží byť seriálom komediálnym. Zabávať sa však nebudete, možno vás akurát naštve úbohá imitácia Barta Simpsona (nejaký mladý člen rodinky Horákovcov), tak ako naštvala mňa... A ako tak rozmýšľam, nie je to ani seriál rodinný, to by musel byť zaujímavý aj pre iné vekové kategórie ako pre deti do 10 rokov. P.S. Potom, čo som začal tento seriál pozerať pravidelnejšie (z nudy) musím aj napriek jeho (ne)kvalitám zdvihnúť hodnotenie o jednu hviezdičku. :)(5.7.2007)

No, viděl jsem jeden díl a celkem nevěřícně na to zíral, protože to bylo velmi, opravdu velmi ujeté... Krok za krokem mi to ovšem nijak nepřipomnělo :D ... ale musím dát nějaké hvězdičky za scénu, v níž byla sexy hrdinka v brýlích (konkrétně L. Benešová, mlask!) coby objekt bláznivé mužské touhy (takový jev se "na plátně" moc často nevidí, tudíž to vysoce oceňuji) ... a jinak? Neškodná blbina, která je místy tak blbá, až je směšná; jsou mnohem nechutnější české seriály...(25.1.2008)

• - Představitel Ondry Jan Komínek byl později znám také z reklamy na Kofolu, v němž dívka nastupuje do vlaku a on na ni později křičí, že ji bude milovat do konce dní (AnnaZakova)

• - V čase 18:15 se mihne v pravém rohu ruka s černým rukávem. (TheStitch630)

• - Písničky, které v seriálu zpívá Tomáš (Jakub Chromeček), jsou ve skutečnosti zpívány Vlastou Horváthem. (David7)