Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006 - 2007, 39x53 min

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Mariana Prachařová, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Daniel Rous, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Peřinová Velebová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová, Vojtěch Rohlíček, Alexander Hemala, Matyáš Rejthar, Ondřej Česák, Šárka Kosinová, Miroslav Hrabě, Kristýna Petrboková, Charlotte Fairman, Petr Herrmann, Radim Jíra, Kateřina Steinerová, Julie Válková, Jan Procházka, Jiří Wohanka, Petr Burian, Roman Štabrňák, Karel Polišenský

Super český moderní rodinný seriál, který u nás dlouho chyběl. Je zde citelná láska stejně jako nevraživost, porozumění stzejně jako nepochopení, humor stejně jako vážné situace. Prostě seriál, který se mi líbí a z nějž jsem si nenechal ujít ještě ani jediný díl a dokonce jsem mu poslal asi pět hlasů do TýTý a budu pro něj hlasovat znovu. Nechápu, jak se Horákovi mohou někomu nelíbit, já je považuji za vtipný, humorný a moderní český seriál. A nestydím se za své hodnocení, protože tento seriál vážně mám rád a otevřeně se hlásím k jeho pravidelným divákům...(10.8.2007)

Nejlepší počin z českého seriálového průmyslu. Přesto 50% musí stačit. Na půl večera dobré spestření. Nikdy nebrat podobné seriály vážně, pouze jako zábavu a stále si opakvoat, je to jen český film. Dobré, že se autoři nesnaží za každou cenu dosadit do seriálu tu největší hereckou hvězdku součastnosti, a nebojí se hledat i v zapadlejšíš končinách a zvolit i méně známé herce. Je už trochu úsměvné, když vidím jednoho herce asi v 5 seriálých v týdnu najednou.(24.7.2008)

• josieaddms

Asi vůbec nejhorší seriál na světě. Uráží to naprosto všechno, ženy, muže, děti, rodiny, manželství... Nikdy jsem neviděla nic tak zlého a vulgárního. Naprosto všechno je tu špatně, a ještě je to naprosto nemorální. Herecký výkony jsou naprosto katastrofální, Bareš je nesympatickej, Vagnerová je odporná, Boudová je mi protivná, všichni jsou trapní, nevtipní, neuvěřitelný. Příběh to má stupidní, a zpracování naprosto amatérské. Vydržela jsem to z velkým sebezapřením, ale alespoň jsem viděla, co si Češi představují pod humorným rodinným seriálem. Všechny co na tom spolupracovali by měli normálně za takovéhle zamořování české republiky odpadem dát zavřít. Tak hrozné že se to ani nevidí, kdyby tu bylo ještě horší hodnocení než odpad, dala bych to tomuhle braku. Škoda slov.(6.1.2012)

A já dám tři hvězdy, protože se u toho doma s rodinkou vždycky nasmějeme. Seriál víceméně drží trio Honza, Eda a Standa :o) , Kuba Prachař je moje srdeční záležitost. Vztah Tomáše a Evy je také zajímavý. Jedinou výtkou je Tomášův zpěv nezpěv (poslouchat, jak za něj zpívá Vlasta Horváth je k nesnesení)(29.11.2009)

• TerezaTurz.

Řekla jsem si, že přimhouřím oči, když se jedná o seriál pro děti/náctileté. Ale on to NENÍ seriál pro děti/náctileté! Tudíž krystalický hnus, nenapadá mě jediný klad seriálu. (A argumentovat, že je to lepší než Ordinace či Ulice, je asi stejné, jako argumentovat, že AIDS není tak strašný jako mor a rakovina.)(9.12.2011)

• - Představitel Ondry Jan Komínek byl později znám také z reklamy na Kofolu, v němž dívka nastupuje do vlaku a on na ni později křičí, že ji bude milovat do konce dní (AnnaZakova)

• - Předlohou seriálu je španělský Los Serrano (od r. 2003). (MTHRFCKR)

• - Herec Igor Bareš a Daniel Rous si společně zahráli již v seriálu Pojišťovna štěstí (od r. 2004). (LEGACY)