Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

kingik

Zmutovaná rodinka ošklivých, nadržených a kanibalských lesních skřetů bažících po lidském mase, je zpět a je snad ještě ve větší formě než v jedničce. A i když je dvojka lepší než trochu unylá jednička, je na ní dost znát, že se jedná pouze o videofilm. Debutující režisér Joe Lynch evidentně hororovému žánru rozumí. Před kameru nahnal partičku mladých, hezkých, sympatických a vesměs nepříliš známých herců vedenou zkušeným harcovníkem Henry Rollinsem. Divák je tady svědkem jakési šílené reality show o tučné peníze, ale děj je zde zcela nepodstatný, protože do popředí se dostávají krvavá jatka. Brutalita je prezentovaná v daleko větší míře než v mírné jedničce, ale režisér na diváka neustále pomrkává, aby to násilí nebral vážně, navíc se celý film odehrává ve dne, takže krvavé scény dobře vyniknou. Vedle laciného "looku ", má film pomalejší rozjezd a nejhezčí holka Kimberly Caldwell je zmasakrována hned na začátku. Prostě v podstatě průměrný horor. 60% ()

InJo

Hnus. Mizerná béčková vyvražďovačka, které je jen o krvi a nechutných detailech. Pro příběh, postavy, nebo napětí tu místo už nezbylo... I absolutně tuctová jednička je mnohem lepší. Každopádně horory se zmutovanými burany už mi docela začínají lézt krkem. ()

Carol Pifková

Vraj som vravela, že táto dvojka sa mi veľmi páčila. Ak je to tak musela som byť na drogách a určite som bola aj veľmi opilá. Oproti prvému dielu to bolo slabé ale Wrong turn má aj horšie pokračovania ako Cesta nikam. ()

Frajer42

Zajímavá změna zápletky. Myslím, že se druhý díl vtipem vyrovnal prvnímu. Na druhou stranu co se týče hereckého obsazení a výkonů, tak si myslím, že druhý díl dost výrazně klesl. Příšerky jsou stále stejně škaredé a možná i o trošku více kreativní. Tak nějak globálně na mě druhý díl zapůsobil přibližně stejně jako ten první. 2* ()

Smok

Nápad s natáčaním akejsi reality show v lese je síce od veci, ale samotná atmosféra lesa je ok, mutanti sú ok, a jednu hviezdu prihodím za účinkovanie jedného z členov legendárnej hardcorepunk kapely Black Flag a frontmana kapely Rollins Band - Henryho Rollinsa. ()

PetrPan

Béčková dvojka je lepší než áčkově se tvářící jednička, odlehčený nádech s "pěkným gore" a překvapivě rychle umírající "sympatická hrdinka", co víc si přát ? ()

Claw

Přesně takhle má vypadat opravdový slasher!! Mnou dlouho opomíjený druhý díl mě naprosto posadil na prdel!! Jednička nestála za nic, ovšem tohle je jízda v podstatě od začátku do konce. Lesní slasher, který se mění v explotation až splatter. Neuvěřitelně nadupaná jízda, hektolitry krve, vnitřností, akce, zbraní, kanibalismu, úchyláren... no prostě všeho!! Kamera před ničím neuhýbá, všechno je vidět. Hnusárna dost extrémního ražení, která si samozřejmě vypůjčila jako inspiraci několik kultovek, ale i tak se v ní najde řada nových neotřelých nápadů. Nemohu jinak než dát za plný počet. Tohle jsem fakt nečekal, bavil jsem se od začátku do konce. Velké milé překvapen!! (jen pro příznivce žánru - slasher/gore/splatter/explotation) /85%/ ()

klerik

Vykrádanie HORY MAJÚ OČI a TCM pokračuje. A nie je to zlé. Je to slušne natočené aj krvavé, aj svižné. Zjavný úbytok atmosféry, postavy, ktoré si kvôli schéme reality show nedokážete obľúbiť - ale sympaticky sa nedá uhádnuť, kto to prežije. Mne však vadilo, že sa tvorcovia stále nedokážu odpútať od svojich predobrazov a neustále čerpajú zo známych scén. Finálna "rodinná" večera mi už doslova liezla na nervy. Imho, tento film narába s témou decka podstate šikovnejšie ako TCM: The Beginning. No a je tu jeden slušne vymetený zelený mozog, ktorý v podstate aj zábavný... Rovnako ako priznanie sa ku klasike BATTLE ROYALE... ()

SeBig

Sakra, tak u tohohle jsem se bavil víc než u prvního dílu! Hlavně Henry Rollins který rasil ty postižence tomu dodával koule a štávu! Pecka! ()

Cabal

Žádné originální dílko to není ale co do zábavy rozhodně převyšuje většinu současné horrorové produkce. ()

heyda

O chlup lepší než jednička, ale přesto nijak výrazně nevybočuje z hororového průměru ani originalitou ani zpracováním. 60% ()

jojinecko

Čo do miery gore a úchylnosti je to určite nadštandart, ale miera zaujímavosti, zábavnosti a atmosféry ostáva na úrovni totálneho priemeru... ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 4.11.2009 - namiesto toho aby film na JOJ začal tak ako bolo avizované (o 0.00h) začal o hodinu (!!!) skôr. Jednoducho hoďka sem, hoďka tam. Nič sa nedeje ... (4.11.2009) ()

Pítrs85

Je to sice brutálnější, krvavější i akčnější než první díl, ale ten mě stejně bavil o něco víc, pravděpodobně díky jeho hereckému obsazení (Eliza Dushku ;-) a vůbec lepším charakterům. Tady je to vážně výkvět, ovšem nad všemi ční ta parodie na Ramba, to jsem se musel fakt gebit :-)) Nemůžu říct, že by to nezažehlo mou zvědavost na další díly, ale už teď jsem si jistej, že první Wrong Turn zůstane v sérii navždy nepřekonán. ()

eraserhead666

První Wrong Turn, ač nepokrytě vykrádal jak Texaský masakr, tak Hory mají oči, mě překvapil tím, jak byl dobře, zajímavě a napínavě natočen. Na dvojku jsem byl hodně zvědavý, a asi proto jsem byl hodně zklamaný. To že to je opět vykrádačka a jedno velké klišé, mě ani tak nepřekvapilo, ale že to bude tak nezáživné, nudné a poruší to jedno z hlavních pravidel hororou, že málo je někdy více, jsem opravdu nečekal. Tady toho není více, tady je toho hodně, a až moc hodně. Veškerá děsivost (a takový ten respekt z ní) mutantní rodiny je rozmělněna rádoby romantickými motivy a snahou ukázat ji, coby sice dost zdeformovanou a s netradičním jídelníčkem, ale jako klasickou fungující rodinu. Na můj vkus se tady objevují až moc často a na dlouhou dobu. A to je špatně. Nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo to znechuceně vypnout. Kapitolou samou o sobě jsou hlavní postavy určené na porážku – vyjma Henryho Rollinse si všichni, co ve filmu zemřeli svou smrt „zasloužili“ a já jim ji přál. Ale to už je asi klasický fakt současných hororů. Wrong Turn 2 trpí všemi klasickými neduhy pokračování, ve snaze být drsnější a akčnější, se utopí v nudě, trapnosti a rádoby šokantnosti, která však působí spíše trapně odpudivě. Ani pořádně nevím, čímty dvě hvězdičky obhájit, snad první vraždou a Henry Rollinsem (a u něj ještě částečně ze solidarity, že jsme oba [byli?] punkeři). ()

SOLOM.

V Americe se to jen hemží nejrůznějšími reality show a tak není divu, že tenhle nešvár moderní doby někoho napadlo strčit i do hororového filmu. Nevím ovšem jestli to byl ten nejšťastnější nápad. Kouzlo jedničky pomalu vyprchalo a ani humorné pojetí to moc nezachránilo. Začátek se nese v dost nudném duchu a seznamování s pěticí soutěžících a štábem. Partička nejrůznějších individuí se rozhodla vydělat menší balík peněz a pro vítězství jsou ochotni udělat téměř cokoliv. Popravdě řečeno mě nezaujal ani jeden z nich svým osobním příběhem, ale za to Crystal Lowe svými vnadami. To že je spousta lidí schopná udělat pro slávu téměř cokoliv není nic nového a tak její strip nikoho nepřekvapí, ale potěší. Co se týká mentální rodinky kanibalů, tak ti nesahají bratrům z jedničky ani po kotníky. Jediné co mi vrtá hlavou je to, že jejich takzvaný otec si zahrál v jedničce toho pumpaře a teď tohle....Jednotlivá úmrtí měla určité klady, jako například roztomilou kreativitu a představivost tvůrců, kteří to vzali opět humorným způsobem ( např. dvojitá hetka do hlavy. V parodii se to začalo měnit až ve chvíli, kdy ten voják vzal spravedlnost do svých rukou a začal je zabíjet jednoho po druhém. Přesto všechno budu hodnotit film jako čistý průměr, protože jsem se tu a tam doopravdy zabavil. Slabší 3* ()