Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

Johny303

Tříhvězdičková klasika - egoistická sportovní hvězda nečekaně pocítí lásku a kouzlo rodinné pohody a náramně se díky tomu napraví. Jedinou skutečně silnou stránkou filmu je Dwayne Johnson. Tradičně... ()

lady01

Náhodou, mě se to líbilo. Náhodně jsem to viděla v televizi už dvakrát a celkem mě to místama i pobavilo... A neměla jsem chuť to přepnout nebo vypnout... :-) ()

Bozvav

Skvělá rodinná pohodovka pro víkendové odpoledne. Johnson překvapil tím, že fakt doopravdy hrál. Jistě, scénář je jedno velké klišé, ale natolik milé, že čert to vem. Všem účastníkům role sedly, muzika super. Za mne 80%. ()

zabro

Odpocinkova komedie, ktera nic nezkazi kdyz si to pustite pekne na vecer a nechate vypnuty mozek. Je jasne ze film ma docela hodne trapnych sekvenci, ktere doporucuji prospat, preskocit, navnimat. ()

BeranSon

Krásná, pohodová rodinná komedie pro celou rodinu. Mě film příjemně pobavil a musím říci že se na něj rád podívám znova. Dobře vymyslené postavy v čele s nadupaným Rockem v roli měkkého taťky a roztomilou malou holčičkou, která předělá celý život prvoligovému hráči amerického fotbalu. 7/10 ()

char_t

Drsňák + dítě = změna životního stylu? To už tu bylo tisíckrát... Ale pro Game Plan evidentně psal scénář někdo, kdo nikdy v životě dítě nepotkal... Prcek pak může být seberoztomilejší, ale když má slovník jak profesor filozofie, neustále moralizuje a za týden udělá z quarterbacka baleťáka, tak jí nevěříte ani ty vykulený oči. 40% a z toho minimálně půlka za Rockovy spoluhráče, jediné dobře obsazené a jakžtakž i napsané postavy. ()

Rathalos

Plan hry je sportova rodinna komedia,kde svalovec Dwayne Johnson zisti,ze ma roztomilu dcerku v podani milej Madison Pettis a dopadlo to vyborne,bavil som sa a smial,cize nemam co vytknut...:-) ()

guri

Velmi predvidatelny film. The Rock ako hlavna postavu filmu a hrac americkeho futbalu na vrchole slavy po osmych rokoch dozvie, ze ma dceru. Cez rozne peripetie (zabudnutie dcery na vecierku) a postupne zblizovanie sa film postupne dostava do svojho (nielen futbaloveho) finale. Predvidatelne, ale predsa len mile. ()

yossarian-

Rock je sympaťák a díky němu byla tahle slátanina koukatelná, I když sem u toho stihnul psát práci a vařit jídlo věděl jsem co se ve filmu děje a dokonce předvídal budoucí děj (tím se nechci chlubit - nebylo ani trochu složité). 3 hvězdy jsou možná moc ale já to tak cítím :-) ()

Torgal

Pohodová rodinná komédia. Je upečená z tých najtradičnejších ingrediencii, je predvídateľná od začiatku až po záverečný happyend, ale v rámci žánru jej nemám čo vytknúť. Rockovi poloha samoľúbej futbalovej hviezdy sadla, jeho filmová dcéra bola tiež chutná a tak nejak sa mi na tento film dobre pozeralo. Nie je to samozrejme nič prevratné, ale ako film na sobotný večer alebo aspoň popoludnie neurazí. 6/10 ()

Bird_house

Takový slabší kousek ukazující hlavně svaly The Rock a snaha o chycení za srdce dojemným příběhem.. Film plný falešných amerických úsměvů.. ()

Hpatrik

Člověk už dopředu tuší co od takového snímku čekat, ale film nefunguje ani v detailech, které určují, jestli se film bude líbit, nebo ne. Neosloví to ani herecky, ani humorem, a už vůbec ne příběhem, který je jasný už od první minuty. To nejzajímavější pro mě paradoxně bylo baletní vystoupení, na které bych se klidně na celé podíval znovu, což o filmu samotném říct nemůžu. ()

ViktorS

Z môjho pohľadu skvelá rodinná komédia, pri ktorej sa vždy pobavím a vždy si ju rád pozriem. Dwayne Johnson a Madison Pettis sa mi tu v podaní otca a dcéry veľmi páčili. ()

Design

ROzhodně lepší dvě hvězdy. Od toho filmu sem nic nečekal a kupodivu mě i bavil. Je sice příliš jednoduchý, předpovidatelný a cliché se tam hrne na konci ze všech stran, Ale i tak to bylo slušné. a The Rock je třída :) ()