Noc oživlých mrtvol 3D

• USA Night of the Living Dead 3D (více)

Barbara a její bratr Johnny přijíždějí se zpožděním na pohřeb svojí milované tety a ocitnou se přímo v noční můře. Smuteční rodinný obřad je hned po začátku přerušen, když z několika okolních hrobů začnou vylézat oživlé masožravé mrtvoly, které jsou na první pohled velmi vyhladovělé. Několik z nich se rozhodne pronásledovat i Barbaru, která se ze hřbitova snaží marně utéct. Nakonec ji zachrání místní vysokoškolák Ben, který ji odveze na nedalekou farmu. Její obyvatelé, Cooperovi, však odmítají historce mladé dvojice uvěřit. Když však celou farmu obklíčí oživlé mrtvoly, které by si rády daly něco lidského k večeři, rozhodnou se pro útěk. Barbara si však brzo uvědomí, že oživlá monstra nebudou tím nejhorším, co jí mohlo potkat, zjistí totiž, že šílený majitel pohřebního ústavu skrývá mnohem děsivější tajemství, před kterým není úniku... (oficiální text distributora)

Kolssteyn

Možná že ti, co si to někde stáhli, kdyby si k tomu stáhli i potřebné brýle, které byly výbavou filmu, bylo by jejich hodnocení jiné... holt, někdy je lepší si brýle sundat, jindy nasadit. :) ()

strikeman odpad!

Tak jsem dnes v trafice zbytečně vyhodil 99 Kč, a to za patnáctiminutový rádoby3Dsnímek. Proč patnáctiminutový? Protože déle se na tuto bezbřehou sračku nelze dívat - a to nejen z hlediska psychického, ale i fyzického, vzhledem k úplně zoufalému a rozmazanému 3D... O% ()

sadlokan

Za 27 minut mi z tv 3x nabídli jointa,to se jen tak nepovede!A S. Haig mě skoro celej film udržoval v přesvědčení,že je jenom blbej,jak já jsem naivní hlupáček!Co to je za lidi tam venku?Asi snědli špatnej trip! ()

jamesjimbo

hahahahah, za 49 Kč, v levných knihách s "3D" brýlemi, z toho filmu se mi udělalo špatně. ne ani tak z toho, jak byl špatný, ani, že by tam byly drsné efekty... ale ten 3D efekt, to byla fakt síla :-D dost jsem se bavil u toho filmu ()

Wolvie

Musel jsem to vidět na vlastní oči! Ta jedna hvězdička za to,že ani Brüna jsem se tolik nenasmál.Ale jinak vážně zlo! ()

chemicquei odpad!

To byl ale nehezký trapný nízkorozpočťák. Ano, je to komedie, horor nevim, a jestli účastníci před kamerama byli herci, tak já jsem superstar... Mimo jiný, 3D efekt z pásu na papírových brejlích jsem si opravdu nevychutnal. Popravdě, s brejlema jsem odkoukal asi pět minut, pak jsem usoudil, že bez nich to bude lepší. No, a tak jsem se na "3D" koukal jako na normální. Ono vlastně ani skoro nebylo poznat, že to je nějak upravený do tří rozměrů, tak mi to celkem vyhovovalo s brejlema čele. ()

Johny M.

Můj první kontakt s 3D a opravdu velký sklamání. Budu doufat, že to bylo filmem, protože jestli né, tak už nikdy více. Film sám o sobě, vzhledem k tomu, že mam rád zombíky, koukatelnej byl... ne že by to bylo nějaký mistrovský hororový dílko, ale jako komedie mi to rozhodně nepřišlo... ()

Likan7 odpad!

Filmy se rozdělují na áčko, béčko, céčko, déčko atp...a teď si ty jednotlivé kategorie rozřaďte do podkategorií, takže céčkový film má ještě kategorii áčko, béčko, céčko atp. Hotovo? Tak Noc oživlých mrtvol 3D je déčkový film s podkategorií céčko. Chápej sra*ka. ()

wOOzIe

jedna hvězda a budu přehánět.... film nemá prakticky žádnou pointu, snaží se o nějaký příběh, který ubec nemá žádný smysl, a ještě mmi kazí zážitek 3D, ptž se tam nic neděje..... nuda střídá sem tam, upplně nejvíc nelogické činy postav...film je jedna velká sračka.... jo možná že kdyby to nebylo 3D dám odpad, ale ono o zas tak užasný 3d nebylo.... občas sem se začal fakt i smát a newím jestli to byl záměr autorů nebo sou jen tak stupidní že nappíšou tak stupidní scénář..:D no aspon že sem věděl do čeho du....180Kč-nechoďte na to... je to fakt sračka! ()

Chuppa odpad!

Tak tenhle film byl snad tím nejhorším za který jsem utratil peníze v kině. 3D provedení bylo opravdu ubohé, herecké výkony příšerné, "příběh" stupidní a zombiové se pohybovali jak dementi. V půlce filmu mě už z těch papírovejch brejlí a rozostřenýho obrazu boleli oči a já se modlil aby už byl konec. ()

mazzarek odpad!

Když dcera kousne otce do krku, tak krvácí a oni mu to zalepí. V tom farář bouchá na dveře a oni ho vpustí dovnitř. Do předsíně přijde otec a hle, krk je v pořádku. Všichni jdou asi do obýváku a hle, krk už zase není v pořádku. Celý film stál za píp. ()

henrycruel

Urážka legendárního zombie hororu od mistra Romera, ale ono je holt jednodušší přiživovat se na slavné filmové sérii, než vymyslet svou vlastní! ()

Toumyk

Bože můj! Co tohle má být? Naprosto o ničem...nechuťárna, a to navíc ve 3D, ale proboha živého stříkance krve, létající kolem nás je přece naprostý nesmysl. 3D filmy by měly být kvalitní, aby si divák užil film opravdu v plné palbě, třeba Matrix Reloaded ve 3D...to by bylo. ()

huhulalka odpad!

Mám ráda nízkorozpočtové bijáky a retro horůrky, ale bohužel jsem zaspala část filmu v kině, to byla opravdu hrůza. ()

Josse1

Co k tomuto (ne)filmu říct. Koupeno za 99,- Kaček v trafice. Nejvíc mě k tomu potěšili dvoje papírový 3D brýle. Říkal jsem si bomba kšeft ať je film jakej chce. Z hodnocení tady jsem tak i přistupoval k filmu. Ano film je do nebe volající sr*čka ale já jsem se neuvěřitelně bavil. Film mi ubíhal rychle a ani jsem se nenudil. Efekty, herci a vůbec všechno stojí za houby ale koukat doma na 3D mě vážně potěšilo. Jo a Sid Haig je vážně hustej. "Ne nekousej mě. Nech toho. Tak pustí mě už někdo dovnitř" No paráda. ()

ArNEtis

Bože muj.. čí to byl naápad jít na to do kina a ještě 3D v našem užasnem kině kde byli 3D maximálně tak titulky a střepy z auta :D No nic, jako film nebo horor bych dala odpad ale zasmála sem se u toho docela dost. ()