Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

Kiedes

Tak to je nářez! Nic šílenějšího jsem neviděl. Zombie kuřata se líbají, porcují lidi, na kráječi řežou lidkský obličej a kvokají. Muzikálová scéna "holky s kozama" je výtečná. A na závěr se atentátnice odpálí za záchranu demokracie :))) Not in my house! ()

Matli

Sakra proč jsem 666tej, kdo toto dílo hodnotil?:-) Každopádně Kaufman je sakra divnej týpek. Myslel jsem, že větší úchylárna než je celá série Toxickýho mstitele není, ale omyl. Své pocity ani nedokážu popsat a to vydržím hodně, občas to bylo i mírně nechutné:) Bez počítačových efektů je to pro fajnšmekry fakt luxus. Jen ty zpívané pasáže mi tam moc nesedly, ale dalo se to. Zvláštních 80% ()

paolito

nářez nářez nářez!!! luxusní dobytčárna... jenom malá rada na závěr: nepouštějte si to sami, ale s partou ožratých dobytků ;) ()

Ippolito

V životě jsem neviděla nic nechutnějšího! A to vydržím hodně. Film je plný vtípků přesahujících hranici dobrého vkusu. Z množství stříkajících sraček, krve, zvratek, slizu, rozervaných vnitřností a dalšího keklu, kterým se ve filmu opravdu nešetřilo, mi bylo po celou dobu jeho sledování lehce na zvracení. Přesto ale oceňuji skvělé politické a společenské narážky, které svou ostrostí a trefností překonávají Borata. Co by asi Boratovi kritici, hodnotící jeho vtipy jako přehnané a nepatřičné, řekli na sexy muslimku oděnou jen do bikin a výbušnin pronášející: „Zničit Ameriku? Jen přes mou mrtvolu!“? Night of the chicken dead je film po všech stránkách extrémní. Je parodí na všechno včetně parodií samých. Nic mu není svaté, vyžívá se v absurdnostech, nechutnostech a zvrácenostech. Po překonání prvotního šoku ale můžu říct, že se mi film vlastně celkem líbil. No co, když se člověk rovnou nepobleje, tak se i zasměje. Každopádně se pro příště vyhne obloukem fastfoodům nabízejícím křupavé kuře. ()

Sud@Marast

Každá politicky nekorektní věta je okamžitě následována omluvou, muzikálové části jsem přímo trpěl.. Jedna hvězda za jedinou nápaditou splatterovou scénu v tom káefcéčku a za zesměšnění Starbucks při protestování. Nejslavnější a nejslabší Troma zároveň. ()

#47

Úchylárna...výstižněji to snad ani nejde popsat...všechny myslitelné tělní tekutiny tady tečou proudem, lidé proměňující se v kuřecí zombie žerou ty, kteří se ještě proměnit nestihli, hlavy padají, varlata se smaží na plotně, kuřecí hlavy se mixují v mlýnku atd. atd...občas je vše ještě proloženo lehce erotickým vtipným muzikálovým číslem...ale jinak nic pro slabé povahy. PS.: Myslím, že se vám nějakou dobu nebude chtít do KFC :-). ()

Eluin

Odporné, nechutné, primitivní, brutální..... - prostě všechno to, co máme rádi, že? :-D Troma je v tomto filmu nebývale ve formě! ()

Rockerman

Některé scény připomínají jiný podobně stupidní a šílený film a to Velké šílenství v malém hotelu, jenže Kuřata jdou ještě dál. Nechutné, vtipné a politicky nekorektní. Nedoporučuji sledovat při jídle! ()

Zoidlord

"Uvěřím v nadpřirozeno, až ho uvidím, mluvící sendviči!" Pekelná sranda od úplnýho začátku do úplnýho konce! Film plnej hlášek a nesmyslů... film, kterej si dělá srandu snad ze všeho! Nebylo to teda nic hlubokomyslnýho, to je pravda... Pět hvězdiček nedávám jen proto, že by asi byla svatokráděž dát 100% takový ptákovině... Ale za kouknutí to stojí každopádně! :D ... hehe... prej mluvící sendviči... ()

Kolyas

Konečně zábavná TROMA... Ani ne tak trademarky jako nechutnosti a nahota, ale velmi vtipné dialogy jsou zde tím, co mě bavilo nejvíc. A těch několik hudebních čísel nebylo taky úplně špatných. "Černoch vždycky přijde a uklízí po bělochovi jeho bordel. Ty samý věci se děly ve Vietnamu. Bílej viděl, že ze žlutýho se stává rudej a poslal černýho, aby to vyřešil za něj." ()

Paulusek odpad!

váženě?? tohle mi chcete říct, že to je až takhle koukatelný? tvůrci tohodle snímku museli vymyslet nějaký nový druh narkotik, protože na tohle se za střízliva nedá koukat. ()

onlavu

Americký patriotismus na každém kroku, boj proti nadnárodním korporacím a hambáčům z mekáče... No dobře, toť z morální stránky vše. Jinak ten film stál za starou belu. ()

filipes.lu

Tenhle subžánr filmů jsem si díky čsfd oblíbil. Říkám schválně čsfd, protože do tý doby. než jsem zde proklikával a hledal, čím si zkrátit nudu, neznal jsem ho. Neznal jsem tenhle typ úchyláren, bořící všechny konvence a racionální úsudek. Dokonce už jsem si zapamatoval i jméno p.Kaufmana a shlídnul víc jeho "sebemrskačskejch" hitů, pro úzkou skupinu diváků. Vždy jsem byl spokojenej. Až do teď. Chybělo tomu všechno, co dělá tromafilmy osobitými a bylo zde všechno, co bylo trapný a navíc. Nepochopil jsem, proč se to vlastně natočilo. Možná snaha o překonání nějaký tvůrčí krize. Jenže asi i tenhle typ debžoťáren musí mít něco do sebe. Chápu asi pokus o prezentaci názoru na fastfůd, ale vyšumělo to do prázdna. Já osobně jsem teda čuměl hodinu a půl na skeče, který by nezabavili ani puberťáka masturbujícím nad výlohou KFC. Trapas. ()

degster

Troma nám dala svoj najpríjemnejší snímok. Napriek všetkým nechutnostiam a lacnote. Vďaka Arbiemu, Dennymu, humoru a piesňam. ()