Alex Wright je velkým fanouškem filmu Grave Encounters a je doslova posedlý snahou získat důkaz o tom, že události, které se ve filmu staly nejsou smyšlené. Proto se rozhodne s přáteli vydat do psychiatrické léčebny, ve které se původní účastníci filmu setkali s nepřestavitelným zlem. Jenže jeho posedlost ho může stát život a také životy jeho přátel. Skupina bude muset využít všech svých znalostí Grave Encounters, aby se z toho dostali. (topr harley)

Nemik96

Po tom co mě zaujal první díl jsem od GE2 měl určitá očekavání,bohužél jak už to většinou u dvojek bývá pravidlem, stojí za hov*o :) První polovina filmu bylo to nejhorší co jsem kdy zažil ať už herci u kterých jsem bouchal šampus po každém umrtí tak atmosféra filmu naprosta kopírka prvního dílu v mnohem horším provedení. Jedina věc za kterou uděluji hvězdičku je ten přerostly sráč ve ventilační šachtě ten se opravdu povedl. 1* a nikdy více. ()

danielosbourne

Nepovedená vykrádačka REC a Záhady Blair witch. Vážně je tohle myšleno vážně ? Doufám, že se zítra probudím a zjistím, že to byl jenom zlej sen. Všehovšudy dvě a půl lekací scény a u obou víte že to přijde. Pokud bylo účelem jet na reálnou notu, jako že to tak vypadalo a bylo to řečeno v každé půlhodině filmu, proč tam dávaj takový hovadiny. Nadpřirozené jevy...ano proč ne...ale výjevy z minulosti ??? Absolutní blbost. Mohli rovnou ty kamery dát duchům do ruky a nemuseli platit herce. Na konec si ještě neodpustím tragické zvolání jako u Wrong turn 2...." Bože oni mluví " :/ Hrůza. ()

AdamesWWE

[2/10] This is fuc*ing bullshit. Výsmech voči jednotke. Fu.. Ťažko hladám správne slová. Samotný film nieje až tak zlý, ale záverečný zvrat ktorý sa tu ukáže je tak trápny a zbytočný, že to úplne zmenilo celé vyznenie tejto časti a voči jednotke je to tiež nespravodlivé, nakolko to bol dobrý horor. O tom zvrate nebudem písať- je to na dlho a nechcem spoilerovať. Ale je to mizerné a úplne dno tých ktorý to takto chceli zakončiť. Film je ako celok rovnaký ako jednotka, pol hodina zoznamovania s postavami a zvyšok v budove. Herci o dosť horší, film je celý podaný v teengerskom štýle a výrazne mu to ubližuje, nieje tu žiadna postava ktorej by sa dalo fandiť. Sklamali ma aj hororové scény. Sú nevýrazné, zle načasované, predvídateľné a neobsahujú žiadny dobrý moment ktorý by aspoň za niečo stál, žiadne lakačky a nič podobné. Napätie a atmosféra to je takisto nulové. Čo môžem pochváliť je pridanie hlavného hrdinu z jednotky do tejto časti. Ked´ si to zhrniem, som dosť sklamaný ako to dopadlo. Grave Encounters 2 je slabý horor. Je to kopirák jednotky s teenegerským obsadením, s rovnakým dejom a s nedostatočne dobrými hororovými scénami, takže film nemá čo ponúknuť a už vôbec nemá čím prekvapiť. Po vydarenej prvej časti som čakal pri najhoršom podpriemerný horor, ale ani tie 2* filmu nedám, pretože záverečný zvrat mi absolútne zmenil názor na túto časť a už ju nechcem viac vidieť. Nieje dôvod. ()

Krabak odpad!

Velice, ale opravdu velice špatné pokračování. Trapně se to snaží vyžrat jendičku. Bohužel jakákoliv strašidelná atmosféra je ta tam. Bohužel je to tak blbé, že všem hlavním postavám přejete smrt. A do třetice "bohužel"... tu nejvíce iritující osobu to ve filmu mine. A hřebíček do rakve zatluče trapné zakončení vcucnutím do prdele domu a otevřením čarovných dveří do země Oz....sorry, ale proč tyhle sračkoidní pokračování vůbec vznikají? Par. Activ 2 a více, REC 2 a více, VHS2, Wolf Creek2, I Spit on Your Grave 2, Silent Hill 2, i ten Saw 3 a dál... atd, vše jsou totální propadáky a jen to fandy hororů nasere a znechutí. Za tyhle filmové pokračování dobrých jedniček by měli jít všichni scénáristi v čele s režisérem na elektrické křeslo!--->5% ()

Corpsegrinder

Zoufale nudnej rozjezd ale potom co začne bubáctví v blázinci je to ve starejch kolejích a člověk se opravdu bojí. Že je to kopie jedničky to mi snad nevadí když byla dobrá. Samozřejmě pobavil i korejec co pronesl větu MENŠINY TO VŽDYCKY SCHYTAJ JAKO PRVNÍ a asi 5 minut nato jako první ve filmu zařve :)))) Bohužel poslední třetina se starým známým už výrazně kulhá a za posledních cca 30-40 minut přijde už jen jedna lekačka, což je škoda. ()

Teabag

Nebylo to zlé. Pořád lepší než pokračování The Blair Witch Project, které původní film naprosto deklasovalo. Tady to alespoň docela sedělo. ()

J*A*M*A*L

Hororově to vlastně působí stejně jako jednička, ale bylo to slabší.Aspoň tu zhruba poslední půl hodiny, kdy se na scéně objevil Lance Preston z jedničky a na konci, kdy se tam objevila ta černá díra, nebo co to mělo být už bylo moc přehnané.jednička byla určitě lepší a navíc jako horor to na mě působilo lépe a nevypadalo to tak nesmyslně jako dvojka, která od nastoupení do léčebny byla hodně nesmyslná. ()

Haymar

Totálně zbytečný pokračování vcelku solidní duchařiny... Debilní nesympatičtí herci, hovadsky napsaný postavy a duchové, co chtěl bejt za mediální hvězdy?!?! Mno a to finále?! Blamáž! Fujtajxlnadlabem ()

ProgLaney

Nebyl to vyloženě průšvih, ale jinak klasická "dvojka" hororu...trochu se přitvrdilo a akce nastoupila velice brzo a jen tak na tempu nepolevila. Bohužel, vše bylo tak trochu předvídatelné a co se efektů a "hrůz" v prostorách jinak velice atmosférického sanatoria týče, tak nic moc nového nepřináší...opět ty protáhlý ksichty (což vzhledem k zápletce asi má logické opodstatnění) a podobný lekačky. Uvítal bych něco nového a více šokujícího...Na druhou stranu, potěšila mě hlavní zápletka, která vlastně někoho vůbec na ono místo přivádí znovu i zvrat v podobě nečekanýho "obyvatele" sanatoria. I závěr ušel. Když vezmu pro i proti, jsou to poctivý 3*. ()

Gumrice

Lepší atmosféra, (pro mě) lepší děj a sympatičtější herci. Nechci tady pět nějakou chválu, na to mě zase film tak moc nezaujal, ale tvůrci se nyní nejspíš rozhodli napravit škody po prvním dílu. Povedlo se. Rozhodně zde neplatí, že dvojka a další pokračování jsou vždy horší než jednička, pro mě v tomto případě naopak. Při vybraných scénách jsem si dobře stříkla, což se nedalo říct u prvního otravného dílu. Jestli se chce někdo bát, tak si myslím, že není špatné si takhle večír film pustit. Kdo viděl Grave Encounters, chápu, že se mu do dvojky chtít nebude, ale věřte, nebudete litovat. Ano, je to sice celé přitažené za vlasy, ale ve světě dnešních filmů (hororů) je to zcela běžné, nemyslíte? ()

mosnak odpad!

Jednička byla sračka a dvojka pokračuje dál v tomto trendu. I když musím uznat,že ten duch co vypadal jako hajzlpavouk byl dobrej. Ovšem to je vše. Stupidní příběh s dementním odkazem,že můžeme brzy očekávat třetí pokračování. Je to ne! - 1% ()

wampire23

Asi 10 minút celkom uchádzajúce a napínavé dobrodružstvo s kvalitnými trikmi zachytené na digitále. A toto dobrodružstvo je obalené v hrubej vrstve sračkoidnej a tupozrivej ,,konšpiračnej" reality. Kvalitatívne je to o niečo slabšie ako prvý diel, ale zas nie oveľa, keďže ani prvý diel nebol nejakým skvostom hororovej tvorby. Niekedy to vyzerá, že tvorcovia hororových snímkov si musia myslieť, že sme naozaj totálne retardovaní, keď dokážu donekonečna na svoje snímky lepiť BY TRUE EVENTS. A tu šli ešte ďalej a netvrdia to len v prvej vete film, ale opakujú nám to v každom druhom zábere. ()

RomeroIsGod

Tak jednička mě překvapila a bavila (možná až na přehnanej závěr), ale dvojka je už jenom tupá vykrádačka. Všeho je víc, je to rychlejší, ale tím to tak končí. Chybí atmosféra, herci jsou tupci (přerod hlavního "hrdiny" je trapně vokatej) a vůbec je to takový nedomrlý. Škoda. 55% ()

Flopik

Očakával som veľa a dostal som no dosť a preto to nieje 5 hviezd ale iba 4 :).Presne do 36 minúty som sa nudil ale potom to začalo.Pár krát ma aj myklo.A keď som dal 4 hviezdy jednotke tak by som sa necítil dobre keby som ich nedal aj sem.5 nie zato že 36 minút som sa nudil a koniec sa mi nepáčil :).Nuž myslím že to nebol zbytočný film. ()

Ronaldo79

Úvodní investigativní třetina působí velmi zajímavě a dodává snímku autentičnost, druhá třetina evokující strašidelnou atmosféru prvního dílu sice nepřináší nic nového, ale připravuje diváka na možný nevšední konec, který se nakonec... za chybu považuji zjevení Lance Prestona z původního dílu, od tohoto okamžiku flm spadá do vlastní, nevím, jestli chtěné sebeparodie, protože atmoška ztrácí své kouzlo, no, celkově to jde o několik stupňů dolů. Nebýt té hloupé a přestřelené poslední třetiny, mohlo to trumfnout i první díl. 4/10* ()

Lilloos

Jednička byla rozhodně děsivější, ale to je možná ten důvod, proč se mi dvojka líbila víc. Nerada se bojím :D Ne, tohle pokračování má prostě něco do sebe. Ano, většina scén je naprosto očekávatelná (propadnutí oknem), příšerák, na kterého jsem se těšila z obalu filmu, se sotva mihne a dějovými zvraty spadá snímek spíš do ultra trhlé fantasy. A na to hned několik důkazů: Sean (Pán prstenů - Glum), "budova se mění" (Harry Potter - schodiště se mění) a Alex, který mi neskutečně připomínal Edwarda ze Stmívání. Jenže to, jak v závěru všechno popřeli, byl vážně chytrý tah. Ani nemluvě o tom, jak skvěle jsem se bavila (prdy místo duchů). ()

TheSpearCZ

Mohlo to být dobré pokračování předešlého dílů, ale místo toho se nám dostavilo pouze zklamání. Neskutečně dlouhý rozjezd a když se dostanou konečně do tak vysněné léčebny, tak se tam vlastně nic nového nestane... tedy pokud nepočítáme to, když duch už taky začne kamerovat (ano opravdu ano :D). Další problém je ten, že opravdu se za celých 100 minut neleknete !! Tohle se u takových hororů nedá prominout a proto 2* a doufám, že třikrát stejný film už neuvidím. ()

Heero

Kdyby tvůrci zkrátili první polovinu filmu na půlku, bylo by to mnohem lepší. Druhá polovina filmu už je starej dobrej Grave Encounters v hrůzostrašný psychárně. ()

Hernycztek

Jak už to bývá u pokračování, většinou za moc nestojí a Grave Encounters 2 není výjímkou. Téměř hodinu se nic nestane a je to čistá ztráta času. Sympatické herce z jedničky tvůrci vyměnili za přihlouplé, zhulené, nesympatické teenagery, kterým se nedá přát nic dobrého. Jediná pozitivní věc, která se tu dá najít je, že oproti jedničce je tu více ,,tajemna'' a drobet lepší efekty. Hlavně za ty strašné (ne)herce dávám pouze 2*. ()