Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Paviozo odpad!

Tenhle film jsem viděl na vysokoškolské koleji v takovém stavu, že mi přišlo směšné naprosto všechno. I otevřít obyčejné dveře byla děsná sranda. Pak jsem si pustil tento film a okamžitě jsem ze všeho vystřízlivěl. Tak hroznej zážitek to byl že se tomu nešlo smát ani v tomto stavu. Při bdělé mysli už jsem se podívat neodvážil. ()

hero_bk odpad!

Myslel jsem, že demenci Tohle je Sparta! už nikdy žádná parodie nemůže překonat. Ale tohle je vážně síla! Fekální "humor", který nemá s humorem vůbec nic společného snad nemůže přijít vtipný vůbec nikomu... Za 33 minut jsem se dvakrát pousmál, což je na parodii trochu málo, a dýl už jsem to fakt nemohl vydržet... ()

jos_sep

Neskutečná nálož debility a trapných scének. Některé z nich byly ale tak stupidní, že jsem se musel smát. Za to ta jedna hvězda :) ()

Haloo5 odpad!

Žiadna paródia. To iba tvorcovia zobrali zopár filmov, poriadne ich znásilnili a výsledok pustili do sveta. ()

butterman odpad!

Bezpochyb nějvětší tragédie letošního filmového ročníku. Necelá hodina a půl tohoto "filmu" ve mě zanechala hluboké jizvy na duši a ztrátu tak půl roku života. Prostě se na to ani nekoukejte, nemá to cenu. ()

Suomi odpad!

Jak může někdo natočit takovou hovadinu, to nechápu.Proboha na co to byla parodie?Na rozumné uvažování?Jediný co ušlo bylo jak chipmunks předvedli evil zpěv ()

stephano odpad!

No jako je to příšerný, ale priznam se že sem se dvakrat zasmál. ale spis z tolerance. Hlavně nechápu proč se uchylujou pořád při tech parodiích vysvětlovat co parodujou. (To jsi něměla dělat Kung fu pando) Dit vsichni viděj že to je kung fu panda, copak je nějaka jina panda co dělá bojový umění?. A takovyjhle vysvětlivek pro dementy je ten film plnej. Škoda že neni plnej vtipů protože humor to postrádá uplně. ()

Billy.3 odpad!

Stáhl jsem si tento film jen proto, že jsem chtěl vidět, jak vypadá nejhorší film všech dob. No musím říct, že to bylo ještě horší než sem čekal. Bohužel jsem se ani jednou nezasmál a to se u mě moc nestává, protože se směju jinak každé kravině. Ten, kdo si zaplatí lístek za 90 Kč, aby to mohl vidět v kině, tak je podle mě blbec nebo prostě neví co s penězi. Jinak nedodíval jsem se ani do půlky protože se to fakt nedalo. Opravdu nikdy jsem neviděl nic horšího. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány