Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

ac1976 odpad!

Jediné čím ma tento grc zaujal bola príšera Amy a jej závislosti. Okrem tejto scény je to celé hrozná katastrofa, ktorú korunuje svojím užasným výkonom "herečka" Kim Kardashian. Nestačí, že táto mediálna parazitka nevie hrať, ona sa nevie normálne hýbať, to asi kvoli tomu hrošiemu zadku. Hodí sa snáď len na točenie domáceho porna, pri tom by mala zostať. ()

kubilov odpad!

Doteď jsem měl k filmům Jasona Friedberga a Aarona Seltzera jisté omluvy, protože byly většinou docela i vtipné, což se ale Disaster Movie netýká ani omylem. ()

Brano odpad!

Po pár minútach som to vypol, nič horšie som už roky nevidel. Toto má byť komédia? Tí dvaja tragédi Friedberg a Seltzer sú najväčšie omyly kinematografie za posledné roky ! a to som už videl všeličo. Epic movie,Date movie, Disaster movie, Vampire sucks, čo to bude na budúce? Ľutujem tých čo boli na tom v kine. ()

Pitryx

Pište si všichni, co chcete, ale tyhle ptákoviny jsou moje zboží a můžu je furt dokolečka dokola. Dal bych více, ale mám alergii na zpívání a tanec ve filmu. Tady ho bylo zbytečně hodně. To film hodně strhlo. Ale jinak jsem se koulel i u trošku zbytečných vulgarismů. ()

adamix

Len ďalšia zbytočná americká pakovina. Pri niektorých komediách je primitívny humor dosť dobrý (Agenti dementi), ale tu... ()

Mr.Sombrero odpad!

Absolutní filmové dno. Dali jsme si s přáteli výzvu podívat se na nejhorší film podle IMDb, ale tohle předčilo naše očekávání. Mišmaš scén odkazujících na známé filmy či seriály plných absolutně nevtipného trapného humoru. Nechápu, jak někdo mohl po přečtení scénáře odkývat hraní v tomhle „veledíle“. Zatím jsem nic horšího neviděl a doufám, že ani neuvidím, bolela mě z toho hlava, doporučoval bych to sledovat jedině v nějakém stavu kdy o sobě nevíte, aby vám to nezpůsobilo žádnou újmu a nic jste si z toho nepamatovali. Upřímně lituji těch, kteří viděli tento film, převážně těch, kteří zaplatili za lístek do kina. Už nikdy víc! ()

erapo odpad!

Film si určite nájde nejakých fandov, napr. z priaznivcov filmov typu Scary Movie a Meet The Spartans... tých normálnych zaujme možno tak Kimberly Kardashian a Carmen Electra! ()

rador

Na obálke k filmu nádherná Socha slobody, ktorá sa vo filme ani raz nevyskytne. Jediné sklamanie. Všetci ktorí tvrdia,že sa ani jeden krát nepousmiali pri nejakej scéne klamú, alebo nevideli originál filmu ktorý bol parodovaný. Za šialený, nezmyslený dej typický pre ozaj blbé paródie, ktorý sa presúva od jednej scény do druhej otrasmi Zeme a meteoritmi 1*. Za odfláknutú kameru, ktorá sníma aj bežnú premávku mesta v ktorom sa natáča :) 2*. Za hercov ktorí hrajú vo filme niekedy aj šesť postáv 3*. U mňa osobitne je 4*. za paródiu Juno. To si neodpustím. A tá 5* za finálnu pesničku v ktorej som napočítal za 3 minúty 50x slovo fuck. Tak sa má hodnotiť Disaster.. D.M. je rozhodne lepším filmom ako Date Movie alebo Epic, poprípade SUperhero. ()

Yivo

Popravdě , věděl jsem do čeho jdu , když jsem TOMUTO zasvětil 1.5h mýho života a opravdu to už opakovat nebudu. Nejspíš za to , že jsem to čekal , ale i za těch par momentu , kdy to bylo "skoro" vtipný a hlavně za ten závěrečnej song dávám 1* ()

Toumyk odpad!

Ještě větší sra*ka než Epic Movie. Naprosto trapné, ubohé.... . Nechápu že tvůrce ještě někde neukamenovali. Poté co lidi odcházeli z kin a rozhazovali popcorn a proklínali je... . ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány