Scott má několik dní před svatbou s Amy, a tak se se svými přáteli, Justinem, Mikem a Carterem vydá na rozlučku se svobodou do Las Vegas. Čtveřice se nadšeně vrhne do Strip klubu, kde se seznámí s Nikki a Angelou. Sexy společnice pozvou pány na soukromou party na kraj města. Ráno však Scott, Justin a Carter zjišťují, že Mike (ženatý se dvěma dětmi) chybí. A kromě něj také Nikki. Spolu s Angelou se je vydají hledat. Jsou však uneseni a brzy jim je jasné, že budou muset ukojit choutky sadistického elitního loveckého klubu… (Cinemax)

folklorman odpad!

Absenci Slovenska (ČR) a ELiho!!! prostě neodpustím. No i tak je to strašné a odfláknuté, ale možná tento shit konečně otevře oči těm, kteří tak zbytečně kritizovali předchozí (Eliho)) geniální díly. ()

BMAJTZ

Přesun do amerických vod se mi osobně moc nelíbí, ale jinak je vše při starém. Film je plný nelogičností, ale to jsem si už u tohoto žánru zvykl. Každopádně se ubralo na nechutnostech a to docela výrazně. ()

sedm.1

Opustit slovenský Hostel byla skutečně obrovská a zásadní chyba. Nechci se nějak dotknout slovenských uživatelů, ale drsné, nehostinné, syrové a nekompromisní prostředí, kde se odehrávalo řádění z prvních dvou dílů bylo prostě jasným tahounem a Vegas může být jinak jakoliv super, ale oné jedinečné, hororové atmosféry, kterou nabízelo právě Slovensko, zde nemohli autoři v životě dosáhnout. A tím, že jí třetí Hostel touto výraznou změnou ztratil, nezbylo v něm už poté prakticky nic jiného pozitivního. Zápletka nudná a blábolovitá, herci nevýrazní, napětí žádné, krvavých momentů velmi málo a zároveň i se slabými efekty, zásadní zvrat trojky neskutečně směšný, či hned lépe řečeno blbý, zkrátka to bylo celé už o ničem. Dvojku jsem kritizoval především za to, že se v ní s ohledem na jedničku událo naprosté minimum změn, v trojce se těch změn událo zase naopak tolik, že už pomalu nemá s původními dvěma díly společného vůbec nic. V Hostelu 3 neni krev, neni napětí, neni atmosféra a vlastně tu nejsou ani nestydatý holky :), vyskytuje se tu jen spousta nudy v nezáživné zápletce, takže fakt špatný. Pro Hostel byla zkrátka syrovost tím nejzásadnějším prvkem, bez ní zbylo ale jen béčkové, tuctové divadélko. ()

herr_carter

Zatímco u Hostelu 1 ještě jeho většinovou idiocii potlačil alkohol, tady už nepomohl ani ve větším množství, jedna hvězda za precizně odříznutý ksicht jednoho z ultimátních neherců................moje hodnocení = 2 z 10. ()

KoRner

Ešte jednoduchšie ako jeho predchodcovia. Las Vegas je príliš svetielkujúce mesto aby dodalo hororu tú správne temnú atmosféru. Jediná gore scéna je dosť málo, ale aj tá je technicky dosť smiešna. Za ten netradičný happy end tak necelá jedna hviezdička. ()

BlackTom

Na jednej strane poriadne vidieť, že trojky sa už nezhostil Eli Roth, na strane druhej je to tak trochu originálnejšie a nápaditejšie, hlavne čo sa nápadu reality-show stávok týka. Kretschmann je skvelý ako vždy, preto ma zamrzí, do akej sračky sa to zas po dokonalom Pianistovi púšťa. Zvyšní herci sú úmerní kvalite a žánru filmu - proste len do počtu. Niektoré dejové zvraty však potešili a preto som nie príliš dobré ** prehodnotil na slušné ***. Po dvojke ovšem veľké sklamanie. ()

iXtr3m3

Lepšie obsadenie, lepšie zasadenie ako v dvojke, lepšie hodnotenie. Ale nič svetoborné. Už taká klasika, povedal by som :) ()

Holina

Pro fandy série Hostel je to zřejmě pohlazení, byť je princip "továren na maskary" trochu jiný. I tak ale nečekejte kdovíjaké inovace. Režii má na svědomí člověk, který se motá kolem Rotha a Tarantina a vůbec přebírá jejich projekty (kromě Hostelu třeba Od soumraku do úsvitu II). ()

MareT.

Nenapadá mě jediný důvod, proč bych si měl stěžovat. V rámci žánru je to naprosto snesitelná jednohubka, která ctí žánr, snaží se šokovat (celkem samoúčelně) a gore jim není cizí. Herci hrají uspokojivě a i když konec trošku přepískli tak se mi film prostě líbil. Líbílo se mi také, že změnili motiv krve lačnících úchylů. A kdyby se film jmenoval jinak, tak se taky vůbec nic nestane. ()

danielosbourne

Pokud vám můžu radit, za žádnou cenu si nepouštějte tenhle film s českym dabingem. Fillm sice ani tak za moc nestojí, ale dabing to totálně dorazí. I přes to musim uznat, že ten konec je zajímavej. Od scény ženich vs. svědek se to začíná aspoň nějak vyvýjet. Takže filmu s originálnim znením bych dal nejspíš 2,5 hvězdy a protože mi to dabing všechno zmrvil, dávám 1,5 hvězdy. ()

AdamesWWE

[5/10] Od tretieho Hostelu som si veľa nesľuboval a na moje prekvapene to bola celkom dobrá zábava, ktorá rýchlo ubehla. Prostredie sa meniť nemuselo, ale potešila ma pomerne originálna časť zabijackej show, ale mohli potenciál viac využiť. A tiež sa mohli viac pohrať s hororovými scénami, je ich málo, ale páčili sa mi. Aj tak je tretí hostel ako horor čistý priemer, po čase som nanho zabudol a nieje tu jediná vec prečo si to opäť pustiť. ()

HonzysKISS

Na tomhle díle je naprosto výborná redroomka a její zpracování. Jinak je to bohužel asi tak všechno. Je hrozně velká škoda, že je tu zase o dost méně brutality. Přitom ten nápad a ty možnosti jsou tady hodně přístupný. Dokonce i zvraty jsou tentokrát docela fajn. Jenom mě prostě štve, že se všechny drsný scénky odehrávají mimo kameru. To je pak to mučení o ničem… ()

Teabag

Na videofilm vcelku dobré. Jak už napsal J*A*S*M Hostel Part III, v jednotlivostech opravdu dokáže překvapit. Gore je trochu potlačen a do popředí vstupuje trochu více dějovosti. Nízký rozpočet je ale dost znát. ()

ondrula

No co říct na horor, který je slabým odvarem předchozích dílů, které byly samy o sobě sračky? Tak hlavně od toho dal ruce pryč i Eli Roth, král béčkových hororů; nejspíš proto, že ačkoliv se film jmenuje "Hostel", o hostelu tam není ani řeč. Člověk by řekl, že to tedy bude samoúčelný exploiťák, ale i to mučení tam probíhá tak nějak bez nápadu a bez řemeslné zručnosti (myslím filmařské), takže poté co dojdou v rozpočtu prachy, se dočkáme už jen scén, kdy se úchyl blíží k oběti s rozbruskou a následně je vidět už jen krvavý stříkanec na zdi. Dost nuda. Mimochodem, Ukrajinci v tomto filmu mezi sebou mluví anglicky... asi aby se Amíci nenamáhali čtením titulků. ()

venom14

Na to že je to video film a předchozí dva díly šli do kin, se mi zdál tenhle zatím nejkvalitnější. Žádná pecka to ale taky není. Nikdy jsem nechápal proč jednička byla nejděsivější film desetiletí, protože se mi nikdy scény nehnusily a zde je to stejně SPOILER: nanejvýš scéna sundavání kůže s obličeje a sekání ruky, jinak střílení šípů do těla a to že šváby nalezou holce do pusy k vrcholům drsných scén opravdu připsat nelze(nejsem nějaký fetišista :-D )KONEC SPOILERU. Ale co mi vadilo nejvíc, bylo že film byl scénářem naprosto přezvratovaný, každých deset minut se stalo něco "nečekaného" když už jste si mysleli že víte jak to bude. ()

Paldiny

Tretí diel mieri z našich končín priamo do Vegas, kde sa vracajú kozy a po vážnejšom predchodcovi tiež humor z jednotky. Škoda umiernených popráv, vydarila sa iba prvá a zároveň škoda, že film nekončí záverečnou detonáciou, ale pokračuje trápnou odvetou, akú nemali ani gule ukázať. ()

aLPaC

Je vidět, že se v podnikání daří. Nejen, že se přesunuli z východní Evropy do Las Vegas, ale také udělali spešl místnost pro voajéry. Ne, to bylo opravdu cynické. Tento díl se snaží o nové prvky, nicméně je vidět, že se jedná o video. Nemůžu však říct, že by trojka byla horší než předchozí díly, protože ani jeden díl žádný zázrak není. ()

Reverger

Tohle už by mělo skončit. Kdyby alespoň film, který se už od prvního dílu drží té stupidnosti, skončil jinak, snad by mi to i stálo za jednu * navrch. ()

mira007

Poetika temné východní evropy ja tatam a přenesení děje do Las Vegas je asi oživení, které nikam nevede, opakující se téma, herecké výkony nicmoc, trochu prsa, trochu krve, je to koukatelný na dlouhý zimní večery jinak bída. ()

wampire23

Také dosť dobré dve hviezdy. Je vidieť, že Roth a spol. sa pod toto dielko nepodpísali. A možno ma to aj trochu mrzí. Takto ostal tretí diel niekde medzi jednotkou a dvojkou. A najhoršie, že tomu chýba tá krvilačnosť, že gore ustúpilo do úzadia, pretože to mohli byť celkom slušné jatky. Toto bol taký diétny Hostel. Ale aspoň mi nerobilo také problémy dopozerať ho ako dvojku. Po ultrakravine akou bola Human Centipede 2 mi toto prišlo celkom vhod, aj keď aj toto je samozrejme kravina. Ale aspoň sa snažila na rozdiel od pána Sixa. ()

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem