• Sonnik
  *****

  Děsně nekorektní a děsně vtipné! Archer je korunovaný vůl se slabostí pro luxusní prostituky, alkohol, svoji ex Lanu a ještě k tomu trpí maminkovským komplexem. Do party k němu přidejme jeho šéfku a matku zároveň, šíleného vědce Kriegera, věčně šikanovaného sluhu Woodhouse, sekretářku se zvláštními sexuálními choutkami a další vymazlené postavičky. Bomba! "Tacktleneck!" S01 - 100%, S02 - 100%(22.6.2011)

 • zelvicka.
  *****

  "Sterling Archer, nejnebezpečnější agent na světě," řekl s výrazným východoevropským přízvukem. Seriál si bezesporu bere na mušku jistého jiného tajného agenta, nicméně se podíváme i do pozadí takové špionážní agentury, jen abychom zjistili, že v ní vlastně pracuje parta docela obyčejných lidí - tedy, kdybychom jejich úchylky vyprůměrovali. Ředitelka je tajnůstkářská alkoholička, sekretářka je masochistka ládující se LSD, personalistka zase obézní bisexuální nymfomanka, účetní takový ustrašený packal (což bychom nečekali od muže s jeho... velikostí), máme tu muže, který je vždy postřelen, šíleného vědátora a pak jsou tu esa - terénní agenti. Sexy mocca Lana, přiteplený Ray, a nejnebezpečnější agent světa Sterling Archer, který po matce sdědil lásku k alkoholu a neukojitelné libido (v počtu partnerů si totiž moc nezadají). Pravdou je ta věc - i když se vám zpočátku bude zdát Archer jako hrozné hovado, vězte, že pod jeho svalnatým hrudníkem bije zlaté srdce, a svoji práce bere s lehkostí, radostí - a dělá ji dobře.(23.5.2014)

 • Snowball
  *****

  Môže toto byť? Niečo tak neskutočne vtipné!! Normálne som sa pritom zasmial asi tak veľmi, ako na mojom milovanom South Parku, hoc samozrejme ide o dve úplne neporovnateľné veci, ide však o kategóriu komediálny seriálový animák pre dospelých. Treba však podotknúť, že som nehodnotil piatu sériu s podtitulom Archer VICE....tomu proste nechápem, bol to úlet, ktorý sa nedal pozerať, ostatné série sú však naprosto dokonalé a nezaslúžia si pošpiniť hodnotenie od tohto jednosériového Vice experimentu. Archera si proste zamilujete!(6.5.2015)

 • jiri.vrba
  ****

  Animovaný seriál, který v podstatě celý stojí na hlavní postavě Archerovi. Archer je tak skvěle nemyšlený, egocentrický, krutý, vtipný a hlavně "tajný zabiják". Celkově mi připomíná Erica Cartmana s jeho ovlivňováním lidí. Ostatní postavy jsou nezajímavé. Na vysoké úrovni je samotná animace ve stylu, který ještě není okoukaný. 60. roky jsou pro takový seriál nečekané, ale sedí skvěle. Bez Archera 25%, s ním... 73% - první série nemá chybu!(30.3.2016)

 • Teron
  *****

  Zkombinujte ještě trochu víc destilovaný jazyk South Parku, přidejte několik nápadů z Futuramy, nechte si vyjet kreslenou verzi Bonda a tohle všechno smíchejte dohromady. Výsledkem je akční, nápaditý a neuvěřitelně, ale opravdu nehorázně zábavný mix cynických tajných služeb, kde alkohol teče proudem, spodní prádlo je celkem běžně jediným oblečením a hlavní hrdina je schopen počítat vystřelené kulky včetně skupin automatických zbraní. Buď to budete milovat, nebo nenávidět. Pokud to první, garantuju lásku na celý život. http://umenivyberu.cz/serialy/archer-aneb-bond-dohnany-do-extremu/(5.12.2015)

 • - Vzhled postav seriálu je inspirovaný skutečnými lidmi, obvykle přáteli scénáristů či herců ze seriálu. Amber Nash (Pam) má za sousedku Candi McElhannon, "skutečnou" Pam, Lucky Yates (Krieger) je skutečným předobrazem pro postavu Raye. (Tom Riddle)

 • - Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)

 • - 1. epizoda 4. série byla tzv. "crossover". Archer se po ztrátě paměti oženil s Lindou, která má 3 děti, mají spolu bufet s burgery a nechává říkat Bob. Seriál tím poukazuje na animovaný projekt Bob's Burgers (od r. 2011), s nímž má společného dabéra hlavní postavy H. Jona Benjamina. (Agita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace