Hodnotenie po 7. sériach: 70% Archer začal v prvej sérii ako jednoznačné osvieženie žánru, a to či už kreslených seriálov alebo špiónskej komédie. Bohužiaľ doplatil na to, na čo väčšina seriálov - nekonečné naťahovanie. Po najnovšej sérii to so seriálom vzdávam, pretože mu definitívne došiel dych, už neponúka ani tých pár vtipných momentov, ktoré boli prítomné v sérii 5 a vyššie. S daným žánrom sa už nedá zájsť niekam ďalej a byť stále originálny alebo vtipný, fakt, ktorý siedma séria dokázala takmer dokonale.(24.7.2016)

Aspoň, že je to jiné než sitcomové modly naší generace. Zlá stejnost vaší naší matky a velkého třesku je tady zadupána zajímavou animací, sexy holkama a vtipy proti židům, američanům,britům, černochům rusům i mixem daných stereotypů. Na druhou stranu, na prdel jsem si z toho taky nesedl...což by nemusel být problém s přibývajícími sériemi. //(14.6.2010)

1. série Když mi byl Archer před lety doporučován, dostalo se mi zhruba takovéto reference: "Je to jako kdyby byl Charlie Sheen animovanej a hrál Bonda." Nechal jsem to nějaký čas odležet a nyní musím říct, že to zas tak špatné doporučení není. Sterling Archer je totiž opravdu neobyčejný agent. Děvky, chlast, vulgarita no a potom i nějaká ta akce, to je náplň v podstatě každého dílů. Po první sérii sice stále nevím, co si myslet, ale uvidíme, co přinese další. Cítím, že tady si budu muset zvykat o něco dýl. Animace je trochu jiná, ale člověk si na ní taky časem zvykne. Určitě to, ale není seriál, který sedne každému. 60 % *** 2. série Archer rozhodně patří mezi seriály, na které si musíte trochu zvyknout. Mě to trvalo zhruba jednu sérii a od druhé už se vážně dobře bavím. Postavy jsou děsné, v tom zábavném slova smyslu. Těžko říct, která z nich je nejujetější a nebo těžko o některé prohlásit, že je vlastně normální. Vrcholem této série byl závěr. A rozhodně budu koukat dál, protože věřím, že po zvyknutí na postavy to bude lepší a lepší. 70 % *** 3. série Jsem u třetí série a první tři slova co mě napadají jsou: nekonvenční, vulgární a originální. Bavím se pořád čím dál tím líp. Úvodní trojdíl byl úžasnej a závěrečnej dvojdíl stejně tak, samozřejmě i to, co bylo mezitím mě bavilo. Jak jsem říkal, po zvyknutí na postavy je to pořád lepší a lepší. Takhle ujetej a zároveň vtipnej humor se hledá jen těžko. Jsem zvědavej, co si Sterling Archer schovává do čtvrté řady. 80 % *** 4. série Ano, rozhodně se něco ponechalo i do čtvrté série a já se opět mohl bavit. Budu se muset opakovat, tenhle nekorektní, absurdní a nekompromisní humor mě prostě baví. Chtělo to čas, ale teď si v tom vážně libuji. Na závěr přišel opět fajnový dvojdíl a jsem opět zvědavý, co čeká v příští sérii. Tentokrát to sice bylo o trošku slabší než předchozí série, ale pořád hodně solidní podívaná, která baví. 75 % *** 5. série Pátá řada přichází s jiným stylem. Nejsou epizodní zápletky, místo toho přichází Archer: Miami Vice, ve kterém se jeden příběh táhne přes celou sérii. A za mě to je rozhodně plus, protože se neztrácí čas vysvětlováním. Příběh o tom, jak po násilném ukončení špiónské činnosti dojít přes obchod s kokainem a zbraněmi zase zpátky k povolení špiónské činnosti. To vše samozřejmě velmi neortodoxními metodami. Bavím se skvěle, pro mě to byla zatím nejlepší řada. Postavy jsou originální a neskutečně ujeté a tím mě mají ve své hrsti. Archer, který má největší hrůzu z krokodýlů a nejvíc obdivuje tygry nebo Lana, která se za každou cenu snaží zůstat nad věcí, ale i všichni ostatní Malory, Krieger, Cyril a Pam s Cheryl. Každý z nich má něco do sebe a každý má to svoje, čím dokáže pobavit. Zatím to byla super jízda a těším se na šestou řadu. 85 % *** 6. série Jak jsem se na uřvaného Archera a šestou sérii těšil, tak odcházím spokojený. Dostal jsem dvojí dávku specifického humoru, kde vedlejší role hrají tajné mise, které samozřejmě nikdy nedopadnou tak, jak je plánováno. Tentokrát se často na scénu dostává potomek Archera a Lany. Tohle je seriál, kde bych určitě rád víc než 13 dílů na sérii, ale pokud těch 13 bude pokaždé bavit jako teď, tak budu spokojený. Už se těším na sedmou řadu a to hodně. 85 % *** 7. série Sedmá série přináší opět změnu prostředí a přichází s Figgis Agency, další důkaz, že s Archerem a jeho partou nuda opravdu nehrozí. Víceméně se opět jedné a jeden navazující příběh a pro změnu člověka skvěle baví. I přesto, že je konec trochu matoucí a očekávání prodloužení na další série bylo napínavé. Škoda, že za rok bude menší počet dílů, ale věřím, že kvalita bude stále stejná.(22.8.2014)

Nejlepší zpracování tajných agentů, co jsem kdy viděl. Ani na chvilku se nenudíte protože super hlášky vás bombardují téměř každou vteřinu, je to zábavné a pro mě jeden z nejlepších seriálů. Mimochodem to opravdu není pro děti, přesně jak je řečeno na začátku každého dílu. Seriál si nechodí pro sprostý slova a nechutnosti daleko. Takhle nějak si představuju vtipného Bonda, kterého mi zatím nabídl pouze Kingsman ve filmové podobě. Hudba je výborná a dabéři pasují přesně do svých postav. Kresba je moc vydařená, všechny postavy jsou povedené, prostě radost sledovat, určitě můžu doporučit, zábava je zaručená.(1.5.2015)

Výborná, místy hodně absurdní, zábava postavená na postavách, kde každá z hlavních postav představuje rozdílného magora a vzájemně se doplňují a tvoří tak nejhorší špionskou organizaci všech dob. Humor s jakým jsou děj, scény i jednotlivé vtipy vystavěny mi naprosto vyhovuje, seriál navíc paroduje můj oblíbený žánr. Až do konce páté série jsem nezaznamenal výraznější pokles kvality, takže i přes naprostý dějový odklon v páté sérii, který byl zábavný a zajímavý, panuje stále spokojenost. Jako nejsympatičtější postava se mi jeví bláznivá sekretářka mající miliardy a zamčeného ocelota v obrovském domě. Šestá řada nezklamala, nebyla sice tak dobrá jako ta předchozí, ale i tak držela svůj standart vysoko. Úroveň řady sedmé byla velmi průměrná a seriál již nedokázal moc zaujmout. Za to osmá řada naprosto odbočila do noirových retro vod a byl to zásah do černého. Vtipná a nevyzpytatelná jízda jako na začátku seriálu. I devátá řad potěšila, změna postav i prostředí vyšla na výbornou.(24.6.2014)

• - V každé epizodě se alespoň jednou ozve zvuk kostek ledu cinkajících o sklenici. (Tom Riddle)

• - Vzhled postav seriálu je inspirovaný skutečnými lidmi, obvykle přáteli scénáristů či herců ze seriálu. Amber Nash (Pam) má za sousedku Candi McElhannon, "skutečnou" Pam, Lucky Yates (Krieger) je skutečným předobrazem pro postavu Raye. (Tom Riddle)

• - V časopisech, které postavy v seriálu čtou, jsou obvykle naznačené zápletky budoucích dílů. (Tom Riddle)