Archer, Sterling Archer aneb, jak by vypadaly „bondovky" zahnané do extrémů. Supertajný agent peníze na ochranu země raději utrácí za luxusní děvky, chlast, ultrastylové roláky... a ještě luxusnější děvky. A proč ne, když za šéfa má vlastní matku, bejvalku mu klátí pozér z účetního a svět jeho pomoc potřebuje téměř každou chvíli. Zní to absurdně, ale funguje to dokonale. Studená válka nikdy nebyla tak zábavná.(10.5.2010)

Děsně nekorektní a děsně vtipné! Archer je korunovaný vůl se slabostí pro luxusní prostituky, alkohol, svoji ex Lanu a ještě k tomu trpí maminkovským komplexem. Do party k němu přidejme jeho šéfku a matku zároveň, šíleného vědce Kriegera, věčně šikanovaného sluhu Woodhouse, sekretářku se zvláštními sexuálními choutkami a další vymazlené postavičky. Bomba! "Tacktleneck!" S01 - 100%, S02 - 100%(22.6.2011)

Já se pořád nemůžu rozhodnout jestli je to dobrý nebo ne. Přiznávám, že jsem se u některých dílů řezal jako blázen a naprosto upřímně se bavil a jiný mi zas přišly naprosto debilní. ne slabý, protože to se stává i těm nejlepším filmům a seriálům, to bych ještě překous, ale opravdu debilní. Určitý momenty tam jsou, moc se mi líbí stylizace a až na opravdu vyhrocený a nechutný věci je to přesně typ humoru, jakej já mám rád. Jen mi to přijde hrozně inkonzistentní. Dojíždim druhou sérii, tak uvidíme.(1.5.2014)

Se seriálem jsem dlouho otálel, ačkoliv mi ho kamarád doporučoval a jediný důvod, proč jsem rád, že jsem čekal, je, že teď si můžu vychutnat tuhle bombu pěkně najednou až do páté série, parádní zábavné dialogy, Lana, humor postavený na všem úchylném, kompletně bez zábran, to se mi líbí! Pět hvězd za parádní hlášky od počátku do konce, protože zohlednit fakt, že Evropani používají metrický systém do výpočtu věku mě fakt zničil(31.3.2014)

Pořád úplně nechápu jak to funguje, když je hlavní hrdina rozmazlený, sebestředný oprsklý, natvrdlý a neustále nadržený ožrala, který uráží kohokoliv potká, tak neuvěřitelně zábavný a jak do jisté míra chápete kdy a jak se z něj právě tento člověk stal a ptáte se proč s jím není samotná předloha (James Bond předpokládám) Ze začátku jsem si lámal hlavu se zasazením. Studená válka, počítače, auta, i styl rádoby komiksové animace nazačují 80. léta, ale zároveň tu jsou mobily s foťáky asociální sítě? Tyto obavy jsem ale vyhodil z okna v momentě kdy se na scéně začali oběvovat kyborgové a rakety s Kolonisty marsu. A od té chvíle si show užívám ještě víc... Jen tak dál.(18.3.2014)

• - Spoiler: ISIS je zkratka pro "International Secret Intelligence Service" (mezinárodní tajná zpravodajská služba). Tvůrci seriálu se rozhodli pro šestou sérii ISIS sloučit s CIA kvůli skutečné spojitosti zkratky ISIS s džihádistickou skupinou neblaze proslulou násilnými akcemi na středním východě. (Tom Riddle)

• - Seriál se měl původně jmenovat Duchess (Vévodkyně) podle Archerova krycího jména. (Tom Riddle)

• - 1. epizoda 4. série byla tzv. "crossover". Archer se po ztrátě paměti oženil s Lindou, která má 3 děti, mají spolu bufet s burgery a nechává říkat Bob. Seriál tím poukazuje na animovaný projekt Bob's Burgers (od r. 2011), s nímž má společného dabéra hlavní postavy H. Jona Benjamina. (Agita)