• Bambus3000
  *****

  Tento seriál nemal bez zaváhania žiadnu chybu, až do siedmej série. Tú ôsmu, keď bol Archer v kóme, som celý čas čakal, že na konci sa preberie začne zhánať Woodhousa a zistí, že je mŕtvy, vynadá Figgisovi a vezme si Lanu a celé to skončí. No to pokračovanie dreamlandu je úplný zádrb. Z pilotného dielu 9. série som videl 7 minút a hneď som to vypol lebo tvorcovia neprišli s ničím novým len so stále tými istými sračkami.(26.4.2018)

 • zelvicka.
  *****

  "Sterling Archer, nejnebezpečnější agent na světě," řekl s výrazným východoevropským přízvukem. Seriál si bezesporu bere na mušku jistého jiného tajného agenta, nicméně se podíváme i do pozadí takové špionážní agentury, jen abychom zjistili, že v ní vlastně pracuje parta docela obyčejných lidí - tedy, kdybychom jejich úchylky vyprůměrovali. Ředitelka je tajnůstkářská alkoholička, sekretářka je masochistka ládující se LSD, personalistka zase obézní bisexuální nymfomanka, účetní takový ustrašený packal (což bychom nečekali od muže s jeho... velikostí), máme tu muže, který je vždy postřelen, šíleného vědátora a pak jsou tu esa - terénní agenti. Sexy mocca Lana, přiteplený Ray, a nejnebezpečnější agent světa Sterling Archer, který po matce sdědil lásku k alkoholu a neukojitelné libido (v počtu partnerů si totiž moc nezadají). Pravdou je ta věc - i když se vám zpočátku bude zdát Archer jako hrozné hovado, vězte, že pod jeho svalnatým hrudníkem bije zlaté srdce, a svoji práce bere s lehkostí, radostí - a dělá ji dobře.(23.5.2014)

 • Arachneuss
  ****

  Archer, Sterling Archer aneb, jak by vypadaly „bondovky" zahnané do extrémů. Supertajný agent peníze na ochranu země raději utrácí za luxusní děvky, chlast, ultrastylové roláky... a ještě luxusnější děvky. A proč ne, když za šéfa má vlastní matku, bejvalku mu klátí pozér z účetního a svět jeho pomoc potřebuje téměř každou chvíli. Zní to absurdně, ale funguje to dokonale. Studená válka nikdy nebyla tak zábavná.(10.5.2010)

 • ywo666
  *****

  Videl som iba prvých 8 dielov ale doštievam sa tu od smiechu. Hláškuje sa tu kadenciou rotačného guľometu. Archer je ultimátne hovädo. Rovnako ako väčšina postáv. Nekorektné, sexistické, násilné. No proste seriál ako stvorený pre mňa. Chvíľku som si zvykal, lebo postavy sa správajú občas až veľmi hlúpo ale po 1-2 dieloch už to nedokážem vypnúť. A ďalší diel. A ďalší. A ďalší. A už sa fakt idem vyšťať. Ááá tak nejdem, ešte posledný. Prisahám, že teraz už posledný. Ak má byť druhá séria lepšia ako prvá, očkávam bohovskú prdel. Jediné mínus je, že postavy sú až moc debilné. Keby občas spravia niečo tak ako majú, boli tie ich prúsery údernejšie. Komentár poopravím keď to uvidím celé. Teraz si idem pozrieť ďalší diel. Už fakt posledný. Update. TAk postupom to stráca čaro. Postavy sa prejedia. Humor sa začína opakovať. prvé dve série sú úplne super. Tretia už na hrane a postupne vás to začne srať. Škoda, že sú postavy až tak hlúpe. A a škoda, že každý vtip musí byť omielaný dookola aj dávno potom, čo už nie je vtipný. Na druhú stranu. Stále každý diel obsahuje pár dobrých vtipov. 62 dielov za 10 dní. Slušný výkon.(3.9.2014)

 • Spike23
  *****

  Perfektní černý humor, brutalita, sarkasmus, rasismus, perverznost a Sterling Mallory Archer, vedle kterého nějaký Barney Stinson vypadá jako zosobnění trapnosti ( ne, že by v posledních sériích HIMYM nebyl ). Taková je hlavní náplň seriálu, tudíž zlepšit to už ani nejde a na hodnocení není co řešit :-)(10.4.2011)

 • - Vzhled postav seriálu je inspirovaný skutečnými lidmi, obvykle přáteli scénáristů či herců ze seriálu. Amber Nash (Pam) má za sousedku Candi McElhannon, "skutečnou" Pam, Lucky Yates (Krieger) je skutečným předobrazem pro postavu Raye. (Tom Riddle)

 • - V každé epizodě se alespoň jednou ozve zvuk kostek ledu cinkajících o sklenici. (Tom Riddle)

 • - V časopisech, které postavy v seriálu čtou, jsou obvykle naznačené zápletky budoucích dílů. (Tom Riddle)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace