Po první dílu jsem se na Archera chtěl vykašlat ale na konec jsem se odhodlal shlédnout ještě jeden díl .... a už jsem se vezl . Všech 10 epizod jsem zkouknul najednou . Jedinou výtku bych měl k animaci , přišla mi taková nějaká divná dokonce v některých okamžicích i celkem trhaná ale to se dalo zkousnout . JInak parádní dabing, humor . POZOR ! TENTO SERIÁL OPRAVDU NENÍ PRO DĚTI !!!!!(16.12.2010)

Zásadní informace - nehodnotit a ani nepřestat sledovat po prvním dílu. Během druhého již zpozorníte - a od třetího se začnete spokojeně tlemit. Vhled do zvláštního houmra tvůrců potřebuje svůj čas. Seriál je obzvláště vhodný pro kvalitní angličtináře, protože kadenci hovoru či břitkost jazyka titulky nedokáží vystihnout, případně vy nestíháte čísti je. A bykoz já ingliš docela gud, ale not zas tak veryvel, sem fpyčy.(7.4.2014)

Se seriálem jsem dlouho otálel, ačkoliv mi ho kamarád doporučoval a jediný důvod, proč jsem rád, že jsem čekal, je, že teď si můžu vychutnat tuhle bombu pěkně najednou až do páté série, parádní zábavné dialogy, Lana, humor postavený na všem úchylném, kompletně bez zábran, to se mi líbí! Pět hvězd za parádní hlášky od počátku do konce, protože zohlednit fakt, že Evropani používají metrický systém do výpočtu věku mě fakt zničil(31.3.2014)

Zatím ve mně převládá zklamání, v místech, kde bych se měl smát, se nesměju. Čekal jsem o hodně víc ironie a taky, že hlavní hrdina Sterling Archer bude o trošku chytřejší. Navíc mě dost štve Archerova matka. Na druhou stranu si myslim, že jsou dobře rozvrženy charaktery, hlavně mám rád postavu Woodhouse, plus je znát rostoucí kvalita dílů. (Zhlédnuto 6 dílů, 15/02/10) Po 3. sérii: Je fajn, že se vrátil Woodhouse, ale jinak je to návrat do šedi premiérové sezóny, což je škoda, protože druhá řada byla lepší než první a třetí dohromady.(9.11.2009)

Tento seriál nemal bez zaváhania žiadnu chybu, až do siedmej série. Tú ôsmu, keď bol Archer v kóme, som celý čas čakal, že na konci sa preberie začne zhánať Woodhousa a zistí, že je mŕtvy, vynadá Figgisovi a vezme si Lanu a celé to skončí. No to pokračovanie dreamlandu je úplný zádrb. Z pilotného dielu 9. série som videl 7 minút a hneď som to vypol lebo tvorcovia neprišli s ničím novým len so stále tými istými sračkami.(26.4.2018)

• - Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)

• - Vzhled postav seriálu je inspirovaný skutečnými lidmi, obvykle přáteli scénáristů či herců ze seriálu. Amber Nash (Pam) má za sousedku Candi McElhannon, "skutečnou" Pam, Lucky Yates (Krieger) je skutečným předobrazem pro postavu Raye. (Tom Riddle)

• - V každé epizodě se alespoň jednou ozve zvuk kostek ledu cinkajících o sklenici. (Tom Riddle)