Archer je největší idiot, hovado, prase, hajzl a překvapivě i génius a mistr hlášek, kterého jsem měl tu čest v seriálech poznat. Jednotlivé díly je radno podávat po dávkách, neboť hrozí zalknutí smíchy/zděšením. Varování: Vyvolává nekontrolovatelné záchvaty pubertálního smíchu. Hrozí zalknutí Sterlingovým chorobně zduřelým egem. (Seriously! Phrasing, anyone?)(4.4.2015)

Tento seriál nemal bez zaváhania žiadnu chybu, až do siedmej série. Tú ôsmu, keď bol Archer v kóme, som celý čas čakal, že na konci sa preberie začne zhánať Woodhousa a zistí, že je mŕtvy, vynadá Figgisovi a vezme si Lanu a celé to skončí. No to pokračovanie dreamlandu je úplný zádrb. Z pilotného dielu 9. série som videl 7 minút a hneď som to vypol lebo tvorcovia neprišli s ničím novým len so stále tými istými sračkami.(26.4.2018)

Zatím ve mně převládá zklamání, v místech, kde bych se měl smát, se nesměju. Čekal jsem o hodně víc ironie a taky, že hlavní hrdina Sterling Archer bude o trošku chytřejší. Navíc mě dost štve Archerova matka. Na druhou stranu si myslim, že jsou dobře rozvrženy charaktery, hlavně mám rád postavu Woodhouse, plus je znát rostoucí kvalita dílů. (Zhlédnuto 6 dílů, 15/02/10) Po 3. sérii: Je fajn, že se vrátil Woodhouse, ale jinak je to návrat do šedi premiérové sezóny, což je škoda, protože druhá řada byla lepší než první a třetí dohromady.(9.11.2009)

Právě jsem viděl autentický seriál o tom, jak se doopravdy chovají tajní agenti. Tohle je jako rána do koulí pro všechny filmy s agenty a tajnými operacemi. Totálně ze všeho si dělaj prdel a hlavní hrdina Sterling Archer je ten největší dement, jakýho jsem v animáku viděl, samozřejmě v dobrým slova smyslu :D Jeho hlášky jsou nezapomenutelný. Scéna u bomby, nebo jízda autem jsou naprosto dokonalý. Jediná věc, co mi ze začátku vadila je zvláštní animace, ale na to jsem si za chvíli zvykl. Konečně jsem našel nový animák, u kterého se směju celou dobu. Jak už řekl 6th Sun, seriál obsahuje nejvíc hlášek v poměru hláška/stopáž. Jestli takhle skvěle bude pokračovat i druhá série, tak zvedám na plný počet, teď jsem to neudělal jen proto, že se bojím, že se to časem podělá. Uvidíme co vymyslí..... Tak se to nepodělalo. Humor je ještě brilantnější a brutálnější. Archer je ještě větší tupec a jeho narážky na všechno jsou vynikající. Pomalu ale jistě si zamilovávám tenhle seriál a konečně jsem objevil nový kvalitní animák, na který se dá koukat a pořádně pobaví, pokud jste tak trochu hajzl a smějete se cizímu neštěstí a brutálnějším vtipům. Třetí série pokračuje v nekompromisních vtípcích na úkor nějaké určité menšiny a pořád si drží 5* kvalitu. Já už to nebudu prodlužovat, prostě každá série je výjimečná jiným způsobem a všechny jsou boží.(23.1.2014)

Animovaný seriál, který v podstatě celý stojí na hlavní postavě Archerovi. Archer je tak skvěle nemyšlený, egocentrický, krutý, vtipný a hlavně "tajný zabiják". Celkově mi připomíná Erica Cartmana s jeho ovlivňováním lidí. Ostatní postavy jsou nezajímavé. Na vysoké úrovni je samotná animace ve stylu, který ještě není okoukaný. 60. roky jsou pro takový seriál nečekané, ale sedí skvěle. Bez Archera 25%, s ním... 73% - první série nemá chybu!(30.3.2016)

• - Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)

• - Tvůrce a hlavní scénárista seriálu Adam Reed propůjčuje svůj hlas postavě Raye. (Tom Riddle)

• - 1. epizoda 4. série byla tzv. "crossover". Archer se po ztrátě paměti oženil s Lindou, která má 3 děti, mají spolu bufet s burgery a nechává říkat Bob. Seriál tím poukazuje na animovaný projekt Bob's Burgers (od r. 2011), s nímž má společného dabéra hlavní postavy H. Jona Benjamina. (Agita)