Série(12) / Epizody(126)

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS. (oficiální text distributora)

Trailer

SNCIS

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Obsahuje hlášky: "Sterling Archer krycí jméno Vévodkyně." Nový přisprostlý animovaný seriál. "Jsem jako..." - "Kdo?" - "James Bond?" Trocha parodie na bondovky. "Před párty potřebují relaxovat... A dost výmluv ku*ky mám hladké." Jinak to nejde s ničím srovnat. "Říkal si, že máš plán!" - "Můj plán je udělat společně plán!" Animace pěkná, postavy sympatické. "Kdyby babička měla ku*ky, tak by byla děda." Dialogy: Co slovo - to perla. "Měl jsem sex po telefonu!" - " Internetoví porno ví, že mu zahýbáš?" Byla to zábavná podívaná do 3 série. "Čubiotka." Pak to bylo takové neměnné. "Promiň za tu erekci, je z lítosti." Stejné vtípky, podobné zápletky = Kvalita šla dolů. "Archere ty jeden úchyle!"poslední epizoda, kterou jsem viděl - S04E08 Coyote Lovely. Už mi to přišlo nezajímavé... A já se u toho už i nudil. "Sku*venej vesmír." - 60%. ()

TeeAge

|| Scenár: Adam Reed | Hudba: Scott Sims, Mel Young, The Killer | Distribúcia: FX | Štúdio: Floyd County Productions, Radical Axis, FX Productions || Napriek čirej sprostosti a samoúčelných dejových postupov je Archer zábavnou záležitosťou vďaka premyslenému príbehu a hromade slovných a činných vtipov. Vzľadom k tomu, že je seriál animovaný, zážitok je silne závyslý od dabingu. Maďarský je viac, než podarený. 85% --- Po siedmych sériách pre mňa kultová záležitosť, ktorá sa bude za 20 rokov premietať na nočných školách :D | Blu-Ray, THX, HU DTS | ()

Tom Riddle

Archer je (údajně) jeden ze světově nejlepších tajných agentů. Údajně proto, že neexistuje den, kdy by se nějaký případ nepokazil jeho promiskuitou, alkoholismem nebo užvaněnou hubou. Zázračně se skoro vždycky podaří to nějak napravit (obvykle s pomocí sexy agentky Lany Velkoruké), případně všemocná šéfka (moje favoritka) matinka Malory zamete nepříjemnosti pod koberec. Archer je v první řadě animák určený fandům sitcomu Arrested Development. Je to z něj poznat na pohled první (Jessica Walter, Judy Greer, Jeffrey Tambor nebo David Cross jako dabéři), druhý (poměrně dost running joků), i třetí (Chicken dance!, Malory a její „buster“). Problém je bohužel v tom, že ve všem je mnohem slabší. Ať už se týče svižnosti děje, prokreslení charakterů, nebo kadence joků, v ničem se AD ani zdaleka nevyrovná. Díky prdlým vedlejším postavám (zavalitá hláškující HR „specialistka“ Pam Poovey a podivínský Dr. Krieger se svojí virtuální nevěstou FTW), a působivému vizuálu (občas to vypadá jak vodovky, občas jak cel-shade) přesto poskytuje docela vyhovující alternativu. Danger zone! ()

kulyk

Zásadní informace - nehodnotit a ani nepřestat sledovat po prvním dílu. Během druhého již zpozorníte - a od třetího se začnete spokojeně tlemit. Vhled do zvláštního houmra tvůrců potřebuje svůj čas. Seriál je obzvláště vhodný pro kvalitní angličtináře, protože kadenci hovoru či břitkost jazyka titulky nedokáží vystihnout, případně vy nestíháte čísti je. A bykoz já ingliš docela gud, ale not zas tak veryvel, sem fpyčy. ()

Arachneuss

Archer, Sterling Archer aneb, jak by vypadaly „bondovky" zahnané do extrémů. Supertajný agent peníze na ochranu země raději utrácí za luxusní děvky, chlast, ultrastylové roláky... a ještě luxusnější děvky. A proč ne, když za šéfa má vlastní matku, bejvalku mu klátí pozér z účetního a svět jeho pomoc potřebuje téměř každou chvíli. Zní to absurdně, ale funguje to dokonale. Studená válka nikdy nebyla tak zábavná. ()

• Cheryl má netypického domácího mazlíčka - ocelota jménem Babou. To je odkaz na surrealistického malíře Salvadora Dalího, který rovněž vlastnil ocelota se stejným jménem. (Tom Riddle)
  • Ve 3. sérii ve 4. epizodě s názvem „The Man From Jupiter“ se objevuje postava Burta Reynoldse, kterou i sám namluvil. (Rominator)
  • Vzhled postav seriálu je inspirovaný skutečnými lidmi, obvykle přáteli scénáristů či herců ze seriálu. Amber Nash (Pam) má za sousedku Candi McElhannon, "skutečnou" Pam, Lucky Yates (Krieger) je skutečným předobrazem pro postavu Raye. (Tom Riddle)