Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje. Najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátele není úplně snadné. Naštěstí však má nejlepšího kámoše, kocoura Carlose, který mu hlídá záda. V psím parku se Marmaduk seznamuje s čistokrevnými psy, kterým šéfuje bojový pes Bosco. Marmadukovi ihned padne do oka krásná fenka Jezabel, díky čemuž ho Bosco začne nenávidět. Aby Marmaduk zapadl mezi psí kamarády, když jeho rodina odjede na víkend pryč, doga uspořádá doma mejdan. Ten ale skončí špatně - Marmaduk je ponížen kvůli svému přátelství s kocourem. Po návratu domů ho navíc rodina kvůli nepořádku vyhodí na zahradu do deště, a tak Marmaduk odchází neznámo kam. Všichni ho druhý den hledají a nalézají ho v centru města, kde právě došlo k havárii vody. Jeho psí kamarádka Mazie mizí ve vzniklé díře naplněné blátivou vodou a Marmaduk se vrhne ji zachránit. (TV Nova)

tommy187

Film MARMADUK je niečo medzi Garfieldom a Marley a ja. No kvalitatívne sa to nepodobalo ani na jedno z týchto filmov ... Na Marleyho to naozaj nemalo, a narozdiel od Garfielda som sa trochu nudil. No napriek tomu milé osladenie všedného dňa. 60%. ()

OughJay

Nejde nesrovnávat Marmaduka s legendární Neuvěřitelnou cestou. Tu jsem viděl jako prcek a doteď ve mě vzbuzuje příjemný pocity nostalgie. Marmaduk je možná úplně stejnej level, ale jelikož už mi neni 10 let, nejde si k němu vytvořit tak hlubokej vztah... Naopak jsem viděl jedno velký americký klišé s mluvícíma zvířatama, který mě rozesmálo asi ve dvou nebo třech momentech a jinak mě zanechalo kompletně chladným. Dabing Petra Rychlýho byl ale vcelku povedenej a tak je dost možný, že co pro mě znamenala Neuvěřitelná cesta, to bude pro dnešní generaci dětí v budoucnu znamenat Marmaduk. Protože především dětem je tenhle film určenej a nebál bych se jim ho pustit. ()

iXtr3m3

Pozeral som to s dcérkou cca mesiac dozadu a veru musím povedať, že to nebolo tak slabé, ako som očakával. Jasné, že to bolo všetko nasilu, ale viezlo sa to na podobnej vlne ako séria Ako mačky a psy, takže sa to dcérke páčilo a ja som moc nenadával. Jasné, že je to rozprávka, jasné, že to ide podľa obohratej šablóny, ale jasné, že je to pre deti, tak predsa neočakávame kvôli tomu oscarovú drámu a dialógy. ()

AngiS

Zvolím průměr... První polovina byla fajn, několikrát jsem se zasmála.. ta druhá už byla celkem k uzoufání.. ()

dopita

Další z mnoha americkej rodinných filmů, tentokrát určený především pro děti. Psi tam mluvěj víc než lidi, humoru tam moc není a závěr je tradičně k pozvracení, ale je to praštěný a čoklové se dětem budou líbit. Takže to asi splnilo očekávání, hodně nízký očekávání. ()

Prochy38

Marmaduk je celkem tuctová komedie, kterých je teď pro mladé hodně. Mluvící zvířata, kterým lidé nerozumí už tu taky bylo hodně. Díky dnešním technologiím to aspoň moc dobře vypadá. Příběh byl taky celkem obyčejný a ničím nemohl překvapit. Naštěstí si tvůrci odpustili nějaká velká rodinná udobřování a rozdávání mouder. Ano, bylo to tu, ale jen drobně. Spousta hezkých pejsků k vidění byla, proti tomu ani popel! A Marmaduke jako takový? :D. V podání Petra Rychlého byl skvělý! Ano, semtam trapné, občas blbé, často hloupé, ale já se i tak sem tam smál. A malé sestřičce se to prý moc líbilo! A proto taky ten film vznikl, že? Takže tak... Nechci zapomenout na kočku J. Greer, které to opět moc slušelo! ()

PetkaW.

Roztomilý film pro mladší diváky, který ale pobaví i obecenstvo starší. Stokrát omleté téma, americká klišé, ale stejně jsem se smála a bavilo mě to. Není to žádný výkvět, ale propadák taky určitě ne. Závěrečný tanec byl sice otřesný, ale zbytek filmu ušel a na průměr to rozhodně dá. ()

cmenda

Ať se na to koukám jak chci tak na pohádku je to pro malé děti moc složité, pro ty větší moc tupé a jako rodinný film no řekněme ubohé . ()

kritiklon

Rodinný film který nenadchne ani neurazí. Je to vtipné, jsou tam mluvící zvířátka, co chtít pro děti víc??? Myslím že děcka se pobaví a dospělý divák se také občas zasměje. 3* za 58% ()

Terezinka198

Jo, já psy vždycky milovala. Proto jsem si ještě před šesti lety nenechala ujít tento film. A myslím, že bych se bavila i nyní. ()

bolan

Osobně nemám v oblibě filmy, kde jsou v hlavních rolích zvířátka, natož pak mluvící psi, ale dětem se to asi může líbit. ()