Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Grimlok

Učebnicový příklad toho, jak je Twilight saga doslova o ho*ně. Během 80 minut zparodovat to co v originále trvalo přes 6 hodin a dozvíte se úplně to stejný. ()

foundation

Aj ked sa podla mna o nic zvlastne nejedna jedna vec ma potesila. A to ze tento film dal aspon aky taky zmysel tomu ze som musel pretrpiet tie tragedialno ubohe Twilighty, Eclipsy a podobne. Tak ako bolo povedane bez ,,znalosti,, tychto filmov tato parodia moc vela nepovie. Avsak ak mate napozerane skvosty ako Zatmenie, a Novy mesiac a podobne da sa tu par krat naozaj velmi dobre a schuti zasmiat. Aspon ja som sa pri niektorych scenach vazne rehotal. Lenze to nic nemeni na tom ze 80 percent filmu je zasa o blbosti a trapnosti. Neviem ci sa da povedat o tom filme ze je zbytocny pretoze urcite ako vela parodii si najde svojich fanusikov ale celkem vzato to rozhodne nie je film z ktoreho sa stane taka kultova zalezitost ako Hot Shots, Airplane a podobne. Uz len to prirovnanie je velmi odvazne som si toho vedomy :) Vtipy tam su..je ich vela..bohuzial velmi malo naozaj vtipnych. Ale nakoniec som vdacny aj za to. ()

dANIELKaB

Paródiám sa zásadne vyhýbam, ale túto som si pozrela. A nebola to až taká blbosť ako som čakala :) A ako tu bolo viackrát spomenuté, predstaviteľka Beccy - klobúk dole. Výborne sparodovaná Kirsten Stewart. ()

asfalt

Sparodovať paródiu je fakt umenie a už len preto, že to nebolo o nič horšie ako originál, tak tie dve hviezdy dám. ()

AngelG

Docela mě udivuje to nízké hodnocení, jelikož já, jako jedna z odpůrců stupidního upířího románu Twilight a spol, jsem se opravdu bavila a u žádné parodie (až na Scary Movie samozřejmě :) jsem se takhle nenasmála pěkně dlouho..!! ()

ex.it

Docela hrůza... i když občas jsem se pořádně zasmála.. ale pořád stoprocentně lepší než předloha. Proto dávám dvě hvězdy. ()

Haide odpad!

Patří mi to. Hlavně, že jsem si říkala, že film od těchto dvou "umělců" už si nepustím. No nicméně měla jsem tu ještě Vampires Suck. Mělo to o něco lepší hodnocení než Disaster Movie, takže jsem si říkala: třeba to bude lepší. Ne nebylo. Buďto jsem nepochopila smysl parodií já nebo autoři tohoto snímku. ()

Yancl

Musím uznat, že kopírování původního 'Stmívání' ve prospěch střelené parodie, je až překvapivě detailní. Pár chytlavých momentek tam je, občas i nějaká humorná scéna či vtipná situace, ale nic z toho nemůže vyvrátit fakt, že se jedná o děsně hloupou komedii, která přesahuje své hranice. Svou podobou se řadí k snímkům typu 'Scary movie', což mluví samo za sebe :) [39%] ()

cogi

Je to možné, aby parodie byla lepší než originál? :-D .. aby hlavní herci z parodie podávali lepší herecké výkony než ti originální? :-D. .. asi jo, protože tenhle snímek je důkazem. ()

goofy3 odpad!

Ještě větší zhovadilost, než originál :-\ a to je co říct...několikrát sem se přistihl, jak klimbám, z tý nudy.. Nikdy více! Děkuji ()

SiMMaS

Tak blbé, až dobré... Nicméně i tak tomu dost chybělo. Každopádně oceňuji casting, protože Becca umí Bellu opravdu dobře. Hrbení, ruce v kapsách, mrkání, zastrkávání vlasů za ucho i pootevřená pusa - celou dobu to dává!:) V určitých pasážích supr nápady, v některých naopak žalostné. Nevím ale, upřímně, jak jinak udělat parodii... Takže tomuto odpad nepadne:) ()

Jakubik

Blbý dělat parodii na film, který stojí za hovno a sám o sobě je legrační. No ale na druhou stránku v podstatě si ze Stmívání dělám podobnou legraci, takže jsem se i občas zasmál a s nápadem ztotožnil. Tak proto jsem hodnotil jednou hvězdou (což je o jednu více než u Stmívání). Jinak je to samozřejmě klasická sračka jak už to u těchto bývá zvykem… ()

sarkareifova

Neskutečné! Takhle jsem se nabavila snad u žádné parodie. Brečela jsem smíchy snad celej film. Jeto rozhodně llepší než Stmívání. Postavy mají velice legrační jména, nejlepší je Jeremaia. Nejvtipnější je scéna, kdy svému taťkovy utrhne knírek. Abyste si to mohly užít aspoň tak jako já, je třeba znát aspoň první dva díly Stmívání. Myslím, že zde je vyjádřena podstata parodie a to královsky se pobavit a ńikdy se nenudit. ()