Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

MFZB

Vcelku dobrá paródia na také lahšie pobavenie. Od filmu som pravdupovediac nič nečakal po predcházajúcich skúsenostiach s tymito novodobými paródiami, ale mám dojem, že toto je o level vyššie, než predosšlé kúsky typu "... Movie". Hlavne, že to neni až také trápne. A ďalšia vec, keďže som nevidel Twilight, tak som asi viacerým vtípkom nepochopil, ale to sa hádam časom napraví... ()

brasek odpad!

Zo začiatku mi to pripadalo ako podarená paródia na hlúpy Twilight... nuž ale neskôr aj keď som sa popod fúzy usmial ma tento snímok nudil. Nie je to až také osprostelé ako zbytok filmov Friedberg - Seltzer & company, ale aj tak patrí tento snímok do rovnakej bodovej kategórie. ()

Bobestom

S klidnou hlavou můžu říct, že jsem se u tédle parodie opravdu bavil. Málo nudných scén střídá hromada povedených vtipů ... "Já vím kdo jste, vy jste Black Eyed Peas" :-D Jedná se prostě a jasně o oddychovku, kterou si vychutnáte spíš v kolektivu, než-li o samotě. :) Dávám 3* ... ()

Dana1926

Opravdu jsem se užasně bavila. Určitě to vše podpořila moje nenávist k filmové verzi Twilight. Některé scény jsou absolutně úžasné, kdy jsem se smála a nemohla přestat. Prostě skvělé Twilight a spol si tuhle parodii opravdu zasloužili. ()

wray odpad!

ked som videl twilight (nechal som sa presvedcit istou slecnou ze je to vraj najlepsi vampire film), tak som si povedal - to asi nemohlo byt horsie, a tak som sa zaradil do klubu nefanusikov twilightu. potom som kdesi zacul ze sa chysta parodia - no to nemusi byt zle :) tak som sa na to aj trosku tesil, v traileri to vyzeralo - vlastne celkom fajn. chyba. vampires suck, ozaj sucks. disaster movie je oproti tomuto vyborna zabava. nie - urcite nie, nedoporucujem nikomu. velmi zle. ()

cici24

Už jsem pochopil co je parodie na parodii:-D...Některé hlášky byly hodně trefné, ale občas mi připadlo, že se lehce vařilo z vody, ale to je zapříčiněné tím, že originální film taky vaří z vody....jinak napodobování hereckých výkonů je přesný, místama bych nepoznal kdo koho paroduje, ale určitě hlavní hrdinka tohoto filmu je herecky na tom líp, než Bella v originálu....dobrá blbost na večer s nádhernou holkou po svém boku;-)... ()

Luciferek

myslím si, že na hodnocení totoho filmu hodně záleží, zda jste viděli film stmívání, který tento film hlavně paroduje. Pokud ano, najdete si scénky, kterým se zasmějete. Podruhé bych se na to ale dívat v nejbližší době nemusela :). Moje hodnocení 50% ()

Deidy

Tohle je jedna z mála parodií, které se mi líbí a přijdou mi vtipné. Občas se i zde zachází do krajů trapnosti, ale jelikož je to v přijatelných mezích, dá se to skousnout celkem snadno a bez zbytečných křečí. Samozřejmě se ale nejdřív musíte kouknout na původní film, sestřička, kterou sem donutila se na to dívat, v některých částech moc nechápala, co je na tom vlastně vtipného. Herecké výkony nejsou nijak strhující a nepřekonatelné, ale zase člověk musí vzít v úvahu, že tohle není film pro kochání se perfektními triky, hereckými výkony ani skvělým dějem. Je to parodie a účel parodie je zesměšnit. A dejme tomu už jen to, že tam vrazí nějaké začátečníky či herce, kteří mají napodobovat snahu herců ze Stmívání, kteří svou úlohu berou někdy až moc vážně, tudíž je většina projevů tak prkenných, že tohle je spíš balzám na duši, je zesměšnění víc než dostatečné. Dávám tomu 4 hvězdičky. ()

vooddoo

Parodie sice není můj šálek kávy, ale Tupíři nebyli tak hrozní. Nasmála jsem se docela dost, dobré byly i narážky na jiná díla. ()

enter.

Konečně někdo vystihl trapnost ságy Stmívání a dokázali přesně natočit hloupé scény. Neříkám, že to je nejlepší parodie, ale někdy jsem se opravdu zasmál. Herci parádně napodobovali originál a nejlépe zachytili hloupé chování Belly. Neberte můj názor nějak zle. :-) Každý se může dívat, na co chce a být fanoušek čehokoliv. 50% :-) ()

MiniRecenze

Tak tedy ve zkratce a rychlosti:Po zhlédnutí dosavadních dílů Twilight ságy jsem si neodpustil pustit parodii ,která si bere na "mušku" všechny díly.Z některých víc a z některých míň .A podotýkám a doporučuji prvně zkouknout originál.Musím říct,že jsem překvapen,dle mého názoru se to povedlo.Někdy jsou narážky opravdu ironické takovým způsobem,že si fanynky budou trhat vlasy z hlavy.Co se dá zase vytknout,tak to,že se Vám představí opravdu ne-herci a některé vtipy nemusíte pochopit.Prostě jednoduchá nenáročná zábava pro zasvěcené fanoušky celé ságy :-) IRONICKÉ!!! ()

Do_

Dopředu musím přiznat, že jsem přečetla komplet Twilight ságu a nebudu tajit, že s knížkami jsem byla velmi spokojená. Ale filmy? Filmy dokázaly z tak celkem hezkého čtivého a místy opravdu pohádkového příběhu udělat blbinu celkem o ničem. Kristen se musí před každým dialogem 50x vážně nadechnout, aby vypadala jak to strašně bere vážně a já musím uznat, že ačkoliv mi dříve nevadila, tak teď si stojím za názorem, že všechny filmy kazí. Parodie je za to velmi dobrá a vystihuje spoustu věcí, které jsou ve filmu více než trapné. Například představitelka Becci úžasně napodobuje Kristen, její trapné posunky a pohledy. Je to prostě pohodová parodie, u které jsem se nasmála a vřele ji můžu doporučit. Ale je pravda, že musíte znát alespoň filmy Stmívání a Nový měsíc, ze kterých je tento film poskládán. ()

Neru

Úžasná komediální parodie, kterou člověk nemůže brát příliš vážně. Rychle a svižně odbíhá, příjemně se sleduje. Rozhodně doporučuji jako klasickou "oddechovku" ()