Epizody(4)

Freddie (Tom Hardy) je zrovna propuštěn z vězení, kde udržoval vztah se svým mafiánským šéfem Ozzym (Brian Cox). Před věznicí ho čeká jeho nejlepší kamarád z dětství Jimmy (Shaun Evans) a společně se vydávají do spárů londýnského podsvětí, které ovládá mafie, drogy a zbraně. (Cliff Booth)

Lazy87

Rodinné věci mám rád a Hardy snad poprvé, co jsem viděl, tak zahrál, občas mi přišlo, že přehrál, ale už je to moc rozvinutá věta, tak budu končit. Dodatek: uvažuju Toma Hardyho přidat mezi best herce. ()

Buzzo

Tak akože dovidenia, Tomi to tu pekne roztočil odkial obkukal to trasenie ruk a tie ksichty co tam daval to fakt neviem ale zahral to bravurne nechapem ze tato miniseria sa mi dostala do ruk len teraz urcite odporucam ludia kukajte je na co! ()

MisaP3

Drsné, silné, skvělé. Tohle je věc která mě nadchla. Tom Hardy ty magory prostě zahrát umí (ažsi říkám, jestli to o něčem nesvědčí, haha) opět kus, který stojí víceméně na něm. Příběh několika lidí z podsvětí, který zaujme a vtáhne do děje. ()

Ekdahl

Na Policii Modravu nebo Místo zločinu Plzeň to nemá, ale jinak to ujde... Bez prdele: je pozoruhodný, jakou špičkovou úroveň můžou mít televizní projekty. Né u nás, ve světě, v Anglii zejména. Na druhou stranu nevím, proč koukat na příhody partičky naprostých primitivů - tohle je mínus seriálů/filmů z tohohle prostředí. Prostě pár blbečků si snaží nahrabat a rozmnožit se/vybudovat hnízdo. Nuda. ()

Marky__

Syrové a brutální, plné zoufalosti a šílenosti, super soundtrack, ve 4 dílech hodně dlouhý časový úsek, všichni herci super, Tom Hardy neskutečnej, jak už někdo napsal, Hardy patří do ústavu, tak jako určitě! 5* ()

McGuffin

Kapitální Úlovek, The Take, měli být dva londýnští chlapi, co s nimi žijí dvě švarné sestry. Oba obě živí zločinem, jeden násilným, druhý v rukavičkách organizuje prodej ilegálního zboží, což vynáší víc. Rivalita mezi rozdílně inteligentními hochy se přenese i mezi rozdílně inteligentní sestry a když se u jedné objeví kukaččí dítě, napětí se dá krájet. Což má za následek vedle normálních pracovních vražd ještě pár dalších včetně několika domácích. Tím se situace uklidní, sestry změní účesy a opět spolu začnou mluvit. Zdá se, že jejich rodiče z toho mají vyloženě radost zrovna tak, jako scenárista Neil Biswas a autorka knižní předlohy Martina Cole. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()