Terva

CITÁT - Nesmíš mazat jen půlky, musíš zajet až k dírce........... Je to stále to samé, akorát lehce lepší. Sranda, vtípky, sex, krásné ženy. Film nepůsobí tak klišé, ikdyž hodně balancuje na hraně. Chlapci i ženy jsou vyspělejší a rádi vzpomínají na své dětské lásky. CITÁT - Kluci, podívejte - žralokusvagínus........... Pravda, některej fekální humor tak trochu nesnesu, ale v této sérii je to tak nějak nutnost. Sraní do přepravky s pivem je fakt humus. Naopak je velice povedená scéna okolo 46 minuty. CITÁT - Odlákejte rodiče, já ji pronesu zadním vchodem.......... Jo a bude řeč i o kultovním koláči. CITÁT - Zbyla z něj jen drobénka........... Zpočátku klidný až nudný mejdan se rozjede v šílené orgie, sexuální zkázu a totální devastaci. CITÁT - A hrome, chlupatý!!........ Je to poprvé, co jsem o Amerikan pai brečel dojetím. Fakt. Nekecám. CITÁT - Svatba, dítě a .....rozvod.......... Ovšem zrak jako Terminátor, to jsem zase brečel smíchy. CITÁT - OBJECTIVE: SHERMINATION..............Hastala vista Stiflere (Sean William Scott)........ A co dodat? Závěrečná scéna v kině je nářez. CITÁT - Skvělej film.......... Závěrečné titulky jsou plné nostalgických fotografií. ()

JohnCZ

Jsem veliký fanda původní trilogie a i proto mě Reunion maximálně překvapilo. Po trošku vlažném rozjezdu divák dostane jednu z nejlepších teen komedií za poslední roky. Povedené vtipy, skvělá romantika a závěrečné poučky jsou tak trefné, že mi vůbec nevadily. Těch 160 korun za lístek rozhodně nelituju a plánuju si film určitě někdy zopakovat. Kéž by byla taková i jiná pokračování... ()

evilmind

Začátek ještě funguje docela dobře, a chvíli to vypadá, že narozdíl od předchozích laciných pokračování by tohle mohla být docela zábava. Pak se to ale zvrhne v nostalgické pitvání původních postav, kterému chybí vtip i lehkost. Navíc ani nikdo nepřefikne Stiflerovu mámu, i když je furt dobrá, no kde to jsme? ()

moviesfan

Na tuto sérii nedám dopustit. Čtvrté pokračování je opět zábavné, ale ne tolik, jak jsem očekával. Na druhou stranu jsem velmi rád za staré známé tváře a nebudu se zlobit ani za případné pokračování. ()

joehot

Třídní sraz party, na které jsem vyrůstal (první tři díly můžu odcitovat, z těch dalších vyžírek jsem viděl jenom první) se povedl na výbornou. Neskutečné množství gagů v ohromném tempu, roštěnky kam oko dohlédne a nějaké ty MILFky k tomu. Nejlepší teenagerovská komedie od dob Prciček: Svatby. ()

corpsy

Tých 5 stars nieje naozaj len za nostalgickú spomienku na časy dávno minulé, ale za neskutočne skvelú zábavu pre staršie, ale aj mladšie generácie, aj keď sú vychovávané na hocičom a hocikým. Toto je proste novodobá pecka, ktorá nemá zatiaľ v novom tisícročí konkurenciu. Neostáva mi nič iné len sa poďakovať. Veľké DÍKY!!! ()

Zeebonk

Škoda, že Sean William Scott nezačal navštěvovat posilovnu o pár let dřív, hned by to rozbíjení držek na ledě bylo věrohodnější. Jinak film jako obvykle po většinu času zábavný, nálož sprosťáren standartní a obsazení potěší. Naopak v poslední čtvrtině si tvůrci dali za úkol potrestat diváky za konstantní nezájem a ze všech zbylých sil s nenávistí v srdci nahustili ty nejubožejší, nejdebilnější, nejtrapnější a nejvyměklejší žvásty do dvacetiminutové přehlídky olízaných koulí a řiťáků. V té chvíli mi na čele vyskočila žíla a mé rozezlené "Vy kurvy!!" museli slyšet i v daleké zemi Rejžožroutů.. Nové Prcičky si v každém případě od svých mladších bratříčků půjčily špatné i dobré, ale hlavně to špatné a ačkoli přiznávám, že jsem se v jistých momentech smál jako negr na rajském plynu, hodnocení tohoto filmu je jeden velký fail. A kdyby tato debilní série nezdegenerovala celou mou generaci, pálil bych odpad. ()

Marek1991

Veľa filmov napodobňujúcich túto sériu sú omyly svetovej kinematografie, lenže táto séria, vlastne iba s pôvodnými postavami je kúzelná. Tretí diel, ktorý je najzábavnejší to neprekonalo, ale je to lepšie, než prvé dva diely. Neboli tu nejaké špeciálne hlášky, skôr to bola skvelo zvládnutá stretávka po rokoch, plná nostalgie, reálií a odplát po rokoch. Smial som sa aj napriek pár klišé náhodám, či pár predvídateľnostiam, ale bolo to neskutočne roztomilé, taktiež zrazenie sa minulosti a súčasnosti. Som rád, že som si tiež konečne nejaký diel z tejto série pozrel v originále s titulkami pretože to tomu vôbec neubralo a tešil som sa na to. Hlavne však nebolo to nasilu nereálne robené, bolo to prirodzené. Jim, Stifler, Kevin, Oz a Stiflerova mama, to je banda šialených postáv, ktorú tiež mierne dopĺňa Jimov otec, ostatné nič moc, ale mne to nevadilo, nevadilo mi, že to nebolo niečo šialené na štýl druhého a tretieho dielu, bolo to vtipne jednoduché a roztomilé. ()

Torision

Naprostá spokojenost. První velký plus je, že se objevily jak všechny hlavní charaktery, tak i několik vedlejších (MCBP!!!).Ale předevšim to stejně jako úplně první díl rychle ubíhá, jsou tu neotřelý fórky a scénky ve stylu trilogie Ať už je to pašování ožralý holky domu, totálně vykalenej Jimův táta na Stiflerovo "Hishschool style" party s kelímkama nebo Stiflerova defekace do mrazničky s pivama. Nejzábavnější je tu stejně jako v původních dílech Stifler (dostal prostoru dost) a nejslabší článek je příběh okolo Kevina a Vicky (ti dostali prostoru málo). Je tu spousta odkazů na minulý díly a to se mi líbí. Pro mě vůbec nejlepší díl Prcířů! ()

Hoyt

Nikdy bych nevěřil že jakékoliv prcičky ode mě dostanou větší hodnocení než 2*. Ale tady je to prostě tak. Bavil jsem se náramně. ()

ConanVJ

Konečně se prcičky vrátily tam, kde začali. V kině jsem viděl poprvé po x letech totálně narváno. Tročku sranda byla, že většina lidí ani nemohohla pamatovat originál první díl v kině, ale všichni se bavili. Nejvíc vtipný bylo, když hlavní hrdinové naráželi vtipnými komenty na středoškolačky a těch bylo v kině opravdu hodně a jak se při tom bavili. Ale dost o tom, co bylo v kině. Po shlédnutí traileru jsem čekal návrat k prvním třem dílům prciček. A vůbec nejsem zklamán. Nový Prcičky ve mě v mnoha scénách vzbudily krásný vzpomínky na první díl a moji návštěvu kina s kamarády. V tomto dílu je spousta věcí, co spojují tento díl s prvním. Ať už je to hudební stránka, krerá je v určitých částech totožná, tak všelijaký narážky, vzpomínky a podobně. Humor zůstal zachovaný jako v předchozích dílech. Jimovy rozhovory s tátou opět rozesmějí dostáním obou do trapné situace, Stifler hlásí jako za starých časů a celkově jsou všechny postavy stejné jako v roce 1999. Zas je tento filmek plný skvělých párty večírků s krásnými buchtami v bikinách. A toto všechno je pro mě přesně to, co jsem od regulérního pokračování chtěl a taky dostal. Za mě jasných 100%, protože jsem se v kině dlouho takhle nezasmál a toto je vážně super filmek. Řekl bych, že žádnej fanoušek původní trilogie nebude zklamanej :) ()

sidzej

Stará parta sa vracia a rozhodne je na čo sa tešiť. Je až neuveriteľné, že všetky hlavné aj vedľajšie postavy z prvej časti sa po toľkých rokoch znova stretli a úspešne tak nadviazali na tretiu časť. Nebudem nadhodnocovať a dám rovnaké hodnotenie ako prvým trom častiam. Jimov otec a Stiflerová mama sú skrátka naj :) P.S: záverečný song vyvoláva naozaj nostalgické spomienky+fotky z prvej časti počas titulkov taktiež potešia. Dúfam že podobnej stretávky s rovnakým obsadením sa dočkáme aj o rok. 70% ()

Marsik

Cinema City Anděl - Prcičky, to je moje. Provázely mě celé mládí a zejména na přelomu ZŠ a SŠ jsem to sledoval nejvíc a od té doby jsem zejména první a druhý díl viděl nespočetně-krát. Takže když se v kině objevilo další pokračování, ani chvíli jsem neváhal. Příjemně jsem si zavzpomínal (i když těch sentimentálních scén bylo malinko více než by bylo zdrávo) a dobře jsme se pobavil. Bylo zajímavé vidět všechny hrdiny pohromadě po 13 letech (tzn. od natočení jedničky). Zároveň to bylo i trochu smutné, když si člověk uvědomil, jak to všechno strašně uteklo. Jinak..těším se na CZ dabing, to si myslím, že se pobavím ještě víc. Navíc jsem s dabingem vyrůstal a myslím, že byl vždycky skvělý. Takže když dodrží obsazení dabérů jako v předchozích dílech, budu maximálně spokojen. Zatím jsou Prcičky 4 za 80% (with J.) // Po roce repete s CZ dabingem a musím říct, že ani ten nepozvedl koutky mých úst tak, jak je pozvedly díly předešlé. Myslel jsem, že se budu bavit víc, než při prvním sledování s anglickým zvukem, ale ono ne. Tenhle díl je příjemný, sem tam docela dobrá švanda, ale je to spíše o nostalgii, vzpomínání, rekapitulování, atd....Toho sentimentu bylo opravdu dost a tím pak Prcičky ztrácejí trochu na své image, coby snímku, u kterého čůráte smíchy a jedna hláška střídá druhou. Pár procentíček ubírám. Avšak vždycky budu mít všechny kluky z Amerického Koláče rád. 75% // (22.1.2021) NOVA HD ()

F.man

Stará parta je zpět a s ním i American Pie ve své nejlepší formě. Obavy byly zbytečné, Universal si svou značku pohlídal a Reunion je přesně takový jaký bych ho chtěl. Vtipný, přisprostlý a trochu ujetý, ale zároveň i vážný a rozumně vyspělý. Klidně bych si za dalších 10 let dal ještě jedno pokračování. Get off my husband you little piece of shit! ()

salisbury

Ještě, že tam máme Stiflera, co bych si bez něho počal. Obávám se, aby nějaký z následných dílů se nejmenoval pohřeb a nebyl pohřbem celé série. Jak se řiká čeho je moc, toho je příliš, ale vzhledem k tomu, že znám horší série nejen z žánru komediálního, tak si myslím, že bych ještě nějaký ten díl zvládl aniž bych se polil kolou či si vysypal na sebe nadýchaně kukuřičné polystyrenové obláčky. ()

PauloZ

Pro mě jsou prcičky vyloženě srdcová záležitost a ani jeden díl (myslím ty 4 regulérní) mě nezklamal. Školní sraz není lepší než jednička, ale je dospělejší a musím dát plnou nálož, protože na to se tak ku*evsky dobře dívá, celý film provází neskutečně upřímný úsměv na rtu + celá řada silných výbuchů smíchu a nic nevyzní ani trošku trapně. Je z toho cítit ta nostalgie, jak jsme všichni zestárli, nejenom herci, ale i my zarytí fans. Měl jsem chvílema pocit, že se zas dívám na jedničku, jak jsou všicni v jádru stejní, stejná parta, která je svým neokoukaným složením nejlepší v žánru. Děj není podstatný a nikdy nebyl, tady jde o tu partu a prdel, kterou zažijem, a která nebyla v žánru nikdy lepší než u American Pie. Režisérské duo zaslouží bezesporu pochvalu, že si dali tu práci a sehnaly všechny, ale úplně všechny základní postavy, naservírovali nejlepší komedii roku 2012 a výborně to celé utáhly. 5* i za MCBP konec, u kterého jsem měl snad i husinu, za to obsazení, za šerminátora, za Jimova tátu padajícího z okna a za Finchovu maminu :-)). Já jsme to prostě žral všema deseti. Chci další díl, pěkně v klidu za 3 roky, opět takhle poctivě odvedenou práci a nemůže to dopadnout zle. Pro mě jasných 5*. ()

Kryton

Ach ta nostalgie! Na předešlých třech dílech jsem tzv. vyrostl a moc se těšil na znovuschůzku hrdinů. Jak to dopadlo? Paradoxně je Školní sraz opravdu nejlepší ze zbylých tří filmů. On je totiž nejen zábavný, ale zároveň dospělý a to nejen díky hlavním hrdinům. Postavy musí totiž řešit nudnou práci, problémy v manželství, problémy v manželském sexu apod. To vše si chtějí naši hrdinové vynahradit setkáním a pařbou na školním srazu. Co tu budu dále povídat. To nejlepší obstarají Stifler, který suverénně táhne film a dodává filmu humor i náladu, když se to hodí. Dokonce i jediná opravdu humus scéna se dala (!). Ten druhý do parády je Jimův táta. Nejlepší scény jsou mejdanu u Stiflera, kde se postupně opije a zhulí. Osobně jsem si opět zavzpomínal na dobu, kdy Prcičky letěly a lidi doslova citovali hlášky. Dospělejší Prcičky nemohly přijít nevhod. Pro mě palec nahoru. Ta pátá hvězda je za nostalgii a taky za fakt, že si celá série drží kvalitu. POZOR! Nepočítám videotékové shity, které si vzaly jen jméno a Jimova tátu. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011