Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

SOLOM.

Matthew Hoene se připojil ke svým kolegům a natočil další zombie „černou komedii“, kterých se v posledních dvou letech urodilo hned několik. Přestože nejsem fandou zombie žánru, musím uznat, že ani tentokrát jsem neodešel zklamán. Britský humor mi sice občas moc nesedne, ale tady jsem se párkrát skutečně od srdce zasmál. Kromě několika vtipných situací se tu objeví i řada hlášek, které mi určitě na nějakou dobu v hlavě uvíznou: „ Rozvážet důchodcům žrádlo, nemá budoucnost“, nebo dokud zde ještě figuruje zřejmě nejlepší postava Mentál Mickey se svou brokovnicí „Seznam se s Tracy PIČO…“ Je jen velká škoda, že nezůstal až do samotného závěru. Samozřejmě se tohle musí brát s velkou nadsázkou, protože jakmile tohle začne brát někdo moc vážně, budou lítat odpadní hodnocení. Morbidní situace mám rád, takže jsem si jednotlivé fighty celkem užíval. Je sice pravdou, že některé situace jsou hodně trapné, ale najde se tu i spousta takových, které mi zvedli náladu. Především pak banda důchodců stála za to. Rozhodně se mi líbila víc, než bankovní lupiči a jejich rukojmí (teda kromě již zmíněného černocha Mickea).50% ()

Morholt

No ptákovina hrozná a 100x viděná, ale Angláni do toho vždycky dokážou narvat něco, čím mě dokonale uzemněj. "Hamishi, máš za sebou zombie!" a rvačka mezi zombie chuligány West Hamu a Chelsea byly momenty, kterejm jsem se mohl od srdce zasmát. A takovejch by se tam našlo víc. Hercům dle očekávání vévodil Alan Ford, kterej se prostě nezmění. 60% ()

6thSun

Za Alana Forda (bad ass madafaka z Podfu(c)ku) hvězda navíc, ináč zklamání...kupříkladu Soumraku mrtvých to nesahá ani po uhnilý kotník toho nejposlednějšího zombíka. Daleko víc se budete bavit u TOHOTO 50% ()

Lacike

Popravde som od toho ocakaval ovela viac. Hlavne rôzne vtipy. Par skvelych sa tam najde, ale celkovo mam z toho dojem, ze skvely napad dôchodcovia vs. zombici nedokazali tvorcovia rozviest v poriadny film. Hlavne interakcie medzi zombikmi a dôchodcami tam je dost malo a prilis vela casu stravime s cool otravnymi mladymi dementami. Takze vo vysledku je tam par dobrych vtipov a stavnete gore sceny. Proste jednohubka na jedno pozretie. 5/10. ()

evilmind

Opravdu zdařilý britský pokus o zombie komedii ve stylu Shaun of the Dead - sice to není zdaleka tak dobré jako velký vzor, ale rozesmálo mě to nahlas hned několikrát, a nic jiného od komedie ani nečekám. Jsou tam scény, co fungujou prostě parádně, a můžete se na ně klidně dívat znova a znova, ale bohužel i poměrně hodně dost upracovaných gagů, které ve snaze být co nejvíc cool vyšumí spíš do trapna. Jasně, od filmů tohoto typu nečekám nějakou extra logiku, ale pokud to neni crazy komedie (což není) tak scéna jako zombie s kovovou destičkou v hlavě a její komplikovaná likvidace, nebo odpoutání lodi, působí prostě divně. A je na tom hrozně vidět, jak autoři měli vizi nějakého vyvrcholení scény, ale prostě se jim nepodařilo najít způsob, jak k němu dojít vtipně a nenuceně. ()

Zeebonk

Vlastnit rozsáhlý komplex s kohortou zombíků na golfové hřiště a klusat si to po něm s gangem luxusních japonských štětek, třímaje nablyštěnou M4ku a šestipalcový lovecký nůž, je sen každého mladého nadržence, jehož organismus se nadobro přejedl Left 4 Dead. Jenomže umounění krátkozrací nerdi ve svých přesvícených podzemních doupatech ne a ne ten podělaný virus namíchat a člověk si tak musí svou krvelačnost filtrovat na sračkách tohoto ražení. Jsem názoru, že se tento nádherně podřadný žánr odpotácel do prdele ve chvíli, kdy Romero začal ony ladné věrohodné stříkance krve s roztomilými latexovými žmolky mozku a sádrovými úlomky lebky kombinovat s tím placatým digitálním zvratkem, jenž se divákovi natrvalo vypálí do sítnice. Přeci, když otec zakladatel roztáhne půlky této laciné náhražce, ukrutnosti, tofu mezi násilím, tak se jeden nemůže divit, že se to uchytí u kdejakého prosťáčka z londýnského předměstí a ten si tím pak našťouchá film k prasknutí. Těch odporných digitálních šplouchanců krve je tu víc, než spermatu na ksichtě Asi Akiri za celou její kariéru, nechybělo málo a můj zrakový nerv se samovolně odškrtil, aby to už dál nemusel snášet, ale hlavně se nenechte zmýlit myšlenkou, že zbytek filmu není naprostá sračka, protože vás můžu ujistit, že něco tak hloupého, nevtipného a laciného mi už dlouho nezavraždilo odpoledne. ()

PauloZ

Poctivá zombie řež po britsku s tou správnou dávkou nadhledu. Hláškující důchodci s kvérama a skvěle ukočírovaná zábava po celou stopáž. Bavil jsem se dosti dobře. 75%. ()

Astaroth12

Ten začiatok si zaslúži potlesk a tak hneď začiatok ma zaujal ale aj tak som bol nedôverčivý čo s tohoto snímku vzíde.Ako komédia neuveriteľné svieže a fakt som sa neskutočne bavil.Keď išli na ten záťah a začali priberať ľudí už som vedel že to dobré neskončí,lebo tak rozdielny ľudia nemôžu spolu vychádzať a pritom sa nezabiť.Zlez zo mňa ty šialená suka,mam rád filmy ktoré sa neserú s dialógmi a to je aj tento počin.Len nechápem prečo sa to vola dôchodcovia vs.zombie keď tam sú dôchodci ale v hlavných rolách by som ani napovedal.Veľmi vydarený zombie film ktorý si nič nerobí z príbehom a ani z dejom.A Mental no to bol iný šialenec ale bavil ma najviac.Tento film disponuje veľmi veľkou sebairóniou a slušnými hláškami ako napr.Nesprávna noha ty idiot,SOM VEĽMI MILO PREKVAPENÝ. ()

Paxxx.cz

Je to sice docela ujeté a místy možná až trapné, ale na druhou stranu se tu našlo spousta absurdních a hlavně vtipných situací. Kdo chce na 80 minut vypnout, může britský humor a navíc má rád filmy se zombie bude nejspíše spokojen...60%. ()

SaNcHeZ_cz

Londýnská pracující třída jako obsazení hlavní role v komediálním představení Jak v londýně nakopali prdel zombíkům. Jinak průměrný snímek těží svá hlavní pozitiva z nadhledu a místy úderného humoru. Pokud tak hledáte lacinou variaci na Zombieland po britsku, proč nesáhnout třeba po tomto videobéčku. Herecky, atmosférou ani zpracováním to není žádná sláva, nicméně hlášky se dostavily a nějaké to olovo s příchutí šedé kůry mozkové je taky přítomno.Vaši šedou kůru mozkovou ale tahle nenáročná jednohubka stát nebude. [50%] ()

agentmiky

Festivalový film,který mě celkem oslovil.Angličani se s tím jaksi nepárali a použili nejméně hektolitry a hektolitry krve,někdy až moc,ale to se nedá nic moc dělat.Na filmu se mi líbil i ten typický anglický humor,kterého bylo ve filmu habaděj a staroušci,kteří si pořád mysleli,že jim je dvacet let.I tak filmu nemůžu dát čtyři nebo pět hvězd,protože by to bylo moc.Hodnocení:65% ()

zipper111

Alan Ford snad ještě víc nahláškovanej než ve Snatchi, jinak průměrná komedie s přídavkem tun masa a hektolitrů krve. Sranda, ale dalo se z toho vytěžit víc. 3* ()

gojackill

Je tam hodně zombíků, je to komedie a nemůžete se u toho bát. Zombie jsou velmi pomalé, hloupé, málo agresivní a vůbec z nich nejde strach. O dost více mi vyhovoval černo humorný Braindead od Petera Jacksona, jednak to bylo vtipnější a za druhé to občas bylo opravdu děsivé. Je to velmi podobné filmu Soumrak mrtvých, jen je to o něco horší. Absence nějaké výraznější komediální postavy je znát. ()

raimi

Banda totálně nesympatických, fuckujících kreténů, spolu s prdelatýma mandama zachraňují obklíčené důchodce. Už dlouho mě nic neštvalo jako tenhle bídnej biják, který charakterizuje absolutní neschopnost tvůrců. Od mdlé režie, totálně nesednoucího soundtracku, otřesného castingu, debilně poslepovaných "akčních" scén a trapáckého humoru. Přitom potenciál tam byl, některé nápady jsou vynikající, ale absolutně je pohřbí zpracování. Jak já si jen oddechl, když naběhly závěrečné titulky. ()

MATADOR

Zombie žánr mě povětšinou mile překvapí, ale musí předem vědět, čím chce být. CvsZ je od začátku komedií a proto jsem ke snímku tak přistupoval, ostatně osazenstvo domova důchodců proti zombií je docela psina samo o sobě :) ()

AlistairMir

Zábavná oddechovka ke které jsem se dostal v rámci povinného úkolu v hororovém maratonu. Mrtvých ve filmu je asi tisíc a nuda rozhodně nehrozí, ale scének kdy jsem se opravdu zasmál bohužel až tolik nebylo. Důchodci byli každopádně hustí a i ta banda co je jela zachránit mi byla sympatická. Nejšílenější postava každopádně ten černoch s hlavou terminátora a nejotravnější, jak jinak, chlápek v sáčku. Kdo si mě získal ale nejvíc to byli bráchové. Takové dva blbce (v dobrém myšleno) člověk jen tak nepotká. Tak se připravte na lehce humornou zombie vybíjenou s hektolitry kečupu a tunou létajících končetin. Silnější tři pecky. PS : Počáteční a konečnej song je fakt chytlavá záležitost. ()

TominoLa

Většina filmů o ZOMBIE byla kvalitativně jinde, ale mně nudila. Britové si na nic nehráli a rozjeli to pořádně od podlahy a já se parádně bavil. Kdo chce vidět pár primitivů a důchodců v akci tak tuhle krvavou zábavu doporučuji. Nic světového od toho, ale nečekejte. 7/10 ()

IceQueen

Na komédiu málo vtipné, na horor málo strašidelné. Celé je to nejaké jednotvárne, bez výrazných momentov, ktoré by mohli špeciálne pobaviť, prípadne aspoň zaujať. ()