Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Razzor_82 odpad!

Humor na úrovni pomocné školy. Homofób Dangl je slizký a směje se sám sobě jako jitrnice. Suchajda a Géňa jsou už provařené xichty! Celé představení je zoufale trapné. 0/10 ()

tančísvlky odpad!

O mnoho horšie ako podobný prípad na Markíze , špecialne ocenenie si však zaslúži Genzer ako zvlášť trefené individuum .. ()

Carolyn

Mé hodnocení je takové, jaké je, protože: 1) Nikdy jsem neviděla slovenskou verzi, 2) Ondřeji Sokolovi to podle mě moc jde, ale 3) Suchánek s Genzerem už nemají moc co nabídnout. Koncept jako takový mi přijde skvělý a má obrovský potenciál. Ráda bych se podívala na Partičku třeba s Budařem, Macháčkem, Trojanem, kýmkoliv z České sody... :) ()

Petula009

Ti, co znají i slovenskou verzi tohoto dílka mi určitě dají za pravdu, že je o něco lepší než tahle. To ale neznamená, že tohle je špatná. Podle mého to potřebuje jěště pár dílu, aby se herci mohli rozehrát a zkusit si, kam až můžou zajít. Já jim fandím a vzkazuju těm,co tady hodnotí negativně ať si v dnešní době zkusí udělat zábavní televizní pořad, který by nás opravdu pobavil. ()

LabySo69

Genzer je opravdu hodně trapnej, Suchoš se sice snaží, ale už je to kolikrát ohraný, Chmela celkem nevýraznej, akorát Sokol mě docela překvapil... ()

Shrekito

Nebýt Ondřeje Sokola a občasných záblesků u Igora Chmely, bylo by to hrůza. Suchoš a Geňa jsou spíše pro smích. P.S: Igor se začíná rozjíždět :-D bacha na něj P.S.2: Teď když to jede delší dobu se již sestava ustaluje a silnější jsou rozhodně Ondra a Suchoš, ale to jak si na seznamku diváci pořád vybírají Geňu už začíná zavánět trapností. ()

Issabela

Tento pořad mám ráda. Některé výborné díly střídají ty poněkud slabší, ale vždycky se pobavím, takže z mého pohledu oprávněné tři hvězdičky. ()

FireTight

Stará pravda hovoří, že když dva dělají totéž, není to totéž. V případě Partičky to platí dvojnásob. Zatímco slovenská Partička má úroveň, je vtipná a rád se na ní podívám, české nemohu ani po třech zhlédnutých dílech nějak přijít na chuť. Nevím, jestli je to dvojicí Suchátek + Genzer nebo něčím jiným, ale vždycky se jenom dívám a alespoň nepatrný úšklebek nikde... Škoda, dám české verzi ještě jednu šanci a asi to definitivně vzdám. :/ UPDATE (22. března 2012): Musím svůj názor na českou Partičku lehce přehodnotit. Občas totiž umí být i česká čtyřka zábavná, i když trapné, či nevtipné momenty nevymizely... :( Ondra Sokol však nikdy nezklame! ()

Aurewen odpad!

Opět se snažíme o "to, co už někde je". A je to zase, znovu, a pořád dokola, špatně. Zde můžeme vidět rozdíl mezi našimi dvěma národy. Zatímco slovenská Partička je vtipná, je tam dobré složení, herci si na nic nehrají, mají snad i lepší hry a jsou přirozenější a je vidět, že je to baví a užívají si to, tady je to jen o tom být co nejvulgárnější, plné dvojsmyslů plus Suchánka a Genzera, ale už jich bylo v Tv moc. Asi herci nejsou tak zaběhlí. Možná by bylo dobré vymyslet nějaký normální a český pořad. ()

Valkyria

Chvílemi trapný pořad, ale když se "to" povede, válí se člověk smíchy! :o) Člověk si musí uvědomit, že jde o čistou improvizaci a úkoly, které jim dávají jsou naprosto absurdní - komické sami o sobě. Ale vymyslet vtipnou scénku v určitém momentu tak, aby to všem přišlo neskutečně vtipné je prostě nemožné. :o))) Opovrhuji hlupáky, kteří přesně tohle od tohoto pořadu čekají.. :o) ()

Realmond

Je to super improvizační pořad, přesně něco takového tady chybělo. Suchoš, Geňa, Ondra a Igor dokazují že jsou mistři v improvizaci. Jen tak dál chlapi. ()

Ryšty

Musím říct, že s dalšími díly kvalita stoupá a stoupá. V posledních epizodách už sem se fakt dost zasmál. Někomu jde líp jedno jinýmu zas druhý, ale dohromady to dává vtipný celek a o to tady jde. ()

milaneg

Některé z účinkujících bych nemusel vidět úplně pravidelně, ale improvizace je to natolik úžasná, že si zaslouží 4,5*...! A tu půlhvězdu do pěti (kromě zaokrouhlování nahoru) dávám za nesestříhaná videa, která lze různě objevit. ()

dEst28

U některejch scén jsem opravdu brečel smíchy. Výbornej pořad založenej na improvizaci. Po delší době výbornej pořad na kterej rád koukám v TV. #edit 30.12.2012 Delší dobu už na Partičku nekoukám, kvalita zábavnosti šla neskutečně směrem dolů, divácké obsazenstvo se v divadle zvětšilo, což pořadu taky ublížilo. ()

Oonika

Musím trochu pozměnit názor. Ze začátku mě to fakt nebavilo, ale teď už je vidět, že se herci vypracovali a hned je to o něčem jiném. Ale davově šílenství, kterým je to obklopeno, stále nechápu :) ()

lickerman

V českých luzích a hájích zcela ojedinělý projekt, který si ani zbla nezaslouží některá hodnocení místních "odborníků". Neznám původní předlohy, slovenská verze mne nebavila, ale u české si vždy skvěle spravím náladu (až se kolikrát za břicho popadám). Ondřej Sokol s Igorem Chmelou excelují, Michal Suchánek dokazuje, že rozhodně není žádné tupé jelito, které z něj zdejší osazenstvo dělá. Genzer místy slabší, ale jeho styl vystupování a humor jednotlivé scény dokonale dokresluje. Ne každé téma či scénka je herci zpracovaná na sto procent (viz. některá pěvecká témata), nutno si však ale uvědomit, že improvizace holt není žádná prdel. S klidem si s úsměvem od ucha k uchu řeknete, že lépe by to vlastně asi ani vymyslet nešlo. Velmi dobrá práce! ()

Yellyman

Pokud vás baví Partička, doporučuji zajít na www.improliga.cz, zjistit si termín a zajít na skutečné impro... A pokud vás tenhle ubohý paskvil neoslovil, doporučuji zajít na www.improliga.cz, zjistit si termín a zajít na skutečné impro... ()

Kroup4

Při vší té hrůze co naše komerční televize vyprodukují za rok,je tento nápad Dana Dangla to nejlepší, co můžeme v TV vidět.Partičku jsem sledoval, už když běžela na Slovensku, a ikdyž si myslím, že humor pánů Suchánka a Genzera je pokleslý, tady v Partičce jim to sedí a skvěle se doplňují s Igorem Chmelou a Ondrou Sokolem.Hostování Táni Vilhémové stálo taky za to.Už jen kvůli nadstandartu české produkce dávám čtyři hvězdičky. Improvizace je hold těžká a někdy to zavádí trapností a když si tohle uvědomíte, budete se skvěle bavit. Pořád je to lepší než Ordinace, Cesty domů a bůhví jaké debilnosti, které náš národ tak rád sleduje. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj