Umění zapadnout

• USA The Art of Getting By (více)

Freddie Highmore si zahrál George, osamělého puberťáka odevzdaného osudu, který se dostal až do posledního ročníku střední školy bez toho, aniž by hnul prstem. George se spřátelí se Sally (Emma Roberts) - krásná a komplikovaná dívka v něm vidí svou spřízněnou duši... (HBO Europe)

lencok

Ten film nemal ani dušu, ani emócie. Boli to len rozhádzané scény, ktoré v konečnom dôsledku nič nepovedali (aspoň mne). Obsah, ktorý je tu napísaný je síce pekný a zaujímavý, no ja som to v tom filme nevidela. Nevidela som tam dokopy nič, jediné, čo ma "nútilo" pozerať to až do konca bola výtvarná stránka a štýl kamery. ()

romanz123

Po všech stránkách průměrná variace na motivy, které jsme už nesčetněkrát viděli zpracované dříve a často i lépe. ()

NSN

Lacinej příběh pro nenáročnýho diváka. Absence emocí a hloubky zpracování. Naopak hudba pasovala. ()

mary.s

snaha o klubový film? neviem....ale herec, ktorý hral hlavného hrdinu ma nepresvedčil a dej mal veľmi čitateľný koniec...dávam 3 hviezdičky kvôli hudbe, ktorú si ešte určite rada niekoľko krát vypočujem a kvôli Emme Roberts, ktorá tú svoju rolu zahrala bravúrne. Netvrdím, že tento film bol strateným časom, ale viackrát ho už vidieť nechcem. ()

Antonymi

Až do konce jsem uvažovala o 4 hvězdičkách - bylo to hezké, milé a přitom ze života, s hlavním hrdinou, který byl tak roztomile obrněn svou jinakostí, že nešlo nezamilovat si ho. Ale pak to všechno zazdil tradiční happy end s vyloženě nesympatickou hrdinkou, se kterou se půl filmu modlíte, ať neskončí. Škoda. Mohlo to být výborné. Takhle je to jenom průměrné. ()

Patroxi

Nádherný příběh který mě od začátku vedl jinýho konce než skutečně byl :) do 3/4 filmu sem nevěděl co bude mohl sem si to jen myslet a myslím si že v tom je to kouzlo ... 5 ()

dennieko

Nevím ... na tenhle žánr moc nejsem, ale prostě jsem dnes dostala chuť na film s trouchou romantiky ze studentského života a myslím, že tenhle styl mi vyhovuje. :-) Vše mi sedí a nepřijde mi to (až na klasický happy end) takové klišé. Je to příjemnej film. ()

Mukade

nezdá sa mi že to emma dobre zahrala, alebo je chyba v réžii, scenári. Podobne je to aj s hlavnou postavou a tým pádom celé to malo nejakú polodivnú atmosféru miestami z nádychom umelosti. Nehralo to dobre ()

Margeline

Taká príjemná oddychovka o starostiach dospievajúceho. Karlík vyrástok a asi mu trochu ostala Deppka, lebo sa mu ani do tej školy nechce. A nechce sa mu ani randiť a mať kamarátov ale tomu sa nejak nevyhne a dá sa dokopy s Juliinou neterkou. Páči sa mi, že vo filme síce je romanca ale je to hlavne o tom chalanovi. Aj keď nemuseli z tej "lásky" robiť až také haló. Stále neviem prísť na chuť typickému vzťahu v hollywoodskom filme, ale čo už. Príjemné charaktery, mama bola fajn, Alicia Silverstone v roli sivej myšej učiteľky literatúry prekvapila. Zase som nespadla zo stoličky ale bolo to pozerateľné. ()

martin1m2

V tomto filme som sa absolútne našiel, celý čas som mal pocit, že niekto sfilmoval môj život ... Freddie Highmore predvádza super výkon ... A opäť Emma Roberts <3 Videl som to už 3 x a určite si to ešte pozriem <3 ()

bohyyy

Té šablonovitosti a konstruktu by si nevšiml asi jenom slepec (zmatený, životem bez cíle bloudící klučina, sympatický učitel, který vždy vytáhne nějaké to moudro z rukávu, když je potřeba a nakonec uhrančivá, ale hodně komplikovaná dívka, která by hlavního hrdinu možná mohla zachránit a konečně dát jeho životu smysl a zbavit ho všeho toho nihilismu.) No řekněte, nezní vám to nějak povědomě. ____ Nicméně přes to všechno je tu Emma Roberts a to je Manic Pixie Dream Girl, jaká se jen tak nevidí. ()

Mina230692

Naní to špatný film. Určitě nelituju, že jsem si jej pustila, akorát.... jsem se chvílemi celkem nudila. nemůžu si pomoct, ale tohle mě nejspíš uplně neoslovilo. Navíc ti herci k sobě tak nějak nesedí... nevím no... takové nemastné neslané to je.. ()

papez12

Príbeh, ktorý podáva divákovi prázdnotu života mladého školáka so svojským postojom k životu,škole,práci. Chlapec sa zamiluje, ale nevie sa rozhýbať, nakoniec si jeho láska nájde iného a on sa rozhodne prehodnotiť svoj postoj a zmení sa. Nakoniec sa film končí klasickým americkým "happyendom". Keď neberiem do úvahy klyšé a miestami fádnosť tak je to príjemný film, ktorý hodnotím veľmi kladne ako takú oddychovku s výbornou réžiou a atmosférou. ()

QueenOfSpade

V podstate taký lepší priemer, nie úplne "vypláchnuté" ako býva väčšina podobných snímok, aj keď pár scén bolo pritiahnutých za vlasy. Ale celkovo veľmi príjemná teen romance, hviezdičku naviac dávam za mojich obľúbených Starlight Mints, a za celkovo fajn soundtrack. Aj keď je pravdou, že bez toho klišovitého konca by sa mi film páčil podstatne viac. ()

madline24

Oddechová romantická komedie, ale oproti většině současné (hlavně americké) produkce milá, příjemná a nekýčovitá. Hlavní postavy uvěřitelné a v pojetí tohoto filmu mi ani nevadily "klasické" atributy romantických komedií. Prostě všechno sedlo pěkně dohromady a já viděla po delší době film, který mě víc jak příjemně překvapil :) ()

the_robbie

Taký klasický Fox Searchlight so všetkými klišé indie romanťákov pre mladých. Čo je ale najlepšie - funguje to a mňa to absolútne dostalo, veľmi príjemné prekvapenie. Nepochybujem však, že viackrát si ho nepozriem, preto "len" 4. ()