poster

The Collection

Horor / Thriller / Akční

USA, 2012, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  ***

  Potom ako sa Arkin zhodou náhod dostáva z kufra "zberateľa", je požiadaný o pomoc od bohatého mecenáša pri hľadaní jeho jedinej dcéry, ktorá sa tak po jeho úniku stala novou obetou Collectora. V sídle pomäteného sériového vraha to však bude ťažšie, ako si podaktorí myslia. Tento film ani z ďaleka tieň prvej časti neprekročil. A to snáď absolútne ničím. Napätie sa vytratilo, originalita stratila svoje čaro. Do toho kopec nelogického, ako v správaní osôb tak vo vývoji deja. Pokiaľ ste však fanúšikom Saw série a prvá časť The Collector bola pre Vás rovnako veľkým zážitkom ako pre mňa, ľutovať nebudete a strata času to taktiež nebude - 65 %.(28.1.2013)

 • Gilmour93
  **

  Dunstan: Sám v hotelu (Argento).. Většina z toho, co stavilo Sběratele nad průměr horor-tortúrové produkce a u čeho si člověk nemohl říct, že už to někde Saw, nyní zmizlo jak návštěvníci diskotéky po senoseči. Depresivní atmosféra, mučivá bezvýchodnost situace, strach o osud postav a i ten Juan Fernández v roli Pastičkáře, co má oční rohovky zbroušené jak Riddick. Naopak přibyla nucená akčnost, wtf momenty a jedna sbírka zvadlejch růží - jednotka žoldáků, co jako by z břicha vypadla céčkovým filmům ze Syfy channelu. Dunstan vstoupil podruhé do téže řeky, ale vybral si období sucha..(19.2.2013)

 • Genero
  ***

  Jsem přinejmenším nadšený, že zase po dlouhé době někdo natočil něžný, komorní příběh o osamělém, přecitlivělém chlapci, který jen tak pro radost v opuštěném hotelu rozřezává, sešívá, kuchá a vůbec provádí všelijaké zábavné kejkle s těly různých mrtvých lidí. Sběratel z jedničky nám tentokrát doširoka otevřel své srdce a umožnil nám nahlédnout pod pokličku své neutuchající vášně. Počet mrtvol uspokojivě stoupl a k jejich napočítání by nestačily ani prsty všech obyvatel chánovské garsonky. Film pěkně odsýpá a ta hodinka a půl uteče stejně rychle jako hemoglobin z přeťaté krční tepny.(18.2.2013)

 • jarkolar
  ****

  Sbírka se v mnohém liší od prvního dílu, což naznačuje už úvod, který je možná trochu přehnaný, ale mě se rozhodně líbil. Přibylo akce a krve, trochu na úkor atmosféry a věrohodnosti, ale mně to prostě sedlo a dobře jsem se bavil. Já byl určitě rád za velkou změnu oproti jedničce, protože ikdyž mě první díl hodně bavil, koukat na to samé jen s obměněnou sestavou obětí a pastí už by tak zábavné nebylo. Jak už zmínilo hodně uživatelů ve svých komentářích přede mnou, velkým plusem byl také konec, který jsem ale po prvním díle tak trochu očekával.(3.4.2013)

 • iolaos
  *****

  ....flick krčící se ve spodním regálu temných subsubžánrovek. Collector 2 aka the collection je přehršel roztomilých rozmarů doc. insectologa mejdanujícím ve starém trouchnivějícím hotelu s bandou vyfetlých vyznavačů hnusné muziky "trance". Třeba s propracovaností vražd si nic nezadá ani s oldskoolery např. (střelím) Soaviho sajzu.... Ikdyž "fulciho" arachno tentokrát do očního bělma nekousalo, není mi známo o efektivnějším bé-torturepornu druhé dekády třetího tisíciletí, který by řemeslností předstihl tento nenápadný majstrštyk. Říkejte si co chcete, já zvolávám Yes! a nakládám plnou i přes to, že malinkaté mínus vidím v nedotáhnuté drtičově facemask. Pro mě libový horror s příjemnou stopáží(30.3.2013)

 • - Arkin (Josh Stewart) má na pravém rameni vytetováno motto skotského clanu Stewartů "Virescit Vulnere Virtus", v překladu "Mužnost sílí utrpením". (JASON_X)

 • - Když psi Collectora (Randall Archer) napadnou Arkina (Josh Stewart) a ostatní, tetování na Arkinově pravém rameni zmizí poté, co je pokousán. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace