nudlis

Slaboduchá krávovina snad jen pro fanoušky série "Rychle a debilně" nebo pedofilní slintače nad Selenou. Jedna hvězda za přeukrutně nadupaný policejní Astry, který v pohodě držej tempo s Mustangem (údajně) Shelby :-))) ()

Pythonator

Příjemně natočené autohoničky a sympaťák Ethan. Působí to hodně moc béčkově, ale bulharské kulisy jsou skoro jako české, takže je to takové mile evropské. Jen ta Střelena Gomez mohla být nahrazena dospělejší a přitažlivější herečkou, která by nepůsobyla jako protivná puberťačka. ()

Googooplexer

Rozdiel medzi mnou a Ethanom Hawkom je ten, že Ethan potrebuje shelby aby vyzieral jak frajer, zatiaľčo mne stačí felícia Lx. A stavím sa, že keby som vedľa seba namiesto mladej Gomezovej posadil Bohdalku a celé by to režíroval Jakubisko, mohla by z toho pokojne byť aj nejaká festivalová cena. Ešte jedna vec: dej nových filmov sa presúva do lukratívnych Bulharských lokalít a je nadmieru trápne, keď je až tak strašne ako tu očividné, že je to pre peniaze a nie pre príbeh. ()

kajacharlie

Musím říct že tolik ouu shitů, ouu máj gáádů a rozmlácených aster jsem v jednou filmu už dlouho neviděl ... Nicméně film šlape, nenudí a Ethan se Selenou taky nejsou nejhorší ;) ()

Jindra_S

Velmi dobře natočené automobilové honičky. Celý film a pořád a pořád dokola. Zbytek byl naprostá kravina postrádající logiku. Dokonce bych řekl, že scénáristé soutěžili o největší blbosti a ty tam zůstaly. Popřípadě některým neřekli, že netočí parodii. ()

Tojefuk99

Selena za výkon 4/5 a Ethan tak 2+/5 role závodníka se k němu moc nehodí. Film je vlastně Zpracování PC hry Need For Speed Most Wanted. Jen by mne zajímalo kde se dá Koupit Opel Omega a nebo ta Astra co naprosto perfektně stíhá a místy i předjíždí Ford Mustang Shelby GTO ()

Rembrant.F

Ve filmu se objevuje ohromne mnozstvi chyb. Zaver (od okamziku, kdy dojde k predani Brentovi zeny) me prestalo sledovani filmu bavit. Na okamzik se tam objevil i Babica jako Bulharsky policista. :) ()

Aresko123 odpad!

Boze moj ked si do auta sadla Selena Gomez tak som mal vytrescene oci asi 5 minut ! To ako vazne? Selena s vyzorom asi tak 5 rocneho dietata a plnou buclatou tvarickou isla hrat "drsnacku" ? Boze moj to uz kam ideme? OTRASNY film ktoremu vobec neuverite ani jednu minutu. A to dieta na prednom sedadle vas uplne odpise...... ()

Deniel3 odpad!

Mal som asi veľké očakávanie, ale cca po pol hodinke som tento film musel vypnúť lebo som nevedel či sa mám smiať alebo plakať. No hrôza, snáď to niekedy dopozerám dokonca, ale to by som sa musel veľmi nudiť. ()

len.tilka

Ty kráso! Dle očekávání to neni žádnej hloubkovej akčňák, ale jako podle tohodle nízkýho hodnocení sem čekala, že si Selča bude jezdit v supr bouráku a Ethan jí bude dělat řidiče. A ono ne! Nejvíc mě to překvapilo, je to dost dobrý a nenudí to, na to, že je vlastně celej film vepsanej do prostoru auta. Perfektní je už začátek - žádný "ahoj, těší mě, sem Ethan, tohle je moje žena, náš byt, tady máme stromeček, poďte se posadit, ať se seznámíme." prostě bum, co zdržovat, manželka je pryč. Sice mi přijde, že má trochu pomalejší chápání, začátku vypadal, že ho ten únos ani ňák neštve, emoce dorazili dost později. Selena předvedla, že zvládne i roli v jinym než romantickym disneyáku. Ten začátek byl ale kritickej, né, že by špatně hrála, ale to její neustálý:"já tě nenávidím! Zastav! Proč to dělaš? Chceš náš zabít? Kreténe! To je blbost!" you don't say!! Asi si jen tak vyjel prostě na vejlet a protože se nudí, krosí si to přes půlku města! Naštěstí se scénář umoudřil a přeměnila se na superultrachytrou ajťačku, takže docela zíráte. Scény s převážně policejníma autama sou peckový a efektní, žádnej zajetej stereotyp (ještě aby nebyly, o ničem jinym to neni), nedokážu si ani představit, kolik jich museli mít, protože jich tam rozsekali asi miliardu. Ale ten konec ?- nepochopim! Jedeme si ve tmě...tma...tma..tma..svítá..světlo? Během pár sekund? Aha. V Bulharsku to maj asi rychlejší. ()

KcarlosK odpad!

Čiré zoufalství a čisté zlo. Proč se do takového paskvilu nechal ukecat Hawke (o Voightovi nemluvě) pro mě zůstane navěky záhadou. Asi mě měla varovat účast Gomeny Selez s prasoidně nakynutým xichtem. Jako zpěvačka je strašná, ale jako herečka je přímo tragická. I filmy určené pro dementní hamburgerožrouty na nedělní odpoledne na Nově by měl mít alespoň nějaký děj. Ford by se měl pořádně stydět, že na natáčení poskytnul takového mazlíka. ()

Regig

Škoda že záběry nehod nebyli točeny z větší vzdálenosti. To dost kazilo záběr z hlavní jízdy. kdyby to snímali třeba z nějaké kamery na autě, bylo by to efektnější a neztrácelo by to tolik na lesku z jinak skvěle nabušené jízdy. Hold GTA naživo. ()

kkafi

byl jsem velmi štědrý :) dát odpad když tam hraje krásná Selena nemůžu, jinak absolutně bez děje, bez náznaku jakéhokoliv napětí, prostě nuda!!!! jo jedou autem a celý film je honí policie... kobra 11??? nemám rád kobru 11 .. ()

schuby252

Film, který naprosto postrádá logiku, ale díky akčnosti si u mě nakonec s přimhouřeným okem zasloužil tři hvězdy... ()

Dann99

Hviezda naviac za jednu naozaj podarenú naháňačku a skvelo pasujúcu hudbu,inak je to ohraná platňa.Pozrieť a zabudnúť... ()

Bednobuch

Dost nuda. I když jsou tam docela dost honičky a dobré auto, tak ty honičky jsou nudné. A auto? Limitovaný mustang neujede na rovince policejnímu Opelu. To je dost smutný. Žádný zvrat, žádné překvapení. Dost tuctový film. Ztráta času. ()

Danny71

Nejsem jasnovědec ani jsem nečetl o čem film je ale už na začátku mi bylo nak jasné že na konci dojde k nějaké loupeži. ()

tomkat

Abychom si rozuměli - jsou to horší 3 *, a samotný příběh má jen na 2 z nich. Ta třetí je za auto a kvalitní scény, kde se předvádí v plné kráse (a rychlosti). Jinak slabší, zápletka ujde, ale nepřekvapí, herci nemají moc co hrát a logika párkrát dostane na frak. ()