PedroPo

Neskutečná kosočtvercovina. Seleně Gomez by mělo být úředně zakázáno provozovat hraní před kamerou. A může mi někdo vysvětlit, proč se to odehrává v Bulharsku a jak se tam všichni dostali? ()

pirulka

Hm, rozhodne sa to nedá pokladať za skvost kinematografie..ale myslím, že to ani nemohol byť zámer..typický "akčňák"- nadupané tempo, akcia, adrenalín...no mne sa už tie naháňačky miestami zdali otravné a prehnané..a hoci mám Ethana Hawka rada, ani on nezachránil dojem z tohto filmu..slabota. ()

Ceberus

Slabší tři hvězdy. Když se objevila Selena Gomez, doufal jsem, že nepůjde jenom o totálně náhodné setkání, u kterého nebude vysvětleno, proč je ještě pořád v příběhu, ale naštěstí bylo vše uspokojivě odůvodněno. Film vypadá jako propagační materiál kaskadérských jezdců - něco jako film Gone in 60 seconds z r. 1974 natočený kaskadérem a obsahující slavnou 40minutovou naháněčku. Z tohoto důvodu - pokud máte v oblibě rychlá auta a honičky - tak vám radši doporučím jeho novodobý remake 60 sekund, kde má Shelby Mustang GT500 taky svoji roli. ;-) ()

rublik05 odpad!

Upřímně musím přiznat, že tak amatérsky natočené akční béčko jsem už dlouho neviděl. Film prakticky bez nějakého smysluplného příběhu, herecké obsazení zlé, herecké výkony úplně katastrofální. Nepomáhá ani fakt, že film je v podstatě hodinu a půl trvající automobilová honička, jelikož vše působí tak neskutečně amatérsky, až jsem se já sám za tvůrce styděl. Uznávám, že za ty prachy asi nejde natočit žádný zázrak, ale tohle je fakt úlet. Režie, kamera, střih, to vše v naprosto tristní kvalitě. Zkrátka snímek, který divákovi zaručeně přivodí trvalé následky nebo minimálně těžký pokles IQ. Důrazně doporučuji se filmu vyhnout velkým obloukem a věnovat svůj čas třeba pozorováním hlemýžďů, poněvadž i to je určitě větší zábava a smysluplněji strávený čas. 0/10. ()

RAFT

naprostá kravina ,jinak co bych filmu dal jenom + tak jsou automobilové honičky nic víc,film totálně oničem ani herci to nezachrání. ()

Zombiepod

Getaway je jednoduchou akčnou jednohubkou, ktorá nemá absolútne čo ponúknuť. Jedna katastrofálne nastrihaná automobilová naháňačka za druhou, ktoré zaberú kompletnú stopáž. Scenár samozrejme ostáva bokom, nemá žiadnu logiku, či štipku inovácie, a je veľmi zaujímavé, že herec takého kalibru ako je Hawke sa dal na niečo také nahovoriť (o Voightovi nehovoriac). Faktom však ostáva, že film vôbec nenudí, ba dokonca vie byť aj adrenalínovo zábavný, predovšetkým v záverečnej štvrtine. Jednorázovka, na ktorú sa ľahko a rýchlo zabudne. ()

TommyDiamond

Kdo by snad hledal v tomto filmu genialitu scénáře a oscarové výkony herců, tak se víc než zbláznil…. Tento film svou smysluplností a dějem olizuje veškeré dno vkusu… Co se teda stalo, že pro mě byl film Getaway čtyřhvězdičkovým? Tento snímek je o rychlosti. O kameře, která zastihla řvoucí vůz v jeho nejatraktivnějších závodních pozicích. Adrenalinu, který postihne řidiče při řízení vozu v jeho výkonnostních maximech. Adrenalin se dokonce přenesl za zvýšeného volume, až ke mě do obýváku..... Věřte mi, Shelby Snake dá za pět milenek.... A tak jsem si vychutnal každou akční scénu a kroutil hlavou nad každým dialogem...... ()

beso74

Odporúčam pre všetkých, ktorí neveria, že 90 minút dlhá jazda Shelby Mustangom môže diváka unudiť k smrti. Po zhliadnutí už totiž veriť budú, pravda, ak na tú nudu nezomrú. Dvojica Ethan Hawke & Selena Gomez j asi tým najmenej funkčným filmovým párom od dôb páru Matthew Modine a Geena Davis z Ostrova Hrdlorezov a to už odvtedy nejaký ten piatok prešiel. ()

acn odpad!

Ještě horší než režisérova předchozí práce, Dračí doupě. Tohle z prdele vytažené dílo je tak neuvěřitelně příšerné, že Twilight sága s polonahým indiánem je labutí píseň v porovnání s tímhle. A to je to prosím film, ve kterém je Ethan Hawke a autíčka brm brm bum bác. Sledovat ztělesněnou retardaci (a tím nemyslím scénáristy, kteří jsou pravděpodobně z planety Debil) Selenu Gomez jak pomocí iPodu crackne síť, rozluští šifrování a dostane se do jiné během 5 sekund, to už bylo na prokopnutí monitoru. A to prosím jsem ani nepochopil co dělá, protože mlela hovadiny jako Samantha Carter. Celý film ve své stopáží neměl jedinou smysluplnou scénu, vtipnou scénu, scénu s napětím, scénu s adrenalinem, občas mi přišlo, že tam ani žádná scéna není, prostě peklo. K tomu je to naprosto úděsně nastříhané se záběry z ?autokamer?pouličních kamer?CIAkamer?Magických kamer, které jsou tam kde rejža potřebuje udělat shot? a o tempu rejža taky nikdy neslyšel. Ethane, vyhoď svého agenta, nebo začni přemýšlet. To si vážně neměl ani nejmenší špetku pochybností, když si slyšel "bude to dělat frajer co dělal Dračí doupě, sekundovat Ti bude Selena Gomez a rozpočet nebude ani 20 mega"?. Další z mála filmů, které mě neskutečně serou. Jo a kameraman asi bude nevlastním synem toho frajera, co stál za kamerou u Ságy 3000. Tady to sice není nahnuté, ale úhel/strana/čas/galaxie se mění co 0,00000326 sekundy. ()

vieriX

Víc bečkové to snad ani nemohlo být hnusné lokace v Bulharsku děj vlastně ani není dějem prostě unesou mu ženu a on pro ně musí něco udělat tečka. Snad jediné pozitivum je Ethan Hawke jinak by šlo všechno úplně do kytek. Honičky městem nebyly úplně zlé ale na dnešní špičku FAF prostě naprosto nestačí. Tak nějak zbytečný film, který se chtěl asi svést na popularitě FAF. ()

Black3R

Jedna hviezda za to, že sa na to Ethan dal! Celý film o tom istom, o ničom! Nereálne, nelogické a hlúpe na celej čiare! .... 20% ()

Mamlas

Až moc stupidní, aby mohlo dostat 3 hvězdy. Monotónně furt někam jede, nikdo ho nedohoní, všichni havarují, on všem ujede, puberťačka dloubne do web kamery a tím začne posílat obraz na policii, klepne to tabletu a hekne nějaký server, policie přijede na místo činu a hned ví, kdo je hodný a zlý, hodní (před pár minutami ještě podezřelí) volně opouští místo činu a nikdo jim v tom nebrání. Prostě debilita, blbost, kravina. Hodilo by se to tak na Disney Chanel pro výrostky, co mají doma autodráhu. ()

Lucius55

Podle původního popisu obsahu jsem se na film i trochu těšil, odrazovala mě jen přítomnost Seleny Gomez. Ukázalo se však, že Selena není jediným minusem. Ethan se sice snaží, ale jeho snaha přichází vniveč, režie je nezvládnutá, příběh inteligence moc nepobral a "naháněček" v autě bylo zbytečně moc až po krátkém čase začaly nudit. Divím se a lituju, že jsem vydržel až do konce... ()

kolik27

Drž se, připoutej se, řekl jsem připoutej se ... Na tuten scénáristicky mrtvej a neoriginálně stupidní "akčňák" vám doporučím jen... nažrat se, načít pivo, další dvě pod nohy, ovladač daleko od sebe a dutě civět, jakmile se zamyslíte budete hledat ovladač, ale naštěstí jste po jídle, cucáte pivo a zvedat se na vypnutí jste líní, tudíž načínáte druhýho kouska a dále civíte... Zamejšlet už se neopovažujete a dáváte třetí pivo. Dopito a konečne začíná akce, plný močák a vy dumáte, zvednout - nezvednout, jestli se zvednu, vypínam sedim u toho už hodinu a něco, byla by škoda to vypnout a tak napjatě sedíte do konce který je za rohem a těšíte se na WC. Byl to děs při kterém jsem se opotil. Škoda jen že ne z filmu, ale z těch piv ... ()

Dinsberg

Jednohubní sračka, která byť udrží pozornost, stejně jako fotbalový zápas, rozuzlení naprosto zklame. Fanoušci rychlých honiček, kobroidní akce a Ethana Hawka budou určitě šťastní. Ale i od Rychle a zběsile 6 jsem získal víc. ()

Kimkong

Neskutečná kravina, takhle jsem se dlouho nenudil. Nejhorší ale byla ta jakože reálná kamera, která neustále přeskakovala a vy padala hrozně. Herci stáli za prd, neustále povídali kraviny, zvláště ze začátku. Rukojmí v autě, výbuch jakože elektrárny, nebo jak nemohli najít auto ve tmavém koutě, to byly scény leda k smíchu. Nechápu, jak takovouhle napodobeninu Rychle a Zběsile vůbec někdo mohl vyrobit. Jediné co na tom mohlo stát peníze bylo kvantum zničených aut. ()