Pár nenormálních aktivit

• USA A Haunted House (více)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiální text distributora)

LiborGondek

Všechno náhodou úplně špatné není a zasmát se člověk má čemu. Bohužel těch lepších scén tam není zase tolik, aby to byl dobrý film. 40% ()

Dado

I keď by to len málokto predpokladal, tento rok sa kráľom na poli filmových paródií nestal piaty diel obľúbenej série Scary Movie, ktorý napokon dopadol katastrofálne, ale zdanlivo neambiciózny a v tieni slávnejšieho konkurenta ukrytý projekt Marlona Wayansa. Áno, aj tu sa samozrejme nájdu vtipy, ktoré vyznejú skôr trápne, ale takisto sa tu narozdiel od vyššie spomínaného počinu divák stretne aj s nejednou scénou, ktorá uňho spôsobí nefalšovaný výbuch smiechu. Najmä scéna, kedy duch pripraví hlavného hrdinu o "panenstvo", je nezabudnuteľná. (55%) ()

viperDavid

Tak to mě teda poser vrata. Dobře no prdící scény byli zábavné, šukání plyšového medvěda poněkud záhadné (hlavně na to jak dlouhá scéna to byla) jinak přehnané. Vtípky a parodie mám rád, ale tady se to nějak táhlo jak hovno při průjmu. Chtělo to míň trapných scén a víc těch vtipnejch. Jinak teda dobrý no, dobrý tak za tři spíš čtyři s mínusem ()

Lachtaan

Definice slova ptákovina ve filmovém průmyslu? Jednoznačně cokoliv, co má jakékoli dočinění s Marlonem Wayansem. Ačkoli většinu filmových amerických 'komiků' vyloženě nemusím, od dob Scary Movie, které je dnes mezi parodiemi klasikou, jsem trochu sednul na lep právě tomuhle chlápkovi. A vyjmo příšernost jménem Fifty Shades of Black natočil množství hrůzostrašně špatných, ale zábavně potrhlých komedií. Z parodie na jednu z nejvýdělečnějších hororových sérií všech dob (zohlednění zisku) se ve finále vyklubala vtipná směsice nesmyslných scének, na které dodnes s úsměvem na tváři rád vzpomínám. ()

BROKEN_

Myslel jsem si, že se pobavím, místo toho přišel trapný humor a k tomu všemu obří nuda. Marlon Wayans je největší pozér jakého jsem kdy viděl. Jediný co funguje, jsou možná nějaké jednotlivé vtipné scény, ale jako celek, to vážně ne. Ano já vím, je to parodie, ale na mě to bylo dost ubohý. Dvojce dám šanci, jelikož jsem viděl nějaké scény, které mě hodně pobavili, tak uvidíme, snad to to nebude taková nuda jako jednička. ()

venison

Pokus o parodii na sérii Paranormal Activity.. Začátek je docela rozesmívací, ale čím víc se blíží konec, tím narůstá nuda.. Jedna z takových crazy komedií s černošským humorem.. ()

Yoda sama

Zhruba tak zlé, ako film ktorý to celé paroduje. Hold, je to v prdeli keď sa všetko točí okolo černochov a ich komunity, väčšina vtipov je buď fekálnych alebo sexuálnych a len cca štyri sú také, na ktorých som sa pousmial. Paródie sú mŕtve. 2/10 ()

Sany33

Podobný humor sa mi veľmi páči. Je maximálne stupídny, primitívny a degenerujúci ľudské pokolenie na úroveň opíc. Ale ja som sa vynikajúco pobavil a paródie tohoto typu milujem. navyše si myslím, že Wayans je pán komik so všetkým čo k tomu patrí. Tak ak si chcete užiť hodinku a pól úplne nezmyselného a úchylného humoru nieje nič lepšie .... a za mňa iba 75%. ()

Mishqo

Paródia na Paranormal Activity! Čo k tomuto dodať... Raz som sa zasmial, párkrát pousmial, ale inak to zlyháva na všetkých frontoch. Typ humoru, z ktorého sa Amíci museli šúľať, no pre kultivovanejšie obecenstvo je to brak. ()

ghatos

Nejhorší na tom je, že to je fakt někdy vtipné. Marlon Wayans je střelený, ale k němu ten jednoduchý humor tak nějak sedí. Já těmhle kravinám moc nefandím, jenže někdy se fakt nešlo nesmát. Hlavně sexuální scény jsou na vysoké úrovni :) (plyšák, znásilnění). 55% (velké překvapení). ()

Guzo

Bohužel promarnělý potenciál - asi nejvíc mi vadilo, že se v podstatě parodoval opravdu jen jeden film (nebo jsem si narážek na ostatní prostě nevšiml). V tu chvíli parodie tak nějak postrádá kouzlo, pokud není udělaná opravdu hodně dobře a to Haunted House bohužel není. Herecky zvládnuté dobře, ale scénář prostě celou dobu skřípe a potřeboval by o dost fórů obohatit. ()

zolo23

Tie 2 hviezdy sú za sľubných prvých 15 minút, potom to už išlo dole vodou. Vtipy už neboli tak vtipné, nápady sa vyčerpali na začiatku. Dôkazom nudy bol aj fakt, že 20 minút pred koncom frajerka zaspala. Uvidím, čo ponúkne piate Scary Movie, dám šancu pretože paródie mám docela rád. ()