Pár nenormálních aktivit

• USA A Haunted House (více)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiální text distributora)

Luff

Čekala jsem další p**ovinu, jako teď u každé nové komedie podobné "scary movie". Opak. Smála jsem se po celý film.Otřepané vtipy a scény jsou pěkně okořeněné, takže nepůsobí tak trapně. :D ()

Pablinho odpad!

nedokážu si vybavit nic trapnějšího, co jsem kdy viděl... Vtipy samy o sobě nejsou funky a ta jejich přehrávanost to akorát podtrhuje. Čekal jsem kvalitní parodii něco ve stylu Scary movie, ale tohle ne :( ()

Prochy38

Viděno ve stejný den jako Paranormal aktivity. A tak si myslím, že je to i nejlepší. Tvůrci se hodně drželi právě této předlohy. A za to taky moje už tak vysoké hodnocení. Funguje to dobře, dali si práci. Víc ale konec chvály. Trapný perverzní a fekální humor je bohužel největší částí veškeré zábavy, a to já fakt nemusím. Něco málo vtipné, většinou ale trapas... ()

Rufete

Až když začalo dějiště první noci, začal jsem se dobře bavit. Jenže chvilka nadšení se rychle změnila v další zklamání a tak se to postupně střídalo až do konce. Nic zvláštního se z filmu nevyždímalo, i když Marlon Wayans dřel ze všech sil. Na filmu se pracovalo v jiném stylu, než na Scary Movie a bylo to znát. Ovšem takhle jsme pouze viděli známý film v jiném provedení a s trochou zábavných momentů. Nic zvlášť zajímavého se nepřihodilo, mnoho situací bylo spíše trapných, než vtipných. Nicméně Marlon Wayans si zaslouží alespoň menší ocenění za obrovskou snahu. Ostatní se teda zrovna moc nepředvedli. Bavil jsem se jen místy, zbytek filmu jsem čekal na nějakou závratnou událost, která ovšem nenastala. Pro mě průměrná podívaná, kterou podruhé vidět nemusím. Vidím tu nějaká srovnání se Scary Movie 5 a ten film mi přišel opravdu trošku lepší a zábavnější. Ale jen o trošku. ()

Imrwere

Poslední třetina filmu byla moc přehnaná a jak se tvůrci snažili být ještě vtipnější, spíš byli trapnější. Ale hlavně první polovina snímku pro mě byla zdrojem neuvěřitelných záchvatů smíchu, takže komedie účel splnila a jelikož jsem si smíchy málem nadělal do montérek, hodnotím velice vysoko a to celkem 80%. ()

Milky.

Wayansovka, která překvapivě není úplná sračka, ale dokáže se vtipností (v kolektivním sledování při mnoha pivech) a povedeností rovnat i prvním dvoum Scary Movie. Fekálním humorem a úchylností je na tom tak podobně a uznávám, že jsem se vcelku dobře bavil. Akorát si nemůžu pomoct, ale zjišťuju, že Cedric the Entertainer mě sere kdekoliv, kde se objeví. Ten byl pro mě asi největší zápor filmu. Takže kolem a kolem, takový průměrný mozkový výplach plný skvělého rasismu. Dávám opilé 3. ()

SICK_BREED

Je zajímavý jak je můj pohled na komedie zkreslenej. Pravdou je, že HH je po většinu stopáže ubohou směsí nechutností a nablblejch vtipů o hulení. Ale těch pár světlejch okamžiků kdy sem se smíchy nemohl ani nadechnout, stačilo na to aby mě u filmu udržely a abych byl napnutej jak struna co za šílenost přijde dál. Asi neférový, ale přesto čtyři hvězdy. ()

wampire23

Chcelo to veľa odhodlania pustiť sa do sledovania tohto filmu. Po traileri som bol viac ako skeptický. O to viac som bol (príjemne) prekvapený, keď to všetko skončilo. Wayans a spol. si vzali do parády sériu PA a pár ďalších podobných kúskov a postavili sa proti Scary Movie s minimálnym rozpočtom a hrstkou hercov nižšej svietivosti. Čím menej od snímku očakávate, tým viac sa vám odmení. Niektoré gagy ma naozaj schuti rozosmiali, aj keď podobných vtípkov sme už určite videli x-krát. Takto sú to priemerné 3* a som veľmi zvedavý, ako dopadne Scary 5-ka. Od nej totižto očakávam o kus viac. ()

jajsemja

Hodně povedená komedie. Bavil jsem se opravdu neskutečně. Paranormal aktivity jsem sice ještě neviděl, toto však stojí za to. Předlohu není třeba vidět. Není určeno pro malé děti ()

Flopik

Super. Neskutočne som sa pobavil. Marlon jeden z mojich najoblúbenejších komikov bol skvelý a paródia sa podarila nemám k tomu čo viac povedať 5* a 100 % :D Jedna z najlepších komédii. ()

Erik7595

Nech sa na mňa nikto nehnevá, možno ma niekto bude označovať za chytrolína, ale vyššie hodnotenie dať nemôžem, i keď musím uznať, že za posledné roky je Haunted House ešte tým lepším, čo sa dostalo na svet v žánre paródii. Ide o klasickú paródiu modernej dnešnej doby, v ktorej čím viac explicitných slov, vulgarizmov, fekálnych a rasových fórov je, tým je pre dnešnú mládež príťažlivejšia. Pár scén bolo vyložene veľmi podarených, pri ktorých som sa fakt zasmial, avšak nie je ich až tak veľa, aby zakryli ten zbytok, ktorý je fakt zbierka trapošín a humusární. 30% fakt slabota tieto paródie, kedysi mali aspoň určitú úroveň (Scary Movie 1), ale posledné roky čo sa plodí, tak škoda reči... ()

nessbeal

Vedel som, že na aký film idem a keďže nemám rád originál tak či tak som chcel vidieť paródiu a oplatilo sa. Kino CineMax Nitra 20.4.2013 ()

warrenur

Strasna traposina. Filmy, ktore sa tento nepodarok snazil parodovat som videl, avsak vtipnej parodie som sa nedockal ani nahodou. Neodporucam. To si radsej pozriem upadajuciu Scary Movie. ()